It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Już czas – Widmo wolności, dodatek fabularny do Cyberpunka 2077, jest tu w pełnej okazałości, dostępny na GOG!

Cyberpunk 2077: Widmo wolności to pełen szpiegowskiej akcji thriller, w którym jako gracz ponownie wcielisz się w rolę V, cyberpunka do wynajęcia. Dodatek zapewnia nową, kompleksową linię fabularną, wprowadza nowy dystrykt Night City, Dogtown, zmieniony design drzewka umiejętności, nowe misje i kontrakty, a także mnóstwo nowych przedmiotów, broni, i możliwości, które zapewni Ci otwarty świat.Jako aspirująca legenda Night City, natkniesz się na mnóstwo nowych postaci; wśród nich, na tajnych agentów, weteranów, graczy politycznych i żądnych krwi najemników. Na swojej drodze spotkasz również tajnego agenta NUSA, Solomona Reeda, granego przez Idrisa Elbę – aby wraz z nim podjąć się najtrudniejszej jak dotąd misji, wypełnionej po brzegi trudnymi wyborami i nieoczekiwanymi zwrotami akcji.Rozszerzenie wprowadzi Cię również do zupełnie nowej części Night City – Dogtown, najniebezpieczniejszej dzielnicy, rządzonej przez handlarza bronią i watażkę, Kurta Hansena. Po tej lokalizacji możesz spodziewać się nie tylko nowych misji i postaci, ale i także nieskończonej ilości nowych odkryć.

Otrzymasz również dostęp do ponad 100 nowych przedmiotów – pojazdów, broni, ubrań i wszczepów – oraz zobaczysz zupełnie nowe drzewko umiejętności "Relic" z unikalnymi zdolnościami, stworzonymi aby zapewnić jeszcze większą swobodę i elastyczność w wyborze stylu gry.Jeśli natomiast nie udało Ci się jeszcze wkroczyć do Night City, nadeszła pora; ponieważ teraz możesz kupić zarówno grę podstawową, jak i dodatek, w specjalnym Cyberpunk 2077 & Phantom Liberty Bundle, przecenionym teraz o 20%. Nie ważne również, czy jesteś laikiem, czy może wprawionym w boju edgerunnerem, możesz posłużyć się TYM ARTYKUŁEM, aby upewnić się, że Twój sprzęt jest gotowy do gry.

A teraz, łap za broń, przygotuj cyberdeck, i spotkajmy się w Dogtown – Cyberpunk 2077: Widmo wolności jest już dostępne na GOG!