It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
edit:
sądzę że moja wiadomość była niezwiązana z wątkiem ;)
Post edited January 21, 2019 by zamek382
W takim razie nie widzę innego wyjścia, jak tylko zrobienie tłumaczeń/spolszczeń od nowa. Tylko kwestia tego, kto by się tego podjął....?
Może Drakon1590? :D
Wiadomo coś o polskiej wersji do gry Larry7? To jest po prostu fenomenalna lokalizacja, na dodatek zrobiona dla (przez?) CD Projekt i nie mogę pojąć dlaczego wciąż jej nie ma. Tym bardziej, że nowe części tej serii są dostępne po polsku.
NUUUUDY!!! Nie ma nowych polonizacji starych gier na GOG-u, ale zrobiłem na rozluźnienie atmosfery przeróbkę pierwszego odcinka "Zagrajmy w Crapa" od NRgeeka w stylu gry FMV z lat 90-tych. Jak ktoś jest zainteresowany, to tutaj jest link: https://youtu.be/t0yPFExbGNQ
avatar
Drakon1590: Ja nie mam jak sprawdzić tego, o czym napisałeś, więc mogę jedynie zadać pytanie. Czy to znaczy że sprawdziłeś obecną polską lokalizację tej gry i okazało się że nadal nie doczekała się wspomnianej wersji 4.0, czy że dopiero teraz się doczekała?

Tak, czy inaczej, ważne jest to że ta gra, to kolejna gra w wersji GOG'owej, która doczekała się polskiej lokalizacji.
avatar
Sarafan: Zawiodę Cię. Niestety polska wersja z GOG-a jest tą samą, która była dostępna w wersji pudełkowej. Numerki przy instalatorach wprowadzają w błąd. To nie jest wersja 4.0. Zawiera wszystkie te same błędy, które miało polskie wydanie 3.2. Mowa tutaj przede wszystkim o braku komunikatów przy przejmowaniu kopalni, koszcie aniołów i archaniołów oraz statystykach niektórych jednostek. Wszelkie inne bugi z wersji Complete zapewne też są obecne. Jestem zawiedziony. Myślałem, że włożono w to wydanie nieco więcej wysiłku. Zostaję przy wersji angielskiej, która nie ma żadnych braków i problemów. Poniżej na screenach małe porównanie niektórych elementów wersji z GOG-a.
Z jednej strony masz rację, z drugiej strony to jestem prawie pewny że nie ma tych błędów w polskiej wersji jak zainstalujesz HD mod (lub HOTA, która zawiera standardowa HD moda).
avatar
Pawel1995: Z jednej strony masz rację, z drugiej strony to jestem prawie pewny że nie ma tych błędów w polskiej wersji jak zainstalujesz HD mod (lub HOTA, która zawiera standardowa HD moda).
W przypadku HotA możliwe, że tak jest. Ilość zmian, które wprowadza ten mod, daje spore szanse, że te błędy zostały poprawione. Sam HD mod wątpię.
Panowie, nie chcę przerywać zawziętej dyskusji, ale schodzicie mocno na off-top :)
A to sobie odświeżę.
Ciekawe kiedy coś znowu dostanie lokalizacje pl :) Bo jest jeszcze sporo gier, które na to czekają :D
A jak w przyszłości będzie wyglądała wasza współpraca z Techlandem? Bo jak na razie są tylko 3 tytuły na gogu, tj. pierwszy Call of Juarez, Dying Light i Crimie Cities. A co z takimi tytułami, jak Chrome, Exterminacja, Xpand Rally, Dead Island, Techland naprodukował sporo naprawdę dobrych gier. I kwestia polskich wersji gier na gogu, w tym tygodniu była konferencja dotycząca spółki CD Projekt RED i ta kwestia nie była poruszona.
avatar
goliat17: A jak w przyszłości będzie wyglądała wasza współpraca z Techlandem? Bo jak na razie są tylko 3 tytuły na gogu, tj. pierwszy Call of Juarez, Dying Light i Crimie Cities. A co z takimi tytułami, jak Chrome, Exterminacja, Xpand Rally, Dead Island, Techland naprodukował sporo naprawdę dobrych gier. I kwestia polskich wersji gier na gogu, w tym tygodniu była konferencja dotycząca spółki CD Projekt RED i ta kwestia nie była poruszona.
Też sie podłączam pod pytanie.
avatar
goliat17: A jak w przyszłości będzie wyglądała wasza współpraca z Techlandem? Bo jak na razie są tylko 3 tytuły na gogu, tj. pierwszy Call of Juarez, Dying Light i Crimie Cities. A co z takimi tytułami, jak Chrome, Exterminacja, Xpand Rally, Dead Island, Techland naprodukował sporo naprawdę dobrych gier. I kwestia polskich wersji gier na gogu, w tym tygodniu była konferencja dotycząca spółki CD Projekt RED i ta kwestia nie była poruszona.
avatar
Gotrekus: Też sie podłączam pod pytanie.
I ja.
Cuphead dostało lokalizacje (napisy)
Post edited April 19, 2019 by Drum-Daar
Ciekawe czy bedzie dodane spolszczenie do King's Bounty całości, Etherlords całość, Disciples całość, SWAT 4, Age of Wonders całość czy też Warlords Battlecry całość.

Co do techlanda, to mam mieszane uczucia, zawiodłem sie na nich i to bardzo.
Post edited April 20, 2019 by Bhaal025
Ja bym też nie pogardził polskimi wersjami Anno :) Co prawda angielska wersja mi nie przeszkadza, ale warto mieć też polską wersję na potrzeby LAN party ze znajomymi ;)
avatar
Bhaal025: Ciekawe czy bedzie dodane spolszczenie do King's Bounty całości, Etherlords całość, Disciples całość, SWAT 4, Age of Wonders całość czy też Warlords Battlecry całość.

Co do techlanda, to mam mieszane uczucia, zawiodłem sie na nich i to bardzo.
Przecież wszystkie 4 części King's Bounty na GOGu już posiadają polską wersję językową. Tak samo jak Age of Wonders III.