It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
The Bard's Tale Trilogy dostało polskie napisy.
avatar
Frozen: The Bard's Tale Trilogy dostało polskie napisy.
Tak, ale ich jakość jest wątpliwa i co więcej nie ma możliwości by przywrócić angielskie.
avatar
Sulibor: (...) nie ma możliwości by przywrócić angielskie.
Co to znaczy? Rozumiem, że grę można pobrać w wersji angielskiej, prawda?
I skąd opinia o kiepskiej jakości?
avatar
Sulibor: (...) nie ma możliwości by przywrócić angielskie.
avatar
ciemnogrodzianin: Co to znaczy? Rozumiem, że grę można pobrać w wersji angielskiej, prawda?
I skąd opinia o kiepskiej jakości?
Niestety, nie ma możliwości wyboru języka instalatora pobieranego ze strony.

Co do jakości po tym jak powitała mnie pieśń barda:
"Pieśń którą zaśpiewam sławi chłodny zimowy dzień
Skąd zło przegnano walecznych pojmano a Ciemność ostała się,
Zamkowe mury i pochodnie w salach i czyhający na ludzkość Cień.
Aż przodków grono za krew i złoto uwolniło Skara Brae."
i kilka kwiatków z ekranu tworzenia postaci ("Hunter" przetłumaczono na "Myśliwy" "Luck" na "Fart"), postanowiłem poczekać na udostępnienie instalatora w języku angielskim. Może to pojedyncze przypadki niefrasobliwości w tłumaczeniu i moja ocena jest zbyt ostra, ale wolę tego nie sprawdzać. Mam zbyt duży sentyment do tej gry.
avatar
Sulibor: Niestety, nie ma możliwości wyboru języka instalatora pobieranego ze strony.
Jesteś pewny, że w ustawieniach gry nie da się wybrać języka? Zazwyczaj, kiedy nie ma możliwości pobrania instalatora w innym języku niż angielski, opcja zmiany języka znajduje się w ustawieniach gry.
avatar
Sulibor: Niestety, nie ma możliwości wyboru języka instalatora pobieranego ze strony.
avatar
Sarafan: Jesteś pewny, że w ustawieniach gry nie da się wybrać języka? Zazwyczaj, kiedy nie ma możliwości pobrania instalatora w innym języku niż angielski, opcja zmiany języka znajduje się w ustawieniach gry.
Niestety ustawienia językowe nie są dostępne w menu gry. Próbowałem zmienić też ustawienia w rejestrze, niestety bez pożądanego efektu. Problem zgłasza wielu użytkowników z różnych krajów, więc może GOG doda możliwość wyboru wersji instalatora:
https://www.gog.com/forum/the_bards_tale_series/btt_428_live_major_update

Mam nadzieję że to tylko przeoczenie, a nie początek trendu narzucania lokalizacji.
avatar
Sulibor: Niestety ustawienia językowe nie są dostępne w menu gry. Próbowałem zmienić też ustawienia w rejestrze, niestety bez pożądanego efektu. Problem zgłasza wielu użytkowników z różnych krajów, więc może GOG doda możliwość wyboru wersji instalatora:
https://www.gog.com/forum/the_bards_tale_series/btt_428_live_major_update
A próbowałeś zmienić język poprzez GOG Galaxy? Może to zadziała?

avatar
Sulibor: Mam nadzieję że to tylko przeoczenie, a nie początek trendu narzucania lokalizacji.
Też mam taką nadzieję...
avatar
Sulibor: Niestety ustawienia językowe nie są dostępne w menu gry. Próbowałem zmienić też ustawienia w rejestrze, niestety bez pożądanego efektu. Problem zgłasza wielu użytkowników z różnych krajów, więc może GOG doda możliwość wyboru wersji instalatora:
https://www.gog.com/forum/the_bards_tale_series/btt_428_live_major_update
avatar
Sarafan: A próbowałeś zmienić język poprzez GOG Galaxy? Może to zadziała?

avatar
Sulibor: Mam nadzieję że to tylko przeoczenie, a nie początek trendu narzucania lokalizacji.
avatar
Sarafan: Też mam taką nadzieję...
Dzięki za radę, ale nie używam Galaxy. Poczekam aż pojawi się nowy instalator.
W kwestii zmiany języka w The Bard's Tale Trilogy:
Update 4.29 (19 September 2019)
LANGUAGE SELECTION
There is now an option to override the selected language.

If you launch the game with the "-lang=" commandline (without quotes) you can select English, French, German, Spanish, Polish or Russian language by adding the 2 letter code, ie -lang=en -lang=fr -lang=de -lang=es -lang=pl -lang=ru

Additionally - once this new build has been run for the first time, there will be a new file called "lang.txt" created on your PC, in the "%appdata%/../locallow/InXile Entertainment/The Bard's Tale Trilogy" folder on your PC. If you edit this file, you will be able to then override which language the game is displayed in; following the directions found within the file.
A nóż ktoś z ekipy GoG zajrzy.

Istnieje szansa na dodanie polskiej wersji językowej do Black Moon Chronicles?
Chernobylite
Rev 20811 Patch (21 October 2019)

Improvements/Additions:

(...)
- Polish language localization for dialogues and interface added. May contain some bugs and it’s not too poetic - fans of Mickiewicz and Słowacki, please be patient until we rework them (we not rework Mickiewicz and Słowacki, but the bugs).
Outward już jakiś czas ma polską lokalizację, chyba że dopiero teraz pojawił się w ofercie GOG
Post edited October 27, 2019 by livarv
avatar
livarv: Outward już jakiś czas ma polską lokalizację, chyba że dopiero teraz pojawił się w ofercie GOG
Gra dostępna jest na GOGu od dwóch dni.
high rated
Duża aktualizacja!

Earthworm Jim 3D - dubbing pl
Freespace 2 - dubbing pl
Gorky 17 - dubbing pl
Heroes of Might and Magic - napisy pl
Heroes of Might and Magic 2: Gold - dubbing pl
Leisure Suit Larry: Love for Sail! - dubbing pl
MDK - napisy pl
MDK 2 - dubbing pl
Sacrifice - dubbing pl
avatar
Frozen: Duża aktualizacja!

Heroes of Might and Magic - napisy pl
Heroes of Might and Magic 2: Gold - dubbing pl
Również HoMM III Complete wreszcie dostał polskie napisy i dubbing na gogu.