It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
avatar
Pawel1995: No i te ceny oczywiście wydają się za duże! Więc moje pytanie, czy są plany dodać program "regional pricing" GOGa do Gwinta?
avatar
emter_pl: Nie mamy takich planów.
LOL, no to dzięki xD
A dzieje się coś w kwestii cen starszych gier, a konkretniej tych z serii Thief? Bo Steam już kusi, a jednak wolałbym wersję DRM-free :]
Tropico 5: Complete Collection
274.99 zł
149.70zł ZNIŻKA NA PRZYSZŁE ZAKUPY. W ramach gwarancji uczciwej ceny otrzymujesz zwrot do portfela GOG dla wyrównania ceny regionalnej.

Jakiś komentarz?
Post edited January 12, 2018 by Frozen
Albo jest to błąd GOGa albo kogoś mocno poniosło :D
W końcu weekend może liczą że jakiś zaczadziały osobnik się nabierze w amoku zakupów :P
Post edited January 12, 2018 by Drum-Daar
Od jakiegoś już czasu przestaliście być konkurencyjni więc przestałem kupować na GOG. Na STEAM są identyczne ceny a posiadam tam większość gier , więc nie widzę dalej sensu aby rozdzielać swoją biblioteke. A co do gier w PLN na STEAM to jest to straszny wałek i kupowanie gier w dolarach czy euro było dużo bardziej korzystne. teraz masz 249.59 za nową grę i kurs waluty jest już nie istotny. Czy dolar bedzie kosztował 2zł czy 4zł ta cena w PLN nawet nie drgnie , co najwyżej tylko do góry.
avatar
Grothash: ...
Ja tam kupuję tu z innych powodów, ale też nie trzymam się GOG-a restrykcyjnie. Był moment (po starcie polskiej wersji), że coś się ruszyło, część gier została niżej wyceniona dla PL i sądziłem, że to jakiś fajny trend, który będzie obejmował coraz więcej tytułów. Tymczasem widać, że nic się w tej kwestii nie dzieje i jest tak samo, jak było, a może nawet ciut gorzej.
avatar
emter_pl: Chcemy Was zapewnić, że monitorujemy sytuację i reagujemy w każdym przypadku, kiedy gra oferowana na GOG-u ma wyższą cenę niż na Steamie
avatar
Pawel1995: Chyba wszystko jasne? :D
Odświeżając kwestię monitorowania informuję, że chcę kupić factorio. Cena na steam 70zł, na GOG 113,29zł. Chcę wspierać GOG i zawsze gdy jest taka możliwość to kupuję właśnie tu i często czekam na Wasza edycję.

Jednak ta gra ma być prezentem i czekać jakoś niezbyt długo mogę. Jak w takiej sytuacji czynić gdy taka sam gra na GOG jest około 60% droższa?
Czy planujecie w najbiższym czasie zmianę ceny?