It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Szukamy schronienia - zostaje nam modlitwa do ostatniego tchnienia.

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth jest już dostępne, bez DRM, na GOG.com.

Starożytne okropieństwa wciąż czyhają w kąciku twojego oka. Szaleni czciciele poświęcają swe człowieczeństwo na przebłaganie straszliwym bogom. Ty też znajdujesz się na skraju szaleństwa. Dzieła H.P. Lovecrafta ożywają z pochłaniającym duszę realizmem w tym survival horrorze, rozgrywającym się w latach 1920. Czy dotrwasz do gorzkiego końca?

UWAGA: Niniejsza wersja zwiera różne małe poprawki, w tym: właściwą funkcjonalność synchronizacji pionowej, poprawkę trójkątnych kropel deszczu na kartach AMD oraz poprawkę użytkownika Guzza, dzięki której niewidoczni czarodzieje na rafie wyświetlają się poprawnie; przywraca ona także renderowanie nieba.
avatar
Vojtas: Gabe smarka w studolarówki. Kasa z GOG-a byłaby dla niego jak drobne na telefon. Szkoda zachodu, zwłaszcza że z ich produktów trzeba by wyrżnąć Steamworks.
Czy ja wiem na moje oko, sytuacja klientów bateelnet/origin/steam jest niemal identyczna. Nowe gry tylko na swoje klienta tyle że z EA już się gog dogadał i klasyki w pewnym tempie tu trafiają.

Nie zawsze chodzi tylko o pieniądze, ale na pewno byłyby miłym dodatkiem. Poza tym Gaben sam nie prowadzi valve i taka diecezja wcale nie musi być podjęta ani przez niego anie ani w zamiarze zarobienia miliardów. A z trzeciej strony skąd możemy w ogóle wiedzieć jakie zyski to przyniesie i czy są dla kogokolwiek czymkolwiek.

A czy gog przypadkiem nie zajmuje się zawodowo wyżynaniem drmów od lat :) Pewnie że trzeba by było, to chyba oczywiste, jak w niemal każdej grze którą tu wydali.
Post edited November 11, 2017 by Kamil_999666
Wracając do tematu Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth:
Grę z jakiegoś powodu wycofano dzisiaj ze sprzedaży. Miejmy nadzieję, że to tylko przejściowe trudności i gra wróci do katalogu w najbliższym czasie.
W ten weekend otrzymaliśmy roszczenie dotyczące praw autorskich do gry Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth. Z tego powodu musieliśmy czasowo zaprzestać sprzedaży tej gry, do czasu aż sytuacja nie zostanie wyjaśniona.

Mamy nadzieję, że gra wróci na GOG-a wkrótce. Na razie nie jesteśmy w stanie podać konkretnej daty, ani ujawnić więcej szczegółów na temat roszczenia.
Masakra z tymi prawami autorskimi :/