It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Spółka Blizzard Entertainment nawiązała współpracę z platformą GOG.COM, aby ponownie udostępnić graczom klasyczne gry Blizzarda. Jako pierwsze do sprzedaży trafia Diablo®, legendarna fabularna gra akcji z 1996 r. To dzięki niej gracze poznali mroczny świat Sanktuarium, który postawił przed nimi wiele satysfakcjonujących wyzwań.

Oryginalne Diablo® trafia po raz pierwszy do dystrybucji cyfrowej na platformie GOG.COM. Gracze, którzy pragną odtworzyć autentyczne wspomnienia sprzed ponad 20 lat, mogą zagrać tak, jak w 1996 r. – w oryginalnej grafice SVGA przy 20 klatkach animacji na sekundę, łącząc się ze znajomymi poprzez klasyczną wersję serwisu sieciowego Battle.net®.

Blizzard nawiązał również współpracę z GOG.com, aby stworzyć zaktualizowaną wersję gry, która zapewnia zgodność z systemem Windows 10 oraz zawiera szereg poprawek błędów. Gracze mogą wybrać preferowaną wersję gry w programie startowym.
super, kupione! :D
No to pospałem
Piękna robota, GOG! Dzięki!
Ależ to miało klimat.
D1, zaraz W1 i W2... GOG <3
Post edited March 07, 2019 by obi_gl
Gratulacje dla GOG-a za skuteczne negocjacje. :) Super, że Blizzard w końcu sypnął torchę klasykami. Mam nadzieję, że nie poprzestaną na 2-3 pozycjach i w perspektywie kolejnych lat ujrzymy tutaj kolejne pozycje z ich katalogu.
avatar
Gotrekus: E tam marudzisz:)Instalujesz moda Belzebub i zobaczysz jak jedyneczka jest epicka:)Bez hellfire:)
avatar
fishman_84: To teraz pytanie za 100 punktów - czy legalne będzie wobec premiery Diablo 1 na GOGu, instalowanie na te wersję modyfikacji Belzebub? Nie wydaje mi się, żeby to było legalne. Ale Diablo 1 zakupione :) Czekam Na Warcrafta 1 i 2
Hej, jak najbardziej legalne, testowaliśmy nawet czy Belzebub poprawnie działa z naszą wersją - działa ;)
avatar
angeleoc: Dawanie Diablo bez dodatku Hellfire jest średnie jak dla mnie...
hellfire to nie dodatek do diablo tylko samodzielna gra nawet nie ze stajni blizzarda
Hellfire wymaga podstawki, nie jest samodzielną grą. Fani jednak za bardzo nie zaliczają Hellfire do kanonu Diablo. Ja tego dodatku też nie lubię.

Super, że D1 pojawiło się na GOG-u, bo zawsze chciałem mieć oryginał w swojej kolekcji.
Post edited March 07, 2019 by TheOneTwo3
A warto zaznaczyć, że do pierwszego Diablo są aż dwa spolszczenia fanowskie z dubbingiem, jedno autorstwa Noktisa, drugie jest tworem osoby, która z Noktisem współpracowała, ale się pokłócili o obsadę głosów.
Cudowna informacja! :) Dziękujemy!
WOW!
Kupiłem grę, jestem na battlenecie, chcę zagrać z kolegą i mam ikonkę rozłączonej wtyczki i nie mogę ani dołączyć do gry ani stworzyć a kolega może. Widziałem jeszcze ze dwie osoby z taką wtyczką...
avatar
Sylwooo: Kupiłem grę, jestem na battlenecie, chcę zagrać z kolegą i mam ikonkę rozłączonej wtyczki i nie mogę ani dołączyć do gry ani stworzyć a kolega może. Widziałem jeszcze ze dwie osoby z taką wtyczką...
Czy upewniłeś się że wszystkie porty z artykułu podlinkowanego na karcie produktu są otwarte/przeforwardowane na routerze?
Zainstalowałem Diablo, wrzuciłem Belzebuba i ... odpala się tylko w oknie bez możliwości włączenia na pełny ekran.
Odinstalowałem i powtórzyłem procedurę, dalej włącza się tylko w oknie.
avatar
Aracnan: Zainstalowałem Diablo, wrzuciłem Belzebuba i ... odpala się tylko w oknie bez możliwości włączenia na pełny ekran.
Odinstalowałem i powtórzyłem procedurę, dalej włącza się tylko w oknie.
Sprawdzałeś może czy problem występuje również bez zainstalowanego Belzebuba?