It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Cyberpunk 2077 - official E3 2018 trailer


cyberpunk.net
Szczerze? Jakiś ten trailer taki... nijaki...
avatar
Lexor: Szczerze? Jakiś ten trailer taki... nijaki...
Na gameplay trzeba jeszcze kilka chwil poczekać. Trailer pokazuje dużo i nic, tak musi być ; )


Jeśli kogoś interesuje, wrzuciłem kilka klatek z trailera do swoich postów Meeting Room 512
avatar
mike_cesara: Trailer pokazuje dużo i nic
Jak dla mnie pokazuje bardziej to drugie (nic), bo w zasadzie niczym się nie różni od trailerów do różnych innych gier. Nie ma w nim niczego charakterystycznego lub czegoś co by mnie przyciagnęło (a tego w zadzie oczekiwałem) - ot taka zbitka różnych ujęć "jak wszędzie", taka "zapchajdziura" (ktoś coś zrobił "żeby coś było").
avatar
mike_cesara: Trailer pokazuje dużo i nic
avatar
Lexor: Jak dla mnie pokazuje bardziej to drugie (nic), bo w zasadzie niczym się nie różni od trailerów do różnych innych gier. Nie ma w nim niczego charakterystycznego lub czegoś co by mnie przyciagnęło (a tego w zadzie oczekiwałem) - ot taka zbitka różnych ujęć "jak wszędzie", taka "zapchajdziura" (ktoś coś zrobił "żeby coś było").
Trudno mi być stroną w tym przypadku, nie da się ukryć, że lubię cyberpunk dość ; )
Chociaż muszę przyznać, że trochę dużo światła w trailerze jak na moje oczy. Cóż, ktoś tak zadecydował.
Ale nie uprzedzajmy faktów..

\

ok, wrzuciłem na mega.nz te same zrzuty tylko w wysokiej jakości.
Post edited June 11, 2018 by mike_cesara
Trailer jest jedynie zapowiedzią, takim marketingowym zabiegiem, który przyciągnie do siebie ludzi. Nie ma sprzedać produktu, tylko zrobić szum w mass mediach.
avatar
LoxineyPL: Nie ma sprzedać produktu, tylko zrobić szum w mass mediach.
Wiem czym jest trailer. Ale nawet trailer jeśli jest dobry to powinien wywołać jakieś reakcje "pozytywne". Ja swoją opisałem wyżej i nie sądzę, zeby o taką autorom chodziło. Chyba że postępują w/g zasady "nieważne jak się mówi byle sie mówiło", ale o takie niskie standardy bym ich raczej nie podejrzewał.
Ludzie na /r/ElderScrolls już się jarają po dwudziestosekundowym urywku ukazującym krajobraz TES VI, także tego. Ja sam nie przepadam za tailerami, wolę pokazy, gdzie widać, czy gra się nie sypie, jakie są mechaniki, czego się spodziewać. Rynek gier to nie tylko rynek w Polsce, jak Amerykanie lubią wybuchy i strzelaniny, to pokazują wybuchy i strzelaniny. Nie bronię CDP, ale jestem przekonany, że dzięki temu trailerowi trochę się w internecie przez to rozhula.

Swoją drogą jestem zawiedziony, bo trailer wskazuje, jakoby postać była narzucona. Kreator postaci wpasowałaby się w świat Cyberpunka, ech.
avatar
LoxineyPL: Nie ma sprzedać produktu, tylko zrobić szum w mass mediach.
avatar
Lexor: Wiem czym jest trailer. Ale nawet trailer jeśli jest dobry to powinien wywołać jakieś reakcje "pozytywne". Ja swoją opisałem wyżej i nie sądzę, zeby o taką autorom chodziło. Chyba że postępują w/g zasady "nieważne jak się mówi byle sie mówiło", ale o takie niskie standardy bym ich raczej nie podejrzewał.
Ok, udało się w końcu trochę zdrzemnąć i mogę coś napisać w miarę widząc na oczy.. ; )
Przede wszystkim, nie jestem zadowolony z umiejscowienia akcji. America (w domyśle ju es ej, bardziej by mnie podkręciła południowa..) Zdecydowanie okolice naszego południka byłyby bardziej atrakcyjne. To jednak wynika od pochodzenia gry i trudno oczekiwać przeniesienia akcji w zupełnie inne klimaty (może DLC?). Co do reszty trudno mi się wypowiedzieć przed bardziej oficjalnymi informacjami z sali 513 a być może jakimś mniej lub bardziej kontrolowanym wyciekiem z 512. Trailer nie jest zły sam w sobie jak dla mnie, sklejony na potrzeby MS z kilku luźnych kawałków. Wymagania sprzętowe zdecydowanie będą wysokie i PS4 (nawet Pro) będzię się krztusiło ostro (o ile port w ogóle będzie..) Martwi mnie oczywiście DirectX, ekipa już dawno powinna się przesiąść na Vulkan i szlifować umiejętności.
Moje oczekiwania są ogromne i pokładam wielkie nadzieje w CD Projekt Red. Szczerze nie mam pojęcia jak się sprawdzą w tym gatunku, ale historia ma szansę być bogata. Na cyberpunkowym rynku tego rodzaju akurat nie dzieje się wiele, więc zainteresowanie jest spore. Ostatni Deus Ex trochę mnie niestety zanudził a większej konkurencji również nie widać. Dex mi podpasował, ale to troche inna para kaloszy..
Loxiney ma oczywiście rację, trailer to czysta komercha pod pewną publiczkę. Ludzie potrafią się podniecać nawet statycznym logo, więc nie widzę nic zdrożnego w moim osobistym podnieceniu w oczekiwaniu na nową markę od sprawdzonego studia. (akurat Bethesda zanudza mnie mocno, więc od nich oczekiwań nie mam absolutnie żadnych) Mam tylko nadzieję, że ekipa podoła temu ogromnemu zadaniu i za ok 2 lata będziemy mieli trochę zamieszania na rynku : )
Na razie czekam na sprzęt, na którym będę mógł zagrać w Witcher 2. Tak patrzę na tego C2077, że jak będę się zdrowo odżywiał i trochę biegał, to może dam radę to ograć przed śmiercią.
Mnie trailer nie rzuciła na kolana.Fajnie zrobiona wstawka z atakiem hakerskim.Ale szczerze trailery do wieska 3 były lepiej zrobione.Tu tak jakby za dużo kolorów. Myslałem ze będzie mroczno:)
avatar
Gotrekus: Myslałem ze będzie mroczno
Tak myślę, że to jedna z tych rzeczy, która wpłynęła i na moja ocenę.
avatar
Gotrekus: Mnie trailer nie rzuciła na kolana.Fajnie zrobiona wstawka z atakiem hakerskim.Ale szczerze trailery do wieska 3 były lepiej zrobione.Tu tak jakby za dużo kolorów. Myslałem ze będzie mroczno:)
Jak wspomiałem wyżej, światło nie zrobiło i na mnie dobrego wrażenia. Spodziewałem się bardziej klimatu Blade Runner. Z oceną jednak się wstrzymam przez kilka dni, wciąż mam nadzieję na drugi, mroczniejszy trailer. Skoro jednak będzie cykl dobowy, nie powinno być większego problemu z przespaniem dnia i nocnymi łowami. Oczywiście martwi trochę to komercyjne podejście, ale kasa też musi się zgadzać..

I też muszę przyznać, trailery Wiesława były bardziej reprezentatywne.
Post edited June 12, 2018 by mike_cesara
Rzeczywiście wygląda nadspodziewanie kolorowo, szczególnie jeśli porównać to z pierwszym filmikiem sprzed kilku lat. Oczywiście jak na razie pozostaje nam tylko gdybanie odnośnie tego jak gra będzie się prezentować w ostateczności, ja jednak jestem nadal bardzo pozytywnie nastawiony do tego projektu i nie mogę się doczekać premiery (to chyba jedna z niewielu, jeśli nie jedyna gra od bardzo długiego czasu na którą tak czekam).
Jest w tym zwiastunie jedna, króciutka scena która pokrywa się idealnie z moimi, przynajmniej pierwotnymi, wyobrażeniami odnośnie gry. Mowa o scenie w alejce w okolicach 1:11.
Pierwsza myśl przy tym świetle i kolorach była okrutna, czy oni chcą z watch dogs konkurować? A muszę przyznać, że skusiłem się na darmową wersję z ubi sklepu, która mnie zupełnie nie zachwyciła. Wręcz przeciwnie..

Ok, dorzuciłem do folderu trochę scenek, jeśli ktoś chce sobie przejrzeć. (folder evenmoreCP2077)

Głęboko zainteresowanym jednak polecam ściągnąć trailer samemu i przeanalizować klatka po klatce.

Do ściągnięcia w jakości 4K polecam youtube-dl

sprawdzenie dostępnych rozdzielczości i jakości audio:
youtube-dl -F "youtube.com/watch?v=8X2kIfS6fb8"
Przykład dla jakości 4K:
youtube-dl -f 313+140 "youtube.com/watch?v=8X2kIfS6fb8"
zmuksowane pliki video + audio powinny się zapisać jako: Cyberpunk 2077 – official E3 2018 trailer-8X2kIfS6fb8.f313.mkv

Do rozpakowania mogę polecić: FFmpeg
ffmpeg -i "Cyberpunk 2077 – official E3 2018 trailer-8X2kIfS6fb8.f313.mkv" -r 30 -f image2 Cyberpunk_2077-%3d.png
parametrem -r możemy regulować ilość klatek na sekundę, w przykładzie ustawiłem na 30. Rozpakowany trailer w tej jakości to ok 16GB