It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
No zobaczymy co chłopaki przygotują, oczekiwania są ogromne i mam nadzieję, że ich to nie przerośnie.
Zaóważcie, że gra jest wzorowana na CP2020 Pondsmitha, a jego wizja Cyberpunka odbiega od innych. Jest zdecydowanie bardzioej kolorowa. Pondsmith mówił, że trailer mu się podobał (zresztą co się dziwić pomaga przy robieniu gry i nadzoruje jak dana rzecz ma wyglądać) Nie widzieliśmy zbyt dużo ujęć w nocy, ale Redzi zapewniają, że ma być mrocznie i brudno zatem uważam, że nie trzeba się martwić na zapas.
Czy będę mógł w tej grze ustawiać sobie detale graficzne jak w Wiedźminie 3 czy remake'u części pierwszej części Dooma?
avatar
TheHalf-Life3: Czy będę mógł w tej grze ustawiać sobie detale graficzne jak w Wiedźminie 3 czy remake'u części pierwszej części Dooma?
A dlaczego miałbyś nie móc?
Pytałem z ciekawości.Bynajmniej dlatego zadałem to pytanie,bo zastanawiam się czy CD Projekt Red zrobi w przyszłości przynajmniej port na Nintendo Switch.Ciekawie się czy zdążymy zobaczyć porty Cyberpunka 2077 na PS4 i Xbox One czy na PS5,Xbox Two.Zwiastuny Cyberpunka 2077 z 2013(jeszcze zanim powstawał Wiedźmin 3 Dziki Gon)roku i z tego roku się zupełnie od siebie niektórzy YouTuberzy jak dowiedzieli się,że świat w Cyberpunku 2077 będzie miał bardziej otwarty świat niż w Wiedźminie 3 to gra potrwa do 2077 słyszałem plotki,że twórcy Cyberpunka 2077 mogą się nie wyrobić w 2019 roku z wydaniem tej gry.Z drugiej strony lepiej, żeby się nadmiernie nie śpieszyli,bo mogą niedopracowane gry komputerowe takie jak Mass Effect Andromeda.
Post edited July 15, 2018 by TheHalf-Life3
avatar
TheHalf-Life3: Pytałem z ciekawości.Bynajmniej dlatego zadałem to pytanie,bo zastanawiam się czy CD Projekt Red zrobi w przyszłości przynajmniej port na Nintendo Switch.Ciekawie się czy zdążymy zobaczyć porty Cyberpunka 2077 na PS4 i Xbox One czy na PS5,Xbox Two.Zwiastuny Cyberpunka 2077 z 2013(jeszcze zanim powstawał Wiedźmin 3 Dziki Gon)roku i z tego roku się zupełnie od siebie niektórzy YouTuberzy jak dowiedzieli się,że świat w Cyberpunku 2077 będzie miał bardziej otwarty świat niż w Wiedźminie 3 to gra potrwa do 2077 słyszałem plotki,że twórcy Cyberpunka 2077 mogą się nie wyrobić w 2019 roku z wydaniem tej gry.Z drugiej strony lepiej, żeby się nadmiernie nie śpieszyli,bo mogą niedopracowane gry komputerowe takie jak Mass Effect Andromeda.
Nie wiem w moim odczuciu dość dziwne pytania i do tego strasznie chaotycznie to wszystko napisałeś bez urazy ale musiałem 3 razy przeczytać Twój post zanim zrozumiałem w czym rzecz,z tego co wiadomo gra wyjdzie na PC,PS4 i Xbox o Nintendo Switch nic nie wiadomo ale raczej wątpliwe jest że wyjdzie na Switcha bo konsola raczej by takiej grze nie podołała, i mniejmy nadzieje że nie wyjdzie taki "bubel" jak Andromeda ;)
avatar
Drum-Daar: w moim odczuciu
W moim też, tyle że ja raczej nic z tego nie zrozumiałem więc nawet nie odpisałem.
Zapomniałem dodać wcześniej, ale jest jak zwykle interesująca pogadanka DF Videocast: Cyberpunk 2077's Playable Demo - Is This Truly Next-Gen? na yt kanale DigitalFoundry. Przy okazji, sprzęt na którym odbył się pokaz za zamkniętymi drzwiami:

CPU: Intel i7-8700K @ 3.70 GHz
MB: ASUS ROG STRIX Z370-I GAMING
RAM: G.Skill Ripjaws V, 2x16GB, 3000MHz, CL15
GPU: GeForce GTX 1080 Ti
SSD: Samsung 960 Pro 512 GB M.2 PCIe
PSU: Corsair SF600 600W
Cyberpunk 2077 E3 demo PC specs revealed by CD Projekt Red


Zważając, iż jest to wersja alpha gry, nie jest chyba aż tak dramatycznie. Nie liczyłbym jednak na 4K przy pełnych detalach na PS4Pro..
Post edited July 16, 2018 by mike_cesara
avatar
TheHalf-Life3: Pytałem z ciekawości.Bynajmniej dlatego zadałem to pytanie,bo zastanawiam się czy CD Projekt Red zrobi w przyszłości przynajmniej port na Nintendo Switch.Ciekawie się czy zdążymy zobaczyć porty Cyberpunka 2077 na PS4 i Xbox One czy na PS5,Xbox Two.Zwiastuny Cyberpunka 2077 z 2013(jeszcze zanim powstawał Wiedźmin 3 Dziki Gon)roku i z tego roku się zupełnie od siebie niektórzy YouTuberzy jak dowiedzieli się,że świat w Cyberpunku 2077 będzie miał bardziej otwarty świat niż w Wiedźminie 3 to gra potrwa do 2077 słyszałem plotki,że twórcy Cyberpunka 2077 mogą się nie wyrobić w 2019 roku z wydaniem tej gry.Z drugiej strony lepiej, żeby się nadmiernie nie śpieszyli,bo mogą niedopracowane gry komputerowe takie jak Mass Effect Andromeda.
avatar
Drum-Daar: Nie wiem w moim odczuciu dość dziwne pytania i do tego strasznie chaotycznie to wszystko napisałeś bez urazy ale musiałem 3 razy przeczytać Twój post zanim zrozumiałem w czym rzecz,z tego co wiadomo gra wyjdzie na PC,PS4 i Xbox o Nintendo Switch nic nie wiadomo ale raczej wątpliwe jest że wyjdzie na Switcha bo konsola raczej by takiej grze nie podołała, i mniejmy nadzieje że nie wyjdzie taki "bubel" jak Andromeda ;)
Nic nie szkodzi nie uraziłeś mnie następnym razem powinienem dzielić wątki na kilka pojedynczych postów,aby przekaz był zrozumiały.
Cyberpunk 2077 Gameplay Reveal — 48-minute walkthrough
Widziałem.Wg mnie to yakie połaczenie deus exa z gta I z falloutem:)Ogolnienie moja bajka jesli chodzi o universum ale gra wyglada calkiem spoko.
Post edited August 27, 2018 by Gotrekus
Bardzo dobrze to wygląda. Tak sobie właśnie wyobrażałem tę grę po przeczytaniu relacji dziennikarzy z zamkniętego pokazu. Otwarty świat + Deus Ex = miodzio! Klimat aż wylewa się z ekranu. Mamy szansę otrzymać RPG-a, który przebije Wiedźmina 3.
Szkoda, że zanosi się na taki FPS shooter. Nie lubię trybu FPS.
Mam nadzieję, że dodadzą opcjonalny widok z trzeciej osoby, oraz jakieś bronie i cybernetyczne moce w rodzaju psionicznych - psychotronicznych.
Jeśli będą tylko pistoleciki i karabinki to raczej nie przekonam się do gry.
Cyberpunk 2077 — Official E3 2019 Cinematic Trailer
Cyberpunk 2077 — Official Collector’s Edition Unboxing Video
Cyberpunk 2077 — Official E3 2019 Gameplay Sneak Peek
Witam serdecznie wszystkich .
Wiecie może Czy kupując grę na GOG dostane kod na STEAM-a? Pytam poniewasz czasemi gram na NVIDIA SHIELD steam pozwala na zapis w chmurze a platformy GOG jakoś jeszcze tam niewidzałem a szkoda .
Z góry dziękuję za pomoc.