It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Darmowe DLC do PC Building Simulator już dostępne jako zawartość ekskluzywna dla użytkowników GOG.COM.

Zbuduj swój komputer marzeń dzięki obudowie NZXT H700i w edycji specjalnej GOG Galaxy, zaprojektowanej z okazji premiery PC Building Simulator bez DRM na GOG.COM.

Gra podstawowa PC Building Simulator do zgarnięcia 30% taniej do 5 lipca, do godziny 12:00.
Ciekawy zbieg okoliczności, kiedy sam nie dawno próbowałem udekorować swoją obudowę NZXT H500 o logo GOG i FCKDRM (niestety FCKDRM nie utrzymała się zbyt długo). Szkoda że nie ma możliwości zamówienia naklejek, a najlepiej hologramów "Powered by GOG", a znalezienie dobrej usługi drukarskiej dla konsumentów jest troszkę utrudniona. Jakby była możliwość kupna takich naklejek to bym nie pogardził... Jeszcze może z całym motywem GOG-Chan ;)
Attachments:
Post edited June 29, 2019 by Shagans
avatar
Shagans: Ciekawy zbieg okoliczności, kiedy sam nie dawno próbowałem udekorować swoją obudowę NZXT H500 o logo GOG i FCKDRM (niestety FCKDRM nie utrzymała się zbyt długo). Szkoda że nie ma możliwości zamówienia naklejek, a najlepiej hologramów "Powered by GOG", bo znaleźć dobrą usługę drukarską dla konsumentów jest troszkę utrudnione. Jakby była możliwość kupna takich naklejek to bym nie pogardził... Jeszcze może z całym motywem GOG Girl ;)
To na prawde dobry pomysl. Cd projek store moglby wrzucictakie wlepki do sprzedarzy