It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Rok zbliża się ku końcowi, więc warto się zrelaksować, spędzić trochę czasu z bliskimi (o ile to tylko możliwe) i po prostu cieszyć się świętami. No i oczywiście nadgonić zaległości w grach! Dlatego w tym roku na Winter Sale na GOG.COM znajdziesz mnóstwo okazji!

Rozpocznij wizytę u nas, odbierając pierwszy darmowy upominek z okazji świąt – nagradzany symulator zarządzania Prison Architect jest dostępny za darmo przez 72 godziny! Następnie sprawdź ponad 3300 okazji i zniżki do 91%, które przygotowaliśmy, by pomóc ci poczuć radosną, świąteczną atmosferę.

Sprawdź najwyższej klasy tytuły jak:
· Control Ultimate Edition (-50%)
· Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition (-60%)
· Frostpunk (-60%)
· Metro Exodus (-60%)
· The Outer Worlds (-50%)
· Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku (-70%)

Wypróbuj wiecznie żywe klasyki:
· BioShock Infinite Complete Edition (-75%)
· Diablo + Hellfire (-15%)
· Freedom Fighters (-50%)
· Heroes of Might and Magic 3: Complete (-75%)
· Leisure Suit Larry: Love for Sail! (-75%)
· Life is Strange: Complete Season (-70%)

Winter Sale na GOG.COM to również pierwsza okazja, by zdobyć pakiet wydanych niedawno ponownie kultowych klasyków od KONAMI ze zniżką. Oryginalne METAL GEAR, METAL GEAR SOLID, METAL GEAR SOLID 2 SUBSTANCE, Silent Hill 4: The Room oraz Konami Collector's Series: Castlevania & Contra dostępne są 15% taniej!

Szukasz zupełnie nowych wyzwań za uczciwą cenę? Sprawdź, którąś z nowych pozycji na GOG.COM! W Ancestors: The Humankind Odyssey (-60%) odbędziesz wymagającą podróż rozpoczynającą się u zarania dziejów. Wolfenstein II: The New Colossus (-60%) to niesamowita strzelanka wypełniona akcją po brzegi, w której alternatywna historia spotyka się z okultyzmem. W The Walking Dead: The Telltale Definitive Series (-40%) stawisz czoło niewyobrażalnemu niebezpieczeństwu, a w Shing! (-50%) od polskiego studia Mass Creation, wcielisz się w kozackiego ninja, by z finezją szlachtować demony!

Ponieważ święta to idealny czas, żeby odłożyć na bok codzienne zmartwienia, możesz znaleźć czas na więcej niż jedną grę. Dlatego też chcemy pomóc ci w znalezieniu kolejnych tytułów! Przygotowaliśmy kilka specjalnie dobranych kolekcji gier, które usatysfakcjonują nawet największych malkontentów. Wśród nich znajdziesz:

· Kolekcję: Uniwersum Wiedźmina - z kultowymi grami od CD PROJEKT RED. Kup 3 lub więcej gier, by otrzymać dodatkowe zniżki nawet do 90%!
· Niezbędnik Paradox Interactive - z dodatkowymi 5% zniżki, jeśli posiadasz lub kupujesz 3 gry i 15% zniżki, jeśli posiadasz lub kupujesz co najmniej 5 tytułów.
· Niezbędnik Devolver Digital - z dodatkowymi 5% zniżki, jeśli posiadasz lub kupujesz 3 gry Devolver Digital i 10% zniżki, jeśli posiadasz lub kupujesz co najmniej 5 tytułów.
· Kolekcję potężnych RPG - a w niej Baldur's Gate II: Enhanced Edition (-50%), Torment: Tides of Numenera (-75%) i inne fantastyczne gry RPG.
· Kolekcję klasyków - zawierającą Dungeon Keeper 2 (-75%), Submarine Titans (-80%) i inne kultowe tytuły, które możesz odkryć na nowo.
· Zestaw: Idealne prezenty - w którym znajdziesz Outward (-70%), LEGO Star Wars - The Complete Saga (-75%) i inne gry kooperacyjne i wieloosobowe.
· Kolekcję gier rodzinnych - a w niej Escape from Monkey Island (-65%), Ori and the Blind Forest: Definitive Edition (-50%) i inne tytuły dla całej rodziny.
· Kolekcję największych zniżek - a w środku okazje z co najmniej 85% zniżką!
· Jeszcze więcej!

Odwiedzaj GOG.COM regularnie przez następnych kilka tygodni, bo będziemy mieć jeszcze więcej okazji i niesamowitych niespodzianek!
Winter Sale na GOG.COM potrwa do 4 stycznia, godz. 15:00.
Dzięki, GOG, za prezent i powrót bundelków.

Tym razem zniżki nie są śladowe. Szczególnie polecam zerknięcie na zestawy Disneya i strategie Paradoxu – nawiasem, linka do kolekcji Disneya nie ma w poście, widać go tylko z głównej strony. Podobnie Star Wars.

Tradycyjną kompaktową listę tytułów wrzucam w osobnym wątku. Niestety, po trochu, bo GOG forum nie pozwala nawet szanowanym członkom społeczności (a także mi!) postować w interwale mniejszym niż 10' ;)
Gdy spojrzałem na listę życzeń to ceny nie powalały jako pojedyncze gry, ale jak napisał @ciemnogrodzianin to kupując zestawy to ceny są rekordowo niskie. Polecam zestaw od Lucasfilm, takie perełki jak Monkey Island czy Indiana Jones w takich cenach jeszcze nie były! Brawo! :)
Dzięki za kolejną darmową grę. Prisona chciałem kiedyś wypróbować, ale był na mojej długiej liście oczekujących gier. :) Będzie więc w sumie, jak znalazł, bo kiedyś ten CP2077 mi się znudzi. ;) Pewnie jeszcze coś dobiorę podczas tej wyprzedaży. Widzę np. że Soldier of Fortune 1 i 2 taniej niż zwykle...
Są jeszcze kody zniżkowe rozsyłane w ramach newslettera, niektóre też warte uwagi (klik).

Jest chyba trochę tak, jak się obawiałem – katalog gier dostanie bardzo podobne przeceny jak w czasie BF (trudno oczekiwać rewolucji w wypadku wyprzedaży następujących parę tygodni po sobie). Ale jest parę rzeczy, które wyglądają ciekawie – szczególnie w tych paczkach.
cenzura
Post edited March 06, 2022 by Leuu
proszę usunąć moje posty
Post edited March 12, 2021 by Mikusuesz
avatar
Ostatni Banita: ...
Adwent, choinki, Święta za pasem, a ten "barani łbie" do kolegi.
Ładnie, że ze staropolska, ale, psia kość, czemu jednak nie kulturalniej? Mało ci, waćpan, banicji? :)
No i jest, Winter Sale 2020! Coroczne święto gier na Gogu.
Wesołych Świąt!
The Outer Worlds 50% za 129zł? Chyba przestanę Was lubić GOG bo to jest standardowa cena a nie żadna promocja.
Post edited December 16, 2020 by lefty
avatar
lefty: The Outer Worlds 50% za 129zł? Chyba przestanę Was lubić GOG bo to jest standardowa cena a nie żadna promocja.
Nie chcę być adwokatem diabła, ale to jest standardowa cena 260 zł w oficjalnych sklepach jak gog, steam czy epic.
Pomijam keyshopy, gdzie jest niższa, ale nie mam do nich zaufania i nie będę polecał.

link do historii ceny gry: https://gg.deals/game/the-outer-worlds/
Post edited December 16, 2020 by nowy
W końcu przeceniło się Afterlife. Kojarzę z dawnych lat, ale nigdy nie zagrałem. Ktoś próbował? To ciągle jest grywalne, jak np. Airline Tycoon? :)
cenzura
Post edited March 06, 2022 by Leuu