It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Przetestuj swoje umiejętności kartograficzne w uroczej grze przygodowej! Darmowa wersja demo gry Carto już dostępna na GOG.COM!
Dzięki.
Jeden z tych przypadków, kiedy zignorowałbym pewnie premierę, ale skoro można spróbować demo – to spróbuję :)
Jeśli chodzi o wersje demonstracyjne, to mam drobną propozycję. Przydałaby się opcja usunięcia ich z konta po wypróbowaniu. Nie lubię, kiedy zaśmiecają moją listę gier. Wiem, że można je ukryć, ale to rozwiązanie połowiczne, bo nadal znajdują się w ogólnej puli gier, które mam na koncie. Na Steamie wersje demonstracyjne znikają z biblioteki po ich odinstalowaniu i uważam, że jest to lepsze rozwiązanie. Idealnie byłoby, gdyby to użytkownik decydował, czy chce, żeby dana wersja demo pozostała przypisana do jego konta.
Post edited December 01, 2020 by Sarafan
Zdecydowanie popieram, ten postulat pojawiał się wielokrotnie. Wydaje mi się, że to naprawdę jest must-have.

Sam używam opcji Ukryj, ale posiadanie na koncie i gry, i demo - i otrzymywanie ich obu w wynikach wyszukiwania, jest mocno bez sensu.
Podpinam się do tej propozycji. Wersje demo tylko zaśmiecają półkę.

Co do samej gry, bardzo fajna. Polecam spróbować. Ja już dodałem do listy życzeń.