It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Jeśli jesteś fanem doskonałych horrorów i masz słabość do historii, mamy dla Ciebie absolutną gratkę – Amnesia: The Bunker jest już dostępna na GOG!

Ta pierwszoosobowa gra typu horror pochodzi od twórców kultowej serii Amnesia i SOMA. Zostajesz sam w opustoszałym bunkrze z I wojny światowej z tylko jedną kulą w lufie. Od ciebie zależy, czy zmierzysz się z przytłaczającymi terrorami w ciemności. Za wszelką cenę trzymaj zapalone światła, wytrwaj i wyjdź z tego cało.

To jednak nie wszystko... Z okazji premiery Amnesia: The Bunker przez następne 48 godziny możesz odebrać Amnesia: A Machine For Pigs za DARMO!Wraz ze stale rosnącym napięciem w grze zanurzysz się w wielorakie sposoby radzenia sobie z przetrwaniem. Wcielając się w rolę francuskiego żołnierza Henriego Clémenta, jesteś uzbrojony w rewolwer, hałaśliwą latarkę na dynamo i inne rzadkie zapasy, które możesz zbierać i wytwarzać po drodze. Dzięki losowości i nieprzewidywalnemu zachowaniu żadna rozgrywka nie jest taka sama.

Ścigany przez nieustanne zagrożenie reagujące na każdy twój ruch i dźwięk, musisz dostosować swój styl gry, by stawić czoła piekłu. Każda decyzja zmieni wynik reakcji gry. Każde twoje działanie niesie za sobą konsekwencje.Amnesia: The Bunker oferuje półotwarty świat, w którym możesz rozwiązywać problemy na swój własny sposób. Musisz odkrywać i eksperymentować, aby znaleźć wyjście. Dowiedz się, co się tutaj dzieje – co się stało z innymi żołnierzami? Gdzie się podziali wszyscy oficerowie? Jaki diabelski koszmar czai się za tym piekielnym krajobrazem? Rozwikłaj tajemnice bunkra, aby zwiększyć swoje szanse na przetrwanie.

Dynamiczny i wszechobecny potwór, który reaguje na twoje działania, ciągłe napięcie i oparte na fizyce interakcje ze światem, poszukiwanie zasobów i narzędzia rzemieślnicze, które pomogą ci przetrwać, wiele rozwiązań problemów w nieliniowym otwartym świecie – to wszystko znajdziesz właśnie tam!Seria Amnesia zawsze dostarczała nienagannych horrorów, które badają kruchość umysłu i prawdziwy strach przed popadnięciem w szaleństwo. Frictional Games to mistrzowie gatunku. Zmierz się ze swoimi lękami – Amnesia: The Bunkerjest JUŻ DOSTĘPNA! I nie zapomnij odebrać swojej kopii Amnesia: A Machine For Pigs!