It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Mam takie małe pytanko - czy ekipa GOG-a planuje w niedalekiej przyszłości stworzyć aplikację mobilną na telefony/tablety. Może być coś na wzór aplikacji Steam z dostępem do czatu, forum, sklepu i aktualności.
Nie zawsze jest się przed komputerem/laptopem a w drodze zawsze można by było poczytać co tam na GOG-u słychać ;P
W sumie ciekawy pomysl.Ja glownie korzystam z GOGa na telefonie,ale niestety nic nie kupuje.Dopiero jak usiade na kompa to zakupie interesujacca,mnie gre.Moze jakby byla apka to I przez tel by sie cos zakupilo:)
Niezły pomysł, taka aplikacja mogłaby też posłużyć za dodatkowy sposób dwuetapowej weryfikacji :)
Na początek dobrze byłoby, gdyby w ogóle strona i forum sensownie działały na urządzeniach mobilnych, bo póki co nawet z podstawową optymalizacją i naprawą najprostszych problemów jest problem :|

Korzystam ze sklepu praktycznie tylko i wyłącznie mobilnie (jak siedzę przed kompem, to wolę coś załatwić albo pograć) i, niestety, działa to fatalnie.
Nie pogardziłbym taką apką :D
Jeśli klient na Linuxa od kilku ładnych lat ma status "wkrótce", to obawiam się, że apki mobilnej nie będzie nigdy.
A szkoda, bo obie apki byłyby bardzo przydatne.
No i ogromny rynek posiadaczy telefonów:)Moze ktos sie zainteresuje GoGiem jesli zobaczy apke :)Kto wie:)
avatar
erbello: Jeśli klient na Linuxa od kilku ładnych lat ma status "wkrótce", to obawiam się, że apki mobilnej nie będzie nigdy.
A szkoda, bo obie apki byłyby bardzo przydatne.
Być może teraz będa mieli więcej chęci, aby stworzyc taką aplikację oraz klienta na linuxa. Rozwijają się i to cieszy, choć to wolno idzie - jestem przekonany iż wkrótce może się to zmienić ;)
avatar
askaniusz: ...
Myślę, że klienta na Linuxa się nie doczekamy. GOG sam jest chyba ciągle nieco niszowy, co czyni z użytkowników Linuxa niszę w niszy. Dopóki nie mają 100-procentowego pokrycia dla gier w Galaxy-Win, nie spodziewałembym się Galaxy-Linux.

Mi to zresztą generalnie nie przeszkadza. Dopóki dostajemy klasyczne instalatory DRM-Free GOG i tak pozostaje najbardziej przyjaznym środowiskiem dla Linuxowców.