It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Black Friday i Cyber Monday to jedne z najlepszych dni dla łowców rabatów, dlatego na GOG.COM nie mogło zabraknąć wyjątkowych zniżek! Ponad 2600 okazji ze zniżkami do 90% oraz dodatkowymi błyskawicznymi okazjami i porcją nowości. Jeśli szukacie prezentu dla rodziny, lub po prostu dla siebie, wybierajcie i przebierajcie do woli!

Zgarnijcie najlepsze promocje na Black Friday w ramach naszych błyskawicznych okazjii, które… no cóż, nie trwają wiecznie i przemijają z wiatrem. Nie przegap żadnej z nich:

· Hellblade: Senua's Sacrifice (-80% do 28.11.2020, do godziny 15:00)
· Hitman: Blood Money (-85% do 28.11.2020, do godziny 15:00)
· Pathologic 2 (-55% do 28.11.2020, do godziny 15:00)
· Pillars of Eternity II: Deadfire - Obsidian Edition (-65% do 28.11.2020, do godziny 15:00)
· Praetorians - HD Remaster (-45% do 28.11.2020, do godziny 15:00)
· Tropico 5: Complete Collection (-60% do 28.11.2020, do godziny 15:00)
· Age of Wonders: Planetfall (-75% do 29.11.2020, do godziny 15:00)
· Hollow Knight (-66% do 29.11.2020, do godziny 15:00)
· Pillars of Eternity: Definitive Edition (-85% do 29.11.2020, do godziny 15:00)

Przez cały czas trwania wyprzedaży z okazji Black Friday na GOG.COM znajdziecie jeszcze więcej promocji. Niektóre z największych rabatów dostępnych w naszym sklepie to::

· Flashback (-90%)
· Styx: Master of Shadows (-90%)
· Tales of Monkey Island (-90%)
· The Talos Principle: Gold Edition (-90%)
· Sherlock Holmes: The Devil's Daughter (-90%)

Tak właściwie to obecnie na GOG.COM jest tyle świetnych ofert, że pozwoliliśmy sobie po prostu wypełnić tę notkę punktowanymi listami, zamiast zamieszczać pełne opisy – niech te gry przemówią same za siebie:

· BioShock Infinite Complete Edition (-75%)
· Bridge Constructor series (up to -60%)
· Commandos 2 - HD Remaster (-40%)
· Company of Crime (-50%)
· Control Ultimate Edition (-50%)
· Darksiders III (-75%)
· Deus Ex: Mankind Divided (-85%)
· GRIS (-60%)
· Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry (-70%)
· My Friend Pedro (-50%)
· Neverwinter Nights: Enhanced Edition (-75%)
· PC Building Simulator (-50%)
· Singularity™ (-75%)
· Stygian: Reign of the Old Ones (-80%)
· The Surge 2 (-70%)
· Vampyr (-75%)
· Vampire: The Masquerade - Coteries of New York (-50%)

I na koniec mamy zaszczyt przedstawić nowe tytuły w naszym wciąż rozrastającym się katalogu. Oto pięć uznanych przez krytyków gier z udziałem Mrocznego Rycerza, które są teraz dostępne na GOG.COM ze świetnymi zniżkami:

· Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition (-75%)
· Batman: Arkham City Game of the Year Edition (-75%)
· Batman: Arkham Origins (-75%)
· Batman: Arkham Knight (-75%)
· LEGO Batman 3: Beyond Gotham (-75%)

Wyprzedaż Black Friday na GOG.COM potrwa do 1 grudnia, do godz. 15:00.
Większość ma licznik 24h to trochę się przewinie do wtorku. A patrząc na listę życzeń to chętnie bym zobaczył Obra Dinna z jakimś ładnym rabatem.
Ja tam nie mam oczekiwań – to mnie impregnuje na rozczarowania ;)

W tej wyprzedaży większość mojej listy życzeń ma tę samą zniżkę co zawsze. Ale buszuję jeszcze trochę po grach, które być może nie przyciągnęłyby mojej uwagi, gdyby nie cena, przy której wpadają do kategorii "w coś takiego nie grałem, za 1-2$ może warto spróbować?". Weźmy takie AER, Yesterday Origins, Dark Quest 1+2, Puzzle Agent, Odallus: The Dark Call a może nawet Of Orcs And Men.
cenzura
Post edited March 06, 2022 by Leuu
Hej – dam Wam dobrą radę :) Zanim kod na -80% z newslettera wygaśnie (30/11), wskoczcie na Steam i zagrajcie sobie w Wanderlust: Bangkok Prelude. Czytałem o Wanderlust: Travel Stories już parę razy i myślałem sobie – meh, pewnie nadęte nudy. Ale po kwadransie z demo szybciutko wrzuciłem do koszyka, zapłaciłem tę dyszkę i nie mogę się doczekać więcej. To jest naprawdę fajnie napisane, w pięknej oprawie i daje niesamowite wrażenie immersji. Czasem człowiek szuka dokładnie czegoś takiego, żeby sobie zaparzyć kawę, usiąść w fotelu i niespiesznie się podelektować. A że lockdown, to tym bardziej! :)

Uprzedzając narzekania – tak, to prawda, nie ma polskiej wersji, też bym wolał, ale język gry raczej nie będzie tu barierą (to jednak nie Szekspir w oryginale). Widać też, że to jest po prostu dobrze warsztatowo napisane, ma fajną dynamikę i plastyczny opis, czyta się z przyjemnością. W każdym razie – naprawdę warto spróbować.
Post edited November 28, 2020 by ciemnogrodzianin