It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Zabójca na drodze.

Carmageddon: Max Damage oraz Carmageddon TDR 2000 są już dostępne, bez DRM, na GOG.com. Wraz z nimi nadciąga prawdziwy karambol wysokooktanowych ofert!

ZA DARMO przez 48 godzin: odbierz Carmageddon TDR 2000 zupełnie BEZPŁATNIE do 20 stycznia, godz. 14:59. Wystarczy kliknąć na baner na stronie głównej!

Rabaty: Kup Max Damage z 50% rabatem obowiązującym do 25 stycznia, godz. 14:59. Po zakończeniu darmowej oferty, Carmageddon TDR 2000 również będzie dostępny z 50% rabatem.

Zyskaj aż 75% rabatu, jeśli zdecydujesz się na uzupełnienie swojego zestawu Carmageddon tak, by zawierał wszystkie cztery gry z serii.

Wjedź prosto w środek największej rzezi na drodze! Ścigaj się z czasem, przerabiając pieszych oraz innych kierowców na krwawe plamy na nawierzchni w swoim wysoce konfigurowalnym pojeździe i wykorzystuj wszelkiego rodzaju power-upy, by szerzyć chaos w jak najbardziej kreatywny sposób. Stwórz swój własny, brutalny styl, wykorzystując to, że każdy tryb obecny w grze, samochód, środowisko, typ przechodnia oraz wrodzy kierowcy dodają własną nutkę do tego bulgoczącego kotła ludzkich członków, pogiętego metalu i beztroskiej zabawy.
Carmageddon TDR 2000 ma chyba najbardziej nietypowy opis produktu jaki w życiu widziałem...
Ummmm - są już moje :)
Jest piątek, 19 stycznia. Gra miała być dostępna do 20 stycznia za darmo. Już jej nie ma, jak promocyjnych karpi w Lidlu...
Potwierdzam. Piątek a już brak oferty za free
Jak niedostępne? Właśnie odebrałem TDR 2000. Oczywiście po tym jak kupiłem całą serię :P
Dzięki GOG za tę wrzutkę. Moja biblioteka gier to głównie nadrabianie gier z młodości - carmageddon musiał tam trafić!
Post edited January 19, 2018 by Kyzak106
Baner był na jakiś czas "zdjęty" z przyczyn technicznych, ale wrócił jakieś kilkadziesiąt minut po publikacji postów phowieca i Marcina.