It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Edycja The Bloom Edition tej urzekającej powieści wizualnej jest już dostępna na GOG! Przenieś się do świata docenionej przez krytyków gry OPUS: Echo Starsong dzięki dodaniu dubbingu japońskiego i mandaryńskiego.

Drogi ten dubbing...
Odd Realm – z 35.99zł do 53.99zł (+50%)
Colony Ship: A Post-Earth Role Playing Game – z 89.99zł do 107.99zł (+20%)
Alaloth: Champions of The Four Kingdoms - Supporter Edition – z 125.99zł do 138.59zł (+10%)
Czyżby zbliżało się ukończenie produkcji Colony Ship?
avatar
KillingMoon: Czyżby zbliżało się ukończenie produkcji Colony Ship?
Też tak to odebrałem. Prawdę mówiąc byłem zdziwiony, że nadal wisi na statusie InDev po tej zmianie.
Gorogoa – z 63.49zł do 53.99zł (-15%)
avatar
KillingMoon: Czyżby zbliżało się ukończenie produkcji Colony Ship?
avatar
ciemnogrodzianin: Też tak to odebrałem. Prawdę mówiąc byłem zdziwiony, że nadal wisi na statusie InDev po tej zmianie.
Spodziewam się jeszcze jednego skoku ceny na premierę - z jednoczesną zniżką promocyjną ;)
avatar
KillingMoon: ...
Możliwe.

Po tym jak kupiłem w dobrej (dla deweloperów) cenie AoD (plus też kopię na rozdanie) i do tej pory nie miałem kiedy zagrać – nie jestem, niestety, gotów na dalsze hojne wsparcie i cierpliwie zaczekam aż to wyjdzie i dostanie porządną zniżkę :) Ale projektowi niematerialnie kibicuję ;)
avatar
KillingMoon: ...
avatar
ciemnogrodzianin: Możliwe.

Po tym jak kupiłem w dobrej (dla deweloperów) cenie AoD (plus też kopię na rozdanie) i do tej pory nie miałem kiedy zagrać – nie jestem, niestety, gotów na dalsze hojne wsparcie i cierpliwie zaczekam aż to wyjdzie i dostanie porządną zniżkę :) Ale projektowi niematerialnie kibicuję ;)
Ja zaś na odwrót: na zniżce do 18 zł nabyłem AoD, a teraz - aby wesprzeć projekt - kupiłem Ship w fazie produkcji (chociaż na największej 20% zniżce).

Ale taką akcję faktycznie można przeprowadzić tylko raz :)
OPUS: Echo of Starsong - Deluxe Edition – z 104.52zł do 228.79zł (+119%)
OPUS: Collector's Edition – z 243.79zł do 362.89zł (+49%)
avatar
ciemnogrodzianin: OPUS: Echo of Starsong - Deluxe Edition – z 104.52zł do 228.79zł (+119%)
To jest skok... Chyba rekordzista.
avatar
KillingMoon: To jest skok... Chyba rekordzista.
Rekordem jest +inf :)
Rekord jest wyrównywany regularnie, jak coś bezpłatnego staje się płatne ;)
avatar
ciemnogrodzianin: Rekordem jest +inf :)
Rekord jest wyrównywany regularnie, jak coś bezpłatnego staje się płatne ;)
Ale to przypadek nieskończoności, która jest bezkresna i nieograniczona z samej definicji. :) Kolega miał zapewne na myśli coś, co jest skończone. ;)
W nawiązaniu do tytułu wątku: "Ceny zmienione cichaczem".
Czasami zastanawiam się jak wygląda ów tajemniczy "Cichacz", ktorym zaloga GoGa zmienia ceny.
To musi być skomplikowane ustrojstwo. Pewnie dlatego że musi mieć wbudowany tłumik. :)
avatar
Sulibor: Czasami zastanawiam się jak wygląda ów tajemniczy "Cichacz", ktorym zaloga GoGa zmienia ceny.
To musi być skomplikowane ustrojstwo. Pewnie dlatego że musi mieć wbudowany tłumik. :)
Na wikipedii masz wyjaśnione. :P
avatar
Sulibor: Czasami zastanawiam się jak wygląda ów tajemniczy "Cichacz", ktorym zaloga GoGa zmienia ceny.
To musi być skomplikowane ustrojstwo. Pewnie dlatego że musi mieć wbudowany tłumik. :)
avatar
Lexor: Na wikipedii masz wyjaśnione. :P
To i ja posłużę się Wikipedią by się wytłumaczyć:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Komizm