It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Polujesz na gry w znakomitych cenach? Sprawdź nasze promocje z rabatami do 91% z okazji Cyber Monday!

Ponadto, nie przegap ostatniej paczki błyskawicznych okazji, która dostępna będzie tylko przez kolejne 24 godziny! Ostatnie błyskawiczne okazje obejmują jeszcze wyższe rabaty niż podczas wyprzedaży Black Friday:

• Crossroads Inn Anniversary Edition (-50%)
• Crossroads Inn Anniversary Edition - Season Pass 2 (-50%)
• Samorost 2 (-80%)
• Shadows: Awakening (-80%)
• Moonlighter (-70%)
• Pilgrims (-40%)
• Vikings - Wolves of Midgard (-80%)
• Mutant Year Zero: Road to Eden (-65%)
• Trine: Ultimate Collection (-75%)
• Blackwell Bundle (-80%)
• Shardlight (-80%)
• Gemini Rue (-80%)

Cyber Monday na GOG.COM trwa do 1 grudnia 2020, do godz. 15:00.
Ostatnia paczka "flash deals":
3.19zł • -80% • Samorost 2
5.99zł • -80% • Gemini Rue
10.79zł • -40% • Pilgrims
10.99zł • -80% • Blackwell Bundle
10.99zł • -80% • Shardlight
18.00zł • -50% • Crossroads Inn Anniversary Edition - Season Pass 2
21.00zł • -70% • Moonlighter
21.59zł • -80% • Vikings - Wolves of Midgard
28.59zł • -80% • Shadows: Awakening
43.79zł • -65% • Mutant Year Zero: Road to Eden
44.99zł • -50% • Crossroads Inn Anniversary Edition
44.99zł • -75% • Trine: Ultimate Collection

Nie wiem, jak tam pozostałe gry WetJet Eye z tej listy, ale jak ktoś nie ma Blackwell Bundle, to bardzo polecam – point&click z unikatowym klimatem i ciekawymi bohaterami. Niespieszna narracja i trochę zakręcona, melancholijna atmosfera, ale to właśnie wg mnie jest najmocniejszą stronę tej serii. Coś naprawdę innego.

Pilgrims teoretycznie w fajnej cenie, ale za średnio 45 minut gry – nadal za drogo :D
Również polecam, tylko uwaga: Bundle nie zawiera finałowego epizodu Epiphany. Jest przeceniony osobno. Pierwszy epizod może być taki sobie, ale dalej jest dużo lepiej. Świetny scenariusz i pomysłowe mechaniki wykorzystujące dwie postacie (a właściwie jedną postać i ducha).

Gemini Rue też dobre, ale to pewnie każdy kto choć trochę interesuje się przygodówkami ma lub zna.

A wczoraj we flashu zgarnąłem w końcu Technobabylon, który od dawna miałem na oku.
Zeżarło mi komentarz, więc tylko napiszę, że:
– Blackwell to niezależne epizody, nie trzeba od razu wszystkiego – sam jeszcze do Epiphany nie doszedłem
– a Gemini Rue też polecam, fajny klimat, chociaż sama przygodówka raczej z gatunku przeciętnych
Po części niezależne, ale spójne fabularnie i do ogrywania w określonej kolejności. Epiphany zamyka całą historię. Może nie trzeba całości na raz, ale tak wg mnie najlepiej, bo powiązań jest sporo. Zwłaszcza, że każdy epizod jest na parę godzin.
avatar
ssling: Po części niezależne, ale spójne fabularnie i do ogrywania w określonej kolejności. Epiphany zamyka całą historię. Może nie trzeba całości na raz, ale tak wg mnie najlepiej, bo powiązań jest sporo. Zwłaszcza, że każdy epizod jest na parę godzin.
Dzięki za wskazówkę. Może w święta będę miał tyle czasu, żeby na spokojnie móc przejść całość.