It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Ocean pochłonie wszystko.

Titanic: Adventure out of Time jest już dostępne, bez DRM, na GOG.com, z 10% rabatem, obowiązującym do 4 stycznia, godz. 15:00.

Były tajny agent, który przeżył najsłynniejszą katastrofę morską świata, otrzymuje drugą szansę przeżycia wydarzeń prowadzących do tej pamiętnej nocy. Weź udział w filmowych rozmowach, zmierz się z ciekawymi łamigłówkami i odkryj sekrety, które mogą wpłynąć na zakończenie gry, nie mówiąc już o samej historii.
Titanic: Odwróć Bieg Historii?
Po co nadawać polski tytuł grze, która jest w całości po angielsku? Nawet opis produktu nie jest po polsku... tylko tytuł przetłumaczono :P
Dokładnie o tym samym pomyślałem. Polski opis miał świadczyć o polskiej wersji językowej gry, ale co w takim razie oznacza polski tytuł? ;)
Też myslę, ze ten polski podtytuł jest trochę nie na miejscu.
No w KOŃCU!! :) POLECAM I POZDRAWIAM!! Z 10 tys razy już tą grę przeszedłem. Mam nawet TRUDNO DOSTĘPNY oryginał na 2 płytach CD! :)
avatar
Chrisf455: ...
Naprawdę warto? Nie słyszałem wcześniej o tej grze a i nie wygląda jakoś szczególnie zachęcająco...
avatar
Chrisf455: ...
avatar
ciemnogrodzianin: Naprawdę warto? Nie słyszałem wcześniej o tej grze a i nie wygląda jakoś szczególnie zachęcająco...
Jeśli lubisz przygodówki tego typu- to można zagrać. Może grafika nie powala na kolana (mi to nie przeszkadza) ale historia jest spoko i aż takie trudne lamigłówki nie są.
avatar
Chrisf455: ...
avatar
ciemnogrodzianin: Naprawdę warto? Nie słyszałem wcześniej o tej grze a i nie wygląda jakoś szczególnie zachęcająco...
Jeśli lubisz przygodówki z nutką kryminału jak i kawałkiem prawdziwej historii, to warto :) Na zachęte dodam, że gra ma kilka zakończeń ;)
avatar
Chrisf455: ...
Nie wszystkie na dnie, jak rozumiem? ;)
avatar
Chrisf455: ...
avatar
ciemnogrodzianin: Nie wszystkie na dnie, jak rozumiem? ;)
Nie chcę psuć zabawy, ale mam nadzieję że nikt nie będzie zły jak zdradzę, że statek I TAK ZATONIE z wiadomych przyczyn ;) (w sumie nie to jest głównym wątkiem fabuły, cel jest nieco inny) Polecam obejrzeć TRAILER na youtube :) Widać kilka cut scenek i gameplay. Może Cię to nie zrazi :)