It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Black Friday i Cyber Monday to jedne z najlepszych dni dla łowców rabatów, dlatego na GOG.COM nie mogło zabraknąć wyjątkowych zniżek! Ponad 2600 okazji ze zniżkami do 90% oraz dodatkowymi błyskawicznymi okazjami i porcją nowości. Jeśli szukacie prezentu dla rodziny, lub po prostu dla siebie, wybierajcie i przebierajcie do woli!

Zgarnijcie najlepsze promocje na Black Friday w ramach naszych błyskawicznych okazjii, które… no cóż, nie trwają wiecznie i przemijają z wiatrem. Nie przegap żadnej z nich:

· Hellblade: Senua's Sacrifice (-80% do 28.11.2020, do godziny 15:00)
· Hitman: Blood Money (-85% do 28.11.2020, do godziny 15:00)
· Pathologic 2 (-55% do 28.11.2020, do godziny 15:00)
· Pillars of Eternity II: Deadfire - Obsidian Edition (-65% do 28.11.2020, do godziny 15:00)
· Praetorians - HD Remaster (-45% do 28.11.2020, do godziny 15:00)
· Tropico 5: Complete Collection (-60% do 28.11.2020, do godziny 15:00)
· Age of Wonders: Planetfall (-75% do 29.11.2020, do godziny 15:00)
· Hollow Knight (-66% do 29.11.2020, do godziny 15:00)
· Pillars of Eternity: Definitive Edition (-85% do 29.11.2020, do godziny 15:00)

Przez cały czas trwania wyprzedaży z okazji Black Friday na GOG.COM znajdziecie jeszcze więcej promocji. Niektóre z największych rabatów dostępnych w naszym sklepie to::

· Flashback (-90%)
· Styx: Master of Shadows (-90%)
· Tales of Monkey Island (-90%)
· The Talos Principle: Gold Edition (-90%)
· Sherlock Holmes: The Devil's Daughter (-90%)

Tak właściwie to obecnie na GOG.COM jest tyle świetnych ofert, że pozwoliliśmy sobie po prostu wypełnić tę notkę punktowanymi listami, zamiast zamieszczać pełne opisy – niech te gry przemówią same za siebie:

· BioShock Infinite Complete Edition (-75%)
· Bridge Constructor series (up to -60%)
· Commandos 2 - HD Remaster (-40%)
· Company of Crime (-50%)
· Control Ultimate Edition (-50%)
· Darksiders III (-75%)
· Deus Ex: Mankind Divided (-85%)
· GRIS (-60%)
· Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry (-70%)
· My Friend Pedro (-50%)
· Neverwinter Nights: Enhanced Edition (-75%)
· PC Building Simulator (-50%)
· Singularity™ (-75%)
· Stygian: Reign of the Old Ones (-80%)
· The Surge 2 (-70%)
· Vampyr (-75%)
· Vampire: The Masquerade - Coteries of New York (-50%)

I na koniec mamy zaszczyt przedstawić nowe tytuły w naszym wciąż rozrastającym się katalogu. Oto pięć uznanych przez krytyków gier z udziałem Mrocznego Rycerza, które są teraz dostępne na GOG.COM ze świetnymi zniżkami:

· Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition (-75%)
· Batman: Arkham City Game of the Year Edition (-75%)
· Batman: Arkham Origins (-75%)
· Batman: Arkham Knight (-75%)
· LEGO Batman 3: Beyond Gotham (-75%)

Wyprzedaż Black Friday na GOG.COM potrwa do 1 grudnia, do godz. 15:00.
cenzura
Post edited March 06, 2022 by Leuu
Już myślałem, że zapomnieliście o tej promocji, ponieważ w zeszły roku wystartowaliście w czwartek o 15. Spokojnie czekałem dzisiaj do 15 i chciałem Wam przypomnieć, ale daliście radę ;)
Sporo ciekawych obniżek na gry z mojej listy życzeń... Tylko skąd brać na to czas i pieniądze? :P
cenzura
Post edited March 06, 2022 by Leuu
Hollow Knight też chyba wcześniej taniej nie chodził. Ponadto :)
cenzura
Post edited March 06, 2022 by Leuu
avatar
Leuu: ...
Chyba dostępny w abonamentach (HB i PS)?
Czy też faktycznie był w jakimś "stand-alone bundle", czy jak to nazwać? Jeśli tak, to – z ciekawości – za ile?
cenzura
Post edited March 06, 2022 by Leuu
Mam, więc też mogłem przegapić, ale miałem wrażenie, że polityka wydawcy raczej wyklucza bundelki – oni bardzo mocno doinwestowali tę grę mimo niskiej ceny bazowej; drugą stroną tej polityki było, jak sądziłem, właśnie nie schodzenie z ceny do bardzo niskich poziomów. Ale coś się mogło zmienić, bo szykują sequel i pewnie miałoby sens rozruszanie trochę "świadomości marki".

Tak czy siak HK jest genialny :D
cenzura
Post edited March 06, 2022 by Leuu
Pewnie po prostu zmiana polityki.
Nie jest to chyba żadne złamanie obietnicy ani nic takiego. Po prostu zwróciłem uwagę na to, że cena tej gry się inaczej zachowuje a jednocześnie deweloper też inaczej działa. Ot, ciekawostka, do której mi ten bundelek jakoś nie pasował.

Liczę, że to niechybny zwiastun nadchodzącego Silksonga :)
cenzura
Post edited March 06, 2022 by Leuu
Flash deale będą nowe po upływie czasu.
Ale chyba nie za wiele, bo też czas trwania tych fleszy jest dość długi.
Wskazówką, co może w tych promocjach się jeszcze ukazać, mogą być gry z Waszych list życzeń, które nie są przecenione (nie ma ich wiele) ;)