It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Indy i kapitan Jack powracają!

LEGO® Indiana Jones™: The Original Adventures, Indiana Jones™ 2: The Adventure Continues oraz Pirates of the Caribbean: The Video Game są już dostępne.

Walcz z nazistami i świrami voodoo, szukaj skarbów godnych każdego muzeum, unikaj węży i nie zapomnij ironicznie się uśmiechać. CZĘSTO. Original Adventures to naprawdę oryginalne przygody odważnego archeologa, Indiany Jonesa, pełne łamigłówek, akcji i scenek z kultowych filmów. Ale to nie koniec zabawy: W The Adventure Continues pojawia się jeszcze więcej postaci i szalonych sytuacji, a także możliwość budowania własnych etapów i rozbijania ich klocek po klocku, razem ze znajomymi.

A kiedy już skończysz zwracać bezcenne artefakty prawowitym właścicielom, łap za butelkę rumu i ruszaj plądrować! Kapitan Jack Sparrow i jego załoga piratów z Karaibów stawiają żagle w grze Pirates of the Caribbean. Czeka na nich zabawa, wyzwania platformowe i kłopoty w morskich głębinach.

Lubisz klocki i zabawę? Sprawdź więcej gier z serii LEGO® w naszej ofercie specjalnej, która trwa do 5 marca, godz. 23:59.
Gdzie ta gra?Linka brakuje
LEGO Indiana Jones The Original Adventuress
LEGO Indiana Jones The Adventure Continues
LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game

linki ktoś zjadł po drodze ; )

Nigdy nie grałem w serię Lego, będę musiał spróbować skoro Indy się pojawił..
Post edited March 01, 2018 by mike_cesara