It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Mam wrażenie, że niektóre są usuwane. Np. kupiłem call of juarez bound in blood ze względu na polska wersję. Móbym przysiąc, że podczas kupowania było napisane, że jest język polski. Dziś sprawdzam nie ma. Wersję ENG mam na Uplay. Z jakiej racji usunęli spolszczenie na Gogu bez informacji? Dla samej ENG wersji bym nie kupował bo mam więc coś mi tu nie pasuje! :/
Też miałem takie wrażenie dotyczące jednej z moich gier, że kupiłem ją ze względu na język polski. Po jakimś czasie zniknęło to z opisu. Pomyślałem sobie, że pomyliłem się, a może jednak nie.
Panzer Corps 2 - napisy PL
Changelog for Patch 2 1.00.09 (08 April 2020):

Localization:
- Added French, Polish and Portuguese localizations
Post edited April 12, 2020 by Frozen
ATOM RPG dostał polską wersję językową, to jakieś tłumaczenie fanowskie zdaje się.
Post edited June 05, 2020 by comendante77
avatar
comendante77: ...
Przecież cała ta gra jest w sumie "fanowska" ;) Ale super wiadomość, dzięki!
Legends of Amberland: The Forgotten Crown
Changelog for Version 1.16 (17 June 2020)
(...)
– [misc] Localization to DE, FR, ES, PT, RU, PL (language can be changed via Options). Note that it is still considered an experimental feature and you might experience some parts of the game untranslated (but 99.5% of the game is translated so it’s about a few that are missing at most).
https://wiaparker.pl/projekty/diablo-hellfire/

Do Diablo w wersji z GOGa wyszło nieoficjalne, ale bardzo profesjonalnie wykonane spolszczenie napisów i, uwaga, dialogów! :)

Świetna robota w stylu złotych czasów polskiego dubbingu :)

https://youtu.be/an0FWMcHyEY
avatar
Szkodnix: Do Diablo w wersji z GOGa wyszło nieoficjalne, ale bardzo profesjonalnie wykonane spolszczenie napisów i, uwaga, dialogów! :)
https://youtu.be/an0FWMcHyEY
Warto odnotować, że do projektu zaangażowano profesjonalnych aktorów. Całość wyszła naprawdę dobrze. :)
Cattle and Crops
Changelog for Patch 0.9.8.5 (02 July 2020)

NEW
- New languages Spanish, Italian, French, Polish and Russian
Coś marnie w tym roku z tymi spolszczeniami.
Na pocieszenie napisze King's Bounty: The Legend dostało polską wersję językową.
Post edited July 31, 2020 by comendante77
avatar
comendante77: Coś marnie w tym roku z tymi spolszczeniami.
Na pocieszenie napisze King's Bounty: The Legend dostało polską wersję językową.
Dostało w październiku 2017 roku. Zwróć uwagę na datę w changelogu.
avatar
comendante77: Coś marnie w tym roku z tymi spolszczeniami.
Na pocieszenie napisze King's Bounty: The Legend dostało polską wersję językową.
avatar
Frozen: Dostało w październiku 2017 roku. Zwróć uwagę na datę w changelogu.
no sorki masz rację, jest data 2017 r, tylko nie rozumie dlaczego wyskoczyła teraz aktualizacja?
avatar
Frozen: Dostało w październiku 2017 roku. Zwróć uwagę na datę w changelogu.
avatar
comendante77: no sorki masz rację, jest data 2017 r, tylko nie rozumie dlaczego wyskoczyła teraz aktualizacja?
Naprawiono błąd w grze, przez który nie można było rozmawiać z postaciami niezależnymi w lokacji Upper Hadar. Zapomnieli o tym wspomnieć w changelogu, więc wpis z 2017 roku wciąż figuruje jako najświeższy.
Colt Canyon - napisy PL
v 1.0.1.7
(...)
• Added Polish translation (Thanks to Pagan_PL)
Dwie nowe lokalizacje:
1. Wuppo - Definitive Edition - napisy PL
Źródło informacji: Steam, GOG DB + posiadam tę grę na GOGu i przed chwilą sprawdziłem, że jest po polsku

2. Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice - napisy PL
Źródło informacji: Forum
Great News Larry-Fans!
As today we have released the first update for Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice on GoG!

The Update includes:
- We have added full controller support
- We have added two new languages: Italian and Polish
- Thanks to your support we could also tackle many minor bugs and glitches that have been reported to us since release!

Thank you for your support and feedback we have received since release!
Please keep it up!
Post edited December 02, 2020 by Frozen