It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
avatar
oxina: Piątkowy news ^^

Heroes of Might and Magic® 3: Complete, Heroes of Might and Magic® 4: Complete oraz Heroes of Might and Magic® 5: Bundle od dziś dostępne w polskiej wersji językowej! :)
Swietne wieści! Dzięki! :) Spolszczenie do trójki to był jeden z największych braków w katalogu GOG-a. Zwłaszcza, że najnowsza wersja gry nigdy nie była po polsku dostępna. Teraz wreszcie jest. :)
Nareszcie się dzieje, ciekawe jak długo. No ale ta konkretna lokalizacja wymaga pochwał, gratulacji i gromkich braw.
Post edited November 09, 2018 by Kamil_999666
avatar
Kamil_999666: Nareszcie się dzieje, ciekawe jak długo. No ale ta konkretna lokalizacja wymaga pochwał, gratulacji i gromkich braw.
Dziękujemy!
Dziwi mnie tylko, że tyle czasu się czekało na spolszczenia do serii Heroes, na muve digital odsłony 1-4 od dawna są w polskiej wersji językowej. Ale za to piątkę na pewno kupię na gogu.
Super. Jestem zadowolony :)
Teraz czekam(y) na spolszczenia m.in do takich gier jak seria The Settlers(zwłaszcza III i IV), seria antycznych city builderów(Faraon, Zeus, Cesarz, Cezar), Warlords BattleCry III oraz seria gier Anno oraz Civilization(zwłaszcza IV).
Post edited November 09, 2018 by GrzechuGrek
avatar
oxina: Dziękujemy!
Wszystko ładnie pięknie, ale nie spoczywajcie na laurach, napawając się sodówką uderzającą do głów z powodu pochwał kilku zadowolonych klientów, tylko korzystając z siły rozpędu, zróbcie następny krok i jeszcze jeden, i jeszcze następny i nie zatrzymujcie się, nawet jeśli droga zacznie się robić wyboista, bo to na takie działanie wszyscy zainteresowani czekali, a nie na jedną, czy dwie polskie lokalizacje dodane raz na jakiś czas (by nie napisać, że „od święta”) tylko po to, by nie wyglądało to tak, jakby w ogóle wam nie zależało na temacie.

Oby tak dalej a uszczęśliwicie jeszcze nie jednego klienta, pod warunkiem, że faktycznie utrzymacie obrany kurs, nie hamując ostatnio uzyskanego rozpędu.
Mam uczulenie na tak zwane "profesjonalne" polskie wersje językowe, więc nie sprawdzałem osobiście ale z ciekawości zapytam. Ta polska wersja Herosów 3 jest działająca (ostatnie wydanie od Ubisoft) czy popsuta (każde inne wydanie o jakim mi wiadomo, zaczynając od dodatku Shadow of Death od IM Group a na Złotej Edycji z Nowej Extra Klasyki od CD Projektu skończywszy)? A konkretniej, chodzi mi o przybliżone informacje o liczebności wrogich armii (lub szczegółowe dla własnych) przy kliknięciu prawym przyciskiem myszy.
Post edited November 11, 2018 by Paradoks
avatar
Paradoks: Mam uczulenie na tak zwane "profesjonalne" polskie wersje językowe, więc nie sprawdzałem osobiście ale z ciekawości zapytam. Ta polska wersja Herosów 3 jest działająca (ostatnie wydanie od Ubisoft) czy popsute (każde inne wydanie o jakim mi wiadomo, zaczynając od dodatku Shadow of Death od IM Group a na Złotej Edycja z Nowej Extra Klasyki od CD Projektu skończywszy)? A konkretniej, chodzi mi o przybliżone informacje o liczebności wrogich armii (lub szczegółowe dla własnych) przy kliknięciu prawym przyciskiem myszy.
Nie znam odpowiedzi na twoje pytanie, ale rozszerzyłbym je o dodatkowe elementy. Pamiętam, że jak grałęm jeszcze w wydanie płytowe złotej edycji Heroesów 3, to po uruchomieniu jakiejś kampanii, gdy rozpoczynał się filmik rozpoczynający kampanię zawsze wyświetlał mi się jakiś kumunikat o błędzie i jak dobrze pamiętam były jakieś problemy z dźwiękiem, albo w ogóle go nie było, choć wiem że powinien być jakikolwiek, ale powinien, nawet jeśli miałyby to być tylko jakieś dźwięki otoczenia danego filmiku, ale jednak, bo raczej te filmiki nie miały być całkiem nieme i pozbawione jakichkolwiek dźwięków. Tak więc podejrzewam, że była to część tych błędów o których ty wspomniałęś.
Post edited November 10, 2018 by Drakon1590
avatar
Drakon1590: Nie znam odpowiedzi na twoje pytanie, ale rozszerzyłbym je o dodatkowe elementy. Pamiętam, że jak grałęm jeszcze w wydanie płytowe złotej edycji Heroesów 3, to po uruchomieniu jakiejś kampanii, gdy rozpoczynał się filmik rozpoczynający kampanię zawsze wyświetlał mi się jakiś kumunikat o błędzie i jak dobrze pamiętam były jakieś problemy z dźwiękiem, albo w ogóle go nie było, choć wiem że powinien być jakikolwiek, ale powinien, nawet jeśli miałyby to być tylko jakieś dźwięki otoczenia danego filmiku, ale jednak, bo raczej te filmiki nie miały być całkiem nieme i pozbawione jakichkolwiek dźwięków. Tak więc podejrzewam, że była to część tych błędów o których ty wspomniałęś.
Tak było w wersjach z oboma dodatkami wydanymi przez IM Group. Czy ten błąd przeniósł się później do wydania CDP nie wiem. W każdym razie Heroes 3 Complete tak w wydaniu CDP, jak i Ubisoftu było już pozbawione tego błędu. Nigdy jednak polskie wydanie aż do teraz nie otrzymało wersji 4.0.
avatar
Sarafan: Nigdy jednak polskie wydanie aż do teraz nie otrzymało wersji 4.0.
Ja nie mam jak sprawdzić tego, o czym napisałeś, więc mogę jedynie zadać pytanie. Czy to znaczy że sprawdziłeś obecną polską lokalizację tej gry i okazało się że nadal nie doczekała się wspomnianej wersji 4.0, czy że dopiero teraz się doczekała?

Tak, czy inaczej, ważne jest to że ta gra, to kolejna gra w wersji GOG'owej, która doczekała się polskiej lokalizacji.
Post edited November 10, 2018 by Drakon1590
avatar
Drakon1590: Ja nie mam jak sprawdzić tego, o czym napisałeś, więc mogę jedynie zadać pytanie. Czy to znaczy że sprawdziłeś obecną polską lokalizację tej gry i okazało się że nadal nie doczekała się wspomnianej wersji 4.0, czy że dopiero teraz się doczekała?

Tak, czy inaczej, ważne jest to że ta gra, to kolejna gra w wersji GOG'owej, która doczekała się polskiej lokalizacji.
Chodziło mi oczywiście o to, że polskie wydanie doczekało się wreszcie wersji 4.0 (a raczej to wersja 4.0 doczekała się polskiego wydania ;) ). Sam jeszcze nie instalowałem. Pamiętam, że w Heroes 3 Complete w polskiej wersji był jeszcze błąd, na skutek którego nie było opisów podczas przejmowania kopalni. Dało się to naprawić przy użyciu narzędzi moderskich, ale mam nadzieję, że w tej wersji nie ma już takiej konieczności.
avatar
oxina: Piątkowy news ^^

Heroes of Might and Magic® 3: Complete, Heroes of Might and Magic® 4: Complete oraz Heroes of Might and Magic® 5: Bundle od dziś dostępne w polskiej wersji językowej! :)
Heroes III, czyli najlepiej sprzedająca się "gra Exclusive", nareszcie ma polską wersje na GOGu! GG!
avatar
oxina: Piątkowy news ^^

Heroes of Might and Magic® 3: Complete, Heroes of Might and Magic® 4: Complete oraz Heroes of Might and Magic® 5: Bundle od dziś dostępne w polskiej wersji językowej! :)
Super :) A pytanko, czy planujecie spolszczyć także w bliżej nieokreślonym czasie jedynkę i dwójkę?
avatar
wsn: Super :) A pytanko, czy planujecie spolszczyć także w bliżej nieokreślonym czasie jedynkę i dwójkę?
Jedynka i dwójka chyba nigdy nie były wydane w polskiej wersji językowej.
avatar
wsn: Super :) A pytanko, czy planujecie spolszczyć także w bliżej nieokreślonym czasie jedynkę i dwójkę?
avatar
Sarafan: Jedynka i dwójka chyba nigdy nie były wydane w polskiej wersji językowej.
Były bo mam po polsku z wydania Saga HoMM I-III