It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
avatar
menorka: ...
Kupując grę na GOG-u przypisze ci się gra do konta na GOG. Nie dostaniesz klucza na Steama.
Jeśli korzystasz z GOG Galaxy, to również będziesz mógł korzystać z zapisów w chmurze na GOG.
avatar
menorka: ...
avatar
SilentBob11: Kupując grę na GOG-u przypisze ci się gra do konta na GOG. Nie dostaniesz klucza na Steama.
Jeśli korzystasz z GOG Galaxy, to również będziesz mógł korzystać z zapisów w chmurze na GOG.
Dziękuję za odpowiedź , trochę się gubię z tymi wszystkimi luncherami ...
Pozdrawiam.
Mam nadzieję, że kiedyś GOG pojawi się na Nvidia Shield ...
Witam

Powiem szczerze że jestem rozczarowany nowym trailerem Cyberpunk 2077. Początek nawet w porządku ale im dalej w las to tym gorzej. Główny bohater stylizowany na Jessego Pinkmana z Breaking Bad, co jeszcze nie jest problemem, jednak jego głupota i owszem. Bo Co my tak naprawdę widzimy - jak główny bohater daje się znokautować po wyjściu z łazienki i to niezbyt szybkim ciosem? A jeśli tak miało być że udawał nierozgarniętego młokosa - to ignoruje fundamentalne niebezpieczeństwo w postaci pani informatyk która zapewne jest bogiem w świecie Cyberpunk skupiając się na brodaczu - jej szefie?
Co to ma być w ogóle? A obezwładnienie ochroniarza? Czy ktoś ze mnie kpi próbując mi wmówić że uderzenie o ścianę powoduje utratę przytomności cybernetycznie wzmocnionego ochroniarza? No weźcie - to się kupy nie trzyma. Jeśli kontrola jakości puściła takie niespójności to boję się jak gra będzie wyglądać - zwłaszcza, że trailer ma zadanie narobić smaku.
Ja czuję niesmak.
Post edited June 19, 2019 by Bromu76
https://www.pepper.pl/promocje/cyberpunk-2077-na-gog-zakup-w-rublach-168915?page=5#thread-comments

dramat jakiś
Jestem pewien, że 99% kupujących nazwałoby się patriotami. Wielbiciele wot, wykleci i takie klimaty. Ale jak przychodzi co do czego to widac ile takie deklaracje są warte.

GOG zdaje sobie sprawę z problemu ? Powinny być region locki dla najtańszych ofert i bany na konta.
O jakim problemie mówisz, że kilka osób kupiło Cyberpunka za ruble? Przecież to jest idealna okazja do tego, aby GOG mógł ogłosić całemu światu jak to szanuje graczy i nie ma zamiaru traktować ich jak potencjalnych złodziei, bo kilka łepków sobie kupiło grę za ruble.
Po za tym, policz sobie ile ta gra może zarobić - zyski będą szły w milionach, więc aby GOG mógł mówić o jakiejś stracie to takich ludzi musiałoby być kilkanście tysięcy (liczmy 50 zł mniej za kżdy egzemplarz).
Prócz tego, niektóre z tych osób założyły specjalnie zakładały sobie konto aby przyoszczędzić na cyberpunku, a skoro już kupiły jedną grę to może kupią następną, a potem kolejną. Tak, że w dłuższej perspektywie CDP na takim kliencie zrobi więcej.
avatar
staruszek: https://www.pepper.pl/promocje/cyberpunk-2077-na-gog-zakup-w-rublach-168915?page=5#thread-comments

dramat jakiś
Jestem pewien, że 99% kupujących nazwałoby się patriotami. Wielbiciele wot, wykleci i takie klimaty. Ale jak przychodzi co do czego to widac ile takie deklaracje są warte.

GOG zdaje sobie sprawę z problemu ? Powinny być region locki dla najtańszych ofert i bany na konta.
Szczerze powiedziawszy takie kombinatorstwo niewiele różni się moim zdaniem od piractwa. Na jednym i drugim traci producent i wydawca. Rzecz się rozchodzi jedynie o to, jak wysoka jest ta kwota.
avatar
Bromu76: Witam

Powiem szczerze że jestem rozczarowany nowym trailerem Cyberpunk 2077. Początek nawet w porządku ale im dalej w las to tym gorzej. Główny bohater stylizowany na Jessego Pinkmana z Breaking Bad, co jeszcze nie jest problemem, jednak jego głupota i owszem. Bo Co my tak naprawdę widzimy - jak główny bohater daje się znokautować po wyjściu z łazienki i to niezbyt szybkim ciosem? A jeśli tak miało być że udawał nierozgarniętego młokosa - to ignoruje fundamentalne niebezpieczeństwo w postaci pani informatyk która zapewne jest bogiem w świecie Cyberpunk skupiając się na brodaczu - jej szefie?
Co to ma być w ogóle? A obezwładnienie ochroniarza? Czy ktoś ze mnie kpi próbując mi wmówić że uderzenie o ścianę powoduje utratę przytomności cybernetycznie wzmocnionego ochroniarza? No weźcie - to się kupy nie trzyma. Jeśli kontrola jakości puściła takie niespójności to boję się jak gra będzie wyglądać - zwłaszcza, że trailer ma zadanie narobić smaku.
Ja czuję niesmak.
O Zeusie... CO?
avatar
Bromu76: Witam

Powiem szczerze że jestem rozczarowany nowym trailerem Cyberpunk 2077. Początek nawet w porządku ale im dalej w las to tym gorzej. Główny bohater stylizowany na Jessego Pinkmana z Breaking Bad, co jeszcze nie jest problemem, jednak jego głupota i owszem. Bo Co my tak naprawdę widzimy - jak główny bohater daje się znokautować po wyjściu z łazienki i to niezbyt szybkim ciosem? A jeśli tak miało być że udawał nierozgarniętego młokosa - to ignoruje fundamentalne niebezpieczeństwo w postaci pani informatyk która zapewne jest bogiem w świecie Cyberpunk skupiając się na brodaczu - jej szefie?
Co to ma być w ogóle? A obezwładnienie ochroniarza? Czy ktoś ze mnie kpi próbując mi wmówić że uderzenie o ścianę powoduje utratę przytomności cybernetycznie wzmocnionego ochroniarza? No weźcie - to się kupy nie trzyma. Jeśli kontrola jakości puściła takie niespójności to boję się jak gra będzie wyglądać - zwłaszcza, że trailer ma zadanie narobić smaku.
Ja czuję niesmak.
avatar
Sylwooo: O Zeusie... CO?
Czytać nie umiesz ze zrozumieniem czy jak? Na to mi jednak wygląda skoro pytasz "Co?" Sugeruję poświęcić wakacje na naukę - nigdy nie jest za późno.
avatar
Sylwooo: O Zeusie... CO?
avatar
Bromu76: Czytać nie umiesz ze zrozumieniem czy jak? Na to mi jednak wygląda skoro pytasz "Co?" Sugeruję poświęcić wakacje na naukę - nigdy nie jest za późno.
To raczej twoje problemy są z doopy. Skoro V może być silny to i przeciwnik może być silny i go ogłuszyć jednym ciosem. Dalej nie ma sensu komentować tych wypocin bo niespójności umysłowe masz prędzej ty. Poza tym oceniasz całą grę po jednej cutscence, która jest gdzieś w połowie gry po dokonaniu jakichś konkretnych decyzji przez gracza. Niezły fail.
Zaraz nowy gameplay, więc to dobry moment na odświeżenie tematu. Zapewne większość z Was słyszała o tym, że CP2077 ma nie mieć tradycyjnego podziału na kobietę i mężczyznę przy tworzeniu postaci. To będzie chyba pierwszy cRPG, który takiego podziału nie będzie posiadał i niestety muszę przyznać, że budzi to moje niezadowolenie. Zaczynam odnosić wrażenie, że gra będzie siliła się na kontrowersję przy każdej nadarzającej się okazji. Niektórzy mogą kojarzyć pewien kontrowersyjny plakat z E3, a teraz dochodzi ta decyzja.

Powiedzmy sobie szczerze, brak podziału na kobietę i mężczyznę jest obliczony na wywołanie burzy internetowej. A właściwie dwóch burz. Jednej teraz, a drugiej po premierze, kiedy sieć zaleją rubaszne filmiki z "nietypowymi" postaciami w roli głównej. Jestem bardzo sceptycznie nastawiony do zapewnień przedstawicieli studia, że decyzja jest motywowana prośbami graczy, którzy chcieli mieć większy wybór przy kreowaniu postaci. Co więcej uważam, że te zapewnienia są nieco nie na miejscu, bo wyglądają jak próba zrzucenia odpowiedzialności na community za taką decyzję designerską. Dobra kontrowersja może pomóc wypromować i sprzedać grę. Zbyt dużo kontrowersji może ją zabić. Mam nadzieję, że Redzi nie pójdą w stronę tej drugiej opcji.

Ja jako designer nigdy bym się pod decyzją o zlikwidowaniu podziału na kobiety i mężczyzn nie podpisał. Ale może dlatego nie jestem designerem... ;)
avatar
Sarafan: Zaraz nowy gameplay, więc to dobry moment na odświeżenie tematu. Zapewne większość z Was słyszała o tym, że CP2077 ma nie mieć tradycyjnego podziału na kobietę i mężczyznę przy tworzeniu postaci. To będzie chyba pierwszy cRPG, który takiego podziału nie będzie posiadał i niestety muszę przyznać, że budzi to moje niezadowolenie. Zaczynam odnosić wrażenie, że gra będzie siliła się na kontrowersję przy każdej nadarzającej się okazji. Niektórzy mogą kojarzyć pewien kontrowersyjny plakat z E3, a teraz dochodzi ta decyzja.

Powiedzmy sobie szczerze, brak podziału na kobietę i mężczyznę jest obliczony na wywołanie burzy internetowej. A właściwie dwóch burz. Jednej teraz, a drugiej po premierze, kiedy sieć zaleją rubaszne filmiki z "nietypowymi" postaciami w roli głównej. Jestem bardzo sceptycznie nastawiony do zapewnień przedstawicieli studia, że decyzja jest motywowana prośbami graczy, którzy chcieli mieć większy wybór przy kreowaniu postaci. Co więcej uważam, że te zapewnienia są nieco nie na miejscu, bo wyglądają jak próba zrzucenia odpowiedzialności na community za taką decyzję designerską. Dobra kontrowersja może pomóc wypromować i sprzedać grę. Zbyt dużo kontrowersji może ją zabić. Mam nadzieję, że Redzi nie pójdą w stronę tej drugiej opcji.

Ja jako designer nigdy bym się pod decyzją o zlikwidowaniu podziału na kobiety i mężczyzn nie podpisał. Ale może dlatego nie jestem designerem... ;)
Masz absolutna racje.CD Projekt ugiał sie zapewne pod wplywem nacisków LGBTQuku czy jak ich tam.I to mnie ogolnie zniechecilo do zakupu gry.