It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Hej, wiemy o problemach i pracujemy nad ich rozwiązaniem.
avatar
oxina: Hej, wiemy o problemach i pracujemy nad ich rozwiązaniem.
avatar
PakuOfficial: Nie dodaje mi gry do biblioteki, steam podłączony. Można prosić o pomoc?
Napisz do mnie wiadomość prywatną :)
avatar
oxina: Hej, wiemy o problemach i pracujemy nad ich rozwiązaniem.
avatar
Kesthir: Hej, ponczo_. Znany jest termin rozwiązania problemu? Mam podobny problem co zbynew, stąd pytanie.
Problemy z Blikiem w większości rozpatrujemy ręcznie i pojedynczo. Jeśli Twoja płatność też utknęła, napisz do mnie poszę wiadomość prywatną wraz z numerem zgłoszenia do supportu jeśli takowe napisałeś.
avatar
7BPRob: Tak jak wcześniej koledzy pisali. Zakupiłem Cyberpunka na prezent i zapłaciłem blickiem - nadal jest status w realizacji.
ZAMÓWIENIE nr #B2854E664D78. Wysłane do supportu dwa zgłoszenia pomocy nr #851092 i #842058. Na jedno otrzymałem odpowiedź, która brzmi cytat:"W związku z epidemią COVID-19 i jej wpływem na naszą codzienną pracę, zespół pomocy technicznej otrzymuje obecnie zwiększoną liczbę zgłoszeń.
Z tego powodu, zdecydowaliśmy się wysłać do Ciebie tę automatyczną odpowiedź która, mamy nadzieję, pomoże rozwiązać napotkany przez Ciebie problem." Proszę o określenie kiedy gra zostanie wysłana a jak nie to proszę podać jak odzyskać pieniądze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prosimy czytać nasze wiadomości automatyczne do końca. Zazwyczaj prosimy o odpowiedź na dodatkowe pytania :) Bez odpowiedzi, Twój ticket może nie być widoczny w naszych skrzynkach.

Na Twoje zgłoszenia ktoś powinien niebawem odpowiedzieć.