It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Chronos: Before the Ashes już dostępne bez DRM na GOG.COM. Zgarnij grę 10% taniej do 8 grudnia 2020, do godz. 19:00.

Chronos: Before the Ashes to nastrojowe RPG opowiadające kronikę życiowej misji bohaterów chcących ocalić swoją ojczyznę przed wielkim złem. Rośnij w siłę, mądrość oraz potęgę, badając głębiny tajemniczego labiryntu. Ale strzeż się! Labirynt zbiera dotkliwe żniwo – za każdym razem, gdy twój bohater umrze, straci rok życia!
cenzura
Post edited March 06, 2022 by Leuu
avatar
Leuu: Ja bym jeszcze do tego opisu dodał:

"Unikalna mechanika starzenia się – za każdym razem gdy postać gracza umiera, starzeje się o rok. Rozwijając postać, gracz musi dostosować się do swojego postępującego wieku. Na początku bohaterowie są młodzi, zwinni i szybcy, a wraz z wiekiem mądrzejsi i bardziej nastawieni na używanie magii."
Dzięki! To bardzo dużo mówi o grze. A jak ktoś od razu zacznie starym...? Ma szansę przeżyć ;)
Post edited December 02, 2020 by KillingMoon
cenzura
Post edited March 06, 2022 by Leuu
Czy to jest coś soulslike'owego? Jeśli tak, to dodaję do listy życzeń. :)
cenzura
Post edited March 06, 2022 by Leuu
avatar
Leuu: Podobno jest to prequel Remnant: From the Ashes...po tych zwiastunach, w życiu bym na to nie wpadł :) ...a swoją drogą, Remnant: From the Ashes bardzo fajna gierka :)
Mam, ale jeszcze nie grałem. Wziąłem za darmo, jak było dostępne na Epicu. :) Generalnie lubię gry z soulslike'owym systemem walki, więc na pewno ją kiedyś odpalę.
cenzura
Post edited March 06, 2022 by Leuu