It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Niffelheim już dostępne bez DRM. Zgarnij grę 75% taniej do 13 stycznia, do godziny 15:00.

Twoim awatarem jest odważny wojownik, który poległ w bitwie. Lecz zamiast zasłużonego pokoju w Asgardzie, jego dusza została uwięziona w srogim świecie Niffelheim. Przetrwaj w tym wrogim świecie, ograb sąsiadujące krainy, przemierz niebezpieczne lochy i odnajdź drogę do Walhalli.
Bez dlc?
Ładny kierunek artystyczny. Może kiedyś... :)
Podobno tylko ładnie wygląda...

Za tę cenę jednak wziąłbym pewnie, gdyby nie to, że:
a) brak DLC może ponoć uniemożliwić przejście,
b) poskąpiono nam instalki Linuxowej, choć takowa istnieje Sami-Wiecie-Gdzie.
Pierwsza gra, która przeszedłem w tym roku. Nie potrzebne było DLC, aby ukończyć ten survival. Ładna audiowizualnie. Fajny crafting. Z czasem staje się monotonna, bo wykonujemy ciągle te same czynności: zbieranie, polowanie, odwiedzanie kopalni, eksterminacja setek wrogów i bossów, wytwarzanie mikstur, potraw, zbroi, broni i wielu innych rzeczy, ale mimo to mnie wciągneła na 20 godzin. Za około 13 zł spokojnie można brać. Wg mnie lepsza od Smoke and Sacrifice.
Post edited January 16, 2020 by drenz