It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Klasyczna gra RTS od Strategy First powraca ze wsparciem współczesnych systemów operacyjnych. W Submarine Titans twoją misją będzie dowodzenia trzeba podwodnymi frakcjami i przejmowanie kontroli nad zatopionym światem.

Zgarnij grę 10% taniej do 2 grudnia, do godziny 15:00.
Po lekturze "Pixela" płakałem, że nie ma, a tu proszę – już jest!
Dzięki, GOG! Świetna robota!
Tylko po angielsku? Ja pamiętam, że w nieistniejącym już "Świecie Gier Komputerowych" w numerze 8/2001 była polska wersja.
Nie pamiętam, czy była polska, ale jeśli tak, to faktycznie byłoby miło. Tyle tylko że pozyskanie praw do takiego tłumaczenia to pewnie czasem proces równie trudny, co praw do samej gry.
Niestety, przetłumaczony tekst w wersji polskiej czasami nie mieści się w wyznaczonych obszarach, co nieco psuje odbiór tej wersji.
Swietna gra. Az sie lezka w oku kreci
Była pełna lokalizacja - łącznie z głosami i edytorem. Też mam tę wersję ze ŚGK ale na win 10 mi nie działa :( a próbowałem już wszystkiego :(


P.S. Ciekawe czy jakby podmienić pliki to by działało...

P.P.S Ta wersjaze ŚGK jest na necie, tylko trzeba poszukać ;)
Post edited January 15, 2020 by podluka
Tak! Angielska wersja!!! Ci, którzy płaczą po polonizacji albo nie grali albo jej nie pamiętają - była dramatycznie zepsuta. Cele misji były pomylone do stopnia że nie dało się ukończyć kampanii, ba nawet tutoriala, a wisienką na torcie były wybuchające 'kopalnie', podczas gdy surowce wydobywały 'miny'. Miałem tę PL wersję pudełkową (chociaż kartonikowa koperta to dość odległe od pudełka) i wiele lat kombinowałem jak przywórcić oryginał. Teraz mogę wreszcie grać komfortowo. Dzięki GOG!

btw: jeśli ktoś chce tą PL wersję to oddam za darmo, odbiór osobisty we Wrocławiu, ctx me jeśli jest ktoś zainteresowany.
Post edited 2 days ago by cyberkiller
avatar
cyberkiller: ...
A, to dobre, tego nie wiedziałem :) To jest zresztą powód, dla którego czasem boję grać się z tłumaczeniem, jeśli nie jestem pewien jakości. Niektóre gry mnóstwo na tym tracą.