It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Hitman: Absolution i Hitman: Blood Money już dostępne bez DRM. Zgarnij wszystkie tytuły z serii Hitman 75% taniej do 11 kwietnia, do godziny 15:00.

W świecie Hitmana to pieniądze zastępują słowa.

Historia Hitman: Blood Money zabierze Cię do momentu, gdy inni płatni zabójcy z Agencji ICA, są nagle eliminowani jeden za drugim. Agent 47 podejrzewa, że do gry wkroczyła nowa, potężniejsza agencja i że to właśnie on może być kolejnym jej celem. Aby zapobiec staniu się następną ofiarą, 47 wyrusza do Ameryki gotowy, by pobrudzić sobie ręce.

Fabuła Hitman: Absolution podąża za oryginalnym płatnym zabójcą, który podejmuje się wykonania swojego najbardziej osobistego kontraktu. Zdradzony przez Agencję i ścigany przez policję, Agent 47 odkrywa, że to do czego ​​dąży, to odkupienie w tym spaczonym korupcją świecie.
Niezłą macie passę! :D
Nigdy nie grałem. Mam ochotę spróbować któregoś z hitmanów (fajne ceny), ale nie bardzo wiem, gdzie zacząć. Skłaniam się ku H2:SA, jako że H3:C podobno remake'uje H:C47?

5.29zł • -76% • Hitman: Codename 47
8.99zł • -75% • Hitman 2: Silent Assassin
8.99zł • -75% • Hitman 3: Contracts
10.99zł • -75% • Hitman: Blood Money
17.99zł • -75% • Hitman: Absolution
Nie śpieszyliście się z uzupełnieniem biblioteki o dwa ostatnie hitmany. Szkoda, że brak PL w starych częściach oraz niema uwspółcześnionej wersji Blood money z obsługą pada, szerokich ekranów i osiągnięciami.
Post edited April 04, 2019 by Kamil_999666
avatar
ciemnogrodzianin: Nigdy nie grałem. Mam ochotę spróbować któregoś z hitmanów (fajne ceny), ale nie bardzo wiem, gdzie zacząć. Skłaniam się ku H2:SA, jako że H3:C podobno remake'uje H:C47?
Nie jestem specem od Hitmanów, ale Reddit twierdzi, że Contracts nie do końca remake'uje C47:
Is Contracts a Codename 47 remake?
No. The reason for using old locations was time constrains. Even though Contracts does offer missions from Codename 47, they are not exactly the same and should not be considered when talking about the series canon. Contracts also includes its own story and isn't heavily connected to the Codename 47's plot, instead taking place during Blood Money's storyline.
Próbowałem ostatnio grać w Codename 47, ale... cóż... w moim odczuciu gra nie zestarzała się zbyt dobrze (i mówi to człowiek, który dopiero co przeszedł pierwszego Space Questa w wersji EGA). Trochę szkoda, bo pod względem fabularnym pierwsza część Hitmana jest chyba najważniejsza w całej serii.
Post edited April 04, 2019 by Frozen
Coraz bardziej szalejecie z premierami, pierwsze Diablo, dwa pierwsze Warcrafty oraz teraz odsłony Hitmana Blood Money i Absolution. Oby tak dalej. A co do braku spolszczeń serii o łysym zabójcy, łatwo je znaleźć na internecie.
Post edited April 04, 2019 by goliat17
Zdecydowanie jest to rok, w którym GOG postanowił być znowu GOG-iem. Aż miło popatrzeć :)
Mam nadzieję, że znajcie to odzwierciedlenie w wynikach finansowych i ogólnej kondycji sklepu.
Super! Jakkolwiek Blood Money spodziewałem się prędzej czy później, to Absolution jest dla mnie niezwykle miłym zaskoczeniem.

...W takim razie od IO Interactive poproszę jeszcze Freedom Fighters oraz przede wszystkim Kane & Lynch: Dead Men (bo przez ten nieszczęsny Games for Windows Live nie da się obecnie w ten tytuł zagrać po ludzku). ;)
avatar
ciemnogrodzianin: Niezłą macie passę! :D
Nigdy nie grałem. Mam ochotę spróbować któregoś z hitmanów (fajne ceny), ale nie bardzo wiem, gdzie zacząć. Skłaniam się ku H2:SA, jako że H3:C podobno remake'uje H:C47?

5.29zł • -76% • Hitman: Codename 47
8.99zł • -75% • Hitman 2: Silent Assassin
8.99zł • -75% • Hitman 3: Contracts
10.99zł • -75% • Hitman: Blood Money
17.99zł • -75% • Hitman: Absolution
Jako fan serii Hitman powiem w ten sposób: najlepiej mimo wszystko jest odpuścić sobie całkowicie pierwszą część serii czyli Hitman: Codename 47. Już w trakcie premiery sterowanie było bardzo nie wygodne, a teraz gra bardzo mocno się zestarzała. Swego czasu bardzo lubiłem Hitman 2: Silent Assassin, nawet wszystkie misje udało mi się przejść z rangą cichcego zabójcy. Było to trudne, nawet bardzo trudne, ale wykonalne. I choć sterowanie jest znacznie przystępniejsze niż w pierwowzorze, to jednak obecnie brakuje mi rozwiązań, które pojawiły się w nowszych odsłonach cyklu. Za to muzyka - pierwsza klasa. Bardzo podobnie jest z Hitman: Contracts. Owszem tutaj spora część misji pojawiła się w Codename 47, ale ze względu na wygodniejsze sterowanie i ciekawą fabułę warto dać grze szanse. Oprócz tego pojawiły się rzecz jasna nowe, bardzo dobre, misje. Niemniej jednak ta część cierpi na tę samą bolączkę co dwójka - obecnie brakuje mi rozwiązań, które pojawiły się później.

W Hitman: Blood Money po raz pierwszy pojawiły się "wypadki" i swoboda jest znacznie większa niż w poprzednich odsłonach cyklu. Jeżeli nie grałeś w żadną odsłonę cyklu Hitman to jednak mimo wszystko polecał bym zacząć od Hitman: Absolotion. Nie słuchaj "krytyków" i "znawców". Moim zdaniem jest to bardzo dobra odsłona serii, daje sporo frajdy. I sam teraz też będę sobię tę gre przypominać, bo Hitman: Absolution mam już w swojej bibliotece GOG, a nawet już na dysku twardym komputera. Więc za chwilę zacznie się granie. Gwarantuję, że wykombinowanie i skuteczne przepreprowadzenie "wypadku" jest bardzo satysfakcjonujące. Ale inne, mniej ciche metody eliminacji przeciwników też dają satysfakcję.

Pamiętaj, że Hitman to nie strzelanka (choć jeśli chcesz i się uprzesz to możesz grać jak w strzelankę), a skradanka. Oznacza to, że po pierwsze w tych grach trzeba myśleć jak przejść dalej, a po drugie łatwe nie są. Ale ich przejście jest ogromnie satysfakcjonujące.
avatar
Wojman: ...
Ogromne dzięki za opinię.
Odnośnie ostatniej kwestii - właśnie po przygodzie z Deus Ex mam ochotę na skradankę. Tam "czyste" załatwienie misji dawało ogromną frajdę. A jeśli jeszcze jest trochę elastyczności i możliwość kreatywnego rozwiązywania problemów na parę sposobów, to już w ogóle raj :)
avatar
ciemnogrodzianin: Ogromne dzięki za opinię.
Odnośnie ostatniej kwestii - właśnie po przygodzie z Deus Ex mam ochotę na skradankę. Tam "czyste" załatwienie misji dawało ogromną frajdę. A jeśli jeszcze jest trochę elastyczności i możliwość kreatywnego rozwiązywania problemów na parę sposobów, to już w ogóle raj :)
Sam w Deus Ex też wszystkie misje przechodziłem w sposób skradankowy. Co do Hitman: Absolution to już w pierwszej poważnej misji cel da się osiągnąć na wiele różnych sposobów: zestrzelenie, otrucie, eksplozja, przedawkowanie narkotyków... nawet połowy sposobów jeszcze nie wymieniłem. :) W każdym razie chętnie o grzę podyskutuję na priv.