It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
avatar
Sil3ntHunt3r_pl: Witam

Gra zakupiona, płatność poprzez przelewy24. Pieniądze z konta pobrane. Cały czas nie mam dodanej gry do kolekcji. Minęły ponad 2 godziny od zakupu. Ma ktoś może taki problem? Pierwszy raz mi się to zdarzyło.
Hej, a czy masz potwierdzenie od przelewy24, że płatność do nas dotarła? Daj znać, czy nadal gra nie pojawiła się na koncie. Dzięki!
avatar
oxina: Hej, a czy masz potwierdzenie od przelewy24, że płatność do nas dotarła? Daj znać, czy nadal gra nie pojawiła się na koncie. Dzięki!
avatar
Sil3ntHunt3r_pl: Gry nadal nie ma w kolekcji, Jest potwierdzenie z przelewy24. Status transakcji: ZREALIZOWANA. Co dziwne nie ma nawet tego zakupu w historii zamówień w gog galaxy.
Mała czkawka w naszym systemie, przepraszamy.
Sprawdź swoją bibliotekę teraz :)
avatar
rexonator2: Hej, mam ten sam problem. Z tym że ja zamówienie składałem 2020-10-21. Jeszcze przed wcześniejszą datą premiery. Automat mi odpisał ale nic się w tej kwestii nie zmieniło do dzisiaj.
Tu już widzę grubszą sprawę :(
Odezwij się do mnie na PW z numerem zgłoszenia.
avatar
Dunde137: Założyłem oddzielny wątek, ten sam problem i również nie mogę wysłać PW. Piszę tutaj żeby nie się nie rozdrabniać.
Sprawdź swoje ustawienia prywatności. To one zazwyczaj są przyczyną braku możliwości wysłania wiadomości do innej osoby.