It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Spółka Blizzard Entertainment nawiązała współpracę z platformą GOG.COM, aby ponownie udostępnić graczom klasyczne gry Blizzarda. Jako pierwsze do sprzedaży trafia Diablo®, legendarna fabularna gra akcji z 1996 r. To dzięki niej gracze poznali mroczny świat Sanktuarium, który postawił przed nimi wiele satysfakcjonujących wyzwań.

Oryginalne Diablo® trafia po raz pierwszy do dystrybucji cyfrowej na platformie GOG.COM. Gracze, którzy pragną odtworzyć autentyczne wspomnienia sprzed ponad 20 lat, mogą zagrać tak, jak w 1996 r. – w oryginalnej grafice SVGA przy 20 klatkach animacji na sekundę, łącząc się ze znajomymi poprzez klasyczną wersję serwisu sieciowego Battle.net®.

Blizzard nawiązał również współpracę z GOG.com, aby stworzyć zaktualizowaną wersję gry, która zapewnia zgodność z systemem Windows 10 oraz zawiera szereg poprawek błędów. Gracze mogą wybrać preferowaną wersję gry w programie startowym.
Piszesz, że "ja mam pieniądze tylko GOG ich nie chce", "jak nie GOG to inny sklep", "chcę najwyższą jakość za najniższą cenę" więc proponuję po prostu iść do innego sklepu i tam dokonać zakupu. Nikt Ciebie przecież nie zmusza aby kupować na GOGu.
Witam

Czy Battle net działa ??/
avatar
Marcin_Tarnowski: Czy Battle net działa ??/
Jak najbardziej działa. :)
avatar
Marcin_Tarnowski: Czy Battle net działa ??/
avatar
Wojman: Jak najbardziej działa. :)
mam problem mam ciągle komunikat UDP 6112 ( czytałem o otwieraniu tych portów. ale coś nie działa. jest ktoś w stanie mi to nakreślić krok po kroku?) mam win 10
avatar
Wojman: Jak najbardziej działa. :)
avatar
Marcin_Tarnowski: mam problem mam ciągle komunikat UDP 6112 ( czytałem o otwieraniu tych portów. ale coś nie działa. jest ktoś w stanie mi to nakreślić krok po kroku?) mam win 10
Marcin, spróbuj w tej sprawie skontaktować się z naszą obsługą techniczną http://bit.ly/GOGTechnical lub bezpośrednio z Blizzardem. Obawiam się jednak, że w zależności od Twojego dostawcy internetu, może być konieczny kontakt właśnie z tymże dostawcą.
Diablo to dobra gierka :)
rozwiązałem problem z portami ale mam kolejny

teraz mam komunikat

Battle.net is not responding. Please try connecting again a few minutes.


z czym teraz jest problem ???