It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Spółka Blizzard Entertainment nawiązała współpracę z platformą GOG.COM, aby ponownie udostępnić graczom klasyczne gry Blizzarda. Jako pierwsze do sprzedaży trafia Diablo®, legendarna fabularna gra akcji z 1996 r. To dzięki niej gracze poznali mroczny świat Sanktuarium, który postawił przed nimi wiele satysfakcjonujących wyzwań.

Oryginalne Diablo® trafia po raz pierwszy do dystrybucji cyfrowej na platformie GOG.COM. Gracze, którzy pragną odtworzyć autentyczne wspomnienia sprzed ponad 20 lat, mogą zagrać tak, jak w 1996 r. – w oryginalnej grafice SVGA przy 20 klatkach animacji na sekundę, łącząc się ze znajomymi poprzez klasyczną wersję serwisu sieciowego Battle.net®.

Blizzard nawiązał również współpracę z GOG.com, aby stworzyć zaktualizowaną wersję gry, która zapewnia zgodność z systemem Windows 10 oraz zawiera szereg poprawek błędów. Gracze mogą wybrać preferowaną wersję gry w programie startowym.
avatar
Gotrekus: E tam marudzisz:)Instalujesz moda Belzebub i zobaczysz jak jedyneczka jest epicka:)Bez hellfire:)
avatar
fishman_84: To teraz pytanie za 100 punktów - czy legalne będzie wobec premiery Diablo 1 na GOGu, instalowanie na te wersję modyfikacji Belzebub? Nie wydaje mi się, żeby to było legalne. Ale Diablo 1 zakupione :) Czekam Na Warcrafta 1 i 2
Hej, jak najbardziej legalne, testowaliśmy nawet czy Belzebub poprawnie działa z naszą wersją - działa ;)
avatar
Sylwooo: Kupiłem grę, jestem na battlenecie, chcę zagrać z kolegą i mam ikonkę rozłączonej wtyczki i nie mogę ani dołączyć do gry ani stworzyć a kolega może. Widziałem jeszcze ze dwie osoby z taką wtyczką...
Czy upewniłeś się że wszystkie porty z artykułu podlinkowanego na karcie produktu są otwarte/przeforwardowane na routerze?
avatar
Aracnan: Zainstalowałem Diablo, wrzuciłem Belzebuba i ... odpala się tylko w oknie bez możliwości włączenia na pełny ekran.
Odinstalowałem i powtórzyłem procedurę, dalej włącza się tylko w oknie.
Sprawdzałeś może czy problem występuje również bez zainstalowanego Belzebuba?
W sprawie wsparcia technicznego związanego z logowaniem do Battle.net, musimy Was przekierować do działu obsługi klienta Blizzarda.