It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Witam, piszę z pytaniem do kiedy w promocji mogę zakupić Heroes of might and magic 3 za te 13.50 PLN? Wypłata dopiero 10tego a pies mi oryginalną płytkę połamał. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Hello, Ive got a question about Heroes of Might and magic 3. Until which day I can buy it for that 13.50 PLN? Dog ate my CD, I need to wait to 10th January for a payment. Thanks for reply.
No posts in this topic were marked as the solution yet. If you can help, add your reply
avatar
dsd-spidi: Witam, piszę z pytaniem do kiedy w promocji mogę zakupić Heroes of might and magic 3 za te 13.50 PLN? Wypłata dopiero 10tego a pies mi oryginalną płytkę połamał. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Hello, Ive got a question about Heroes of Might and magic 3. Until which day I can buy it for that 13.50 PLN? Dog ate my CD, I need to wait to 10th January for a payment. Thanks for reply.
Tylko do dzisiaj do północy niestety. Ale Heroes 3 często jest tutaj w promocji, więc po prostu śledź wszystko na bieżąco i poczekaj na kolejną okazję. :)
Post edited January 03, 2019 by Sarafan
Dzięki za odpowiedź, no cóż albo gdzieś pożyczę, albo przechodzę w hunter mode'a. Piracić takiego klasyka to byłby wstyd :) Temat do zamknięcia.
Post edited January 03, 2019 by dsd-spidi
A żeby drugiego tematu nie zakładać, można tą wersję normalnie modować? Głównie chodzi mi o HD moda. Z tego linku będzie dalej w polskiej wersji językowej? www .gog .com/forum/heroes_of_might_and_magic_series/homm_3_hd_mod
Post edited January 03, 2019 by dsd-spidi
avatar
dsd-spidi: A żeby drugiego tematu nie zakładać, można tą wersję normalnie modować? Głównie chodzi mi o HD moda. Z tego linku będzie dalej w polskiej wersji językowej? www .gog .com/forum/heroes_of_might_and_magic_series/homm_3_hd_mod
HD Mod bez problemów działa z polską wersją językową. Dodaje parę nieprzetłumaczonych opcji, ale tutaj możesz znaleźć plik, który je przetłumaczy: http://h3.heroes.net.pl/download.
Już wszystko zriobione, hula jak ta lala. Jedynie brakuje opcji zapraszania bohaterów do tawerny, ale to tam pikuś. Dzięki za wszelką pomoc, zdrówka!
Zapraszanie bohaterów do tawerny to jakaś tam opcja w configu, domyślnie chyba wyłączona. Pamiętam, że trochę kombinowałem, żeby to było. Wersja językowa ma tu najprawdopodobniej zerowe znaczenie.