It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Mamy przyjemność ogłosić, że GOG rozpoczyna współpracę z GeForce NOW, usługą grania w chmurze firmy NVIDIA. Oznacza to, że gracze będą mogli uruchomić Cyberpunk 2077 w wersji GOG.COM za pośrednictwem usługi GeForce NOW od dnia jej premiery (10 grudnia).

Gracze z całego świata, którzy posiadają grę Cyberpunk 2077 na GOG.COM, będą mogli w nią zagrać za pośrednictwem usługi grania w chmurze, zwiedzając ulice Night City na prawie każdym urządzeniu, w tym na laptopach o niskim poborze mocy lub niekompatybilnymi systemami Windows i Mac, Chromebookach i innych. Co więcej, subskrybenci GeForce NOW Founders będą mogli zagrać z RTX ON, dostarczającym piękną grafikę z obsługą ray tracingu z Night City.

Mamy nadzieję, że jesteście równie podekscytowani współpracą między GOG i NVIDIA, jak my. Uruchomienie Cyberpunk 2077 w wersji GOG.COM za pośrednictwem usługi GeForce NOW to dopiero pierwszy krok - spodziewaj się więcej informacji w najbliższej przyszłości.

Gra za pośrednictwem usługi GeForce NOW będzie dostępna w dniu premiery w języku angielskim, wkrótce potem będzie dostępna w innych językach.
avatar
Randone: Może ktoś kompetentny udzielić odpowiedzi czy będą polskie napisy?
W dniu premiery dostępny będzie tylko język angielski. Więcej informacji pojawi się wkrótce. Nie jesteśmy jednak w stanie podać dokładnej daty :(
Hej, porcja wieści - GFN już wspiera w Cyberpunk 2077 polski :)
avatar
oxina: Hej, porcja wieści - GFN już wspiera w Cyberpunk 2077 polski :)
avatar
Scyzoryk915: Błagam powiedz że wspiera też polski dubbing.
Ehem :) Tak!
avatar
negrofalcon: Podbijam kiedy Wiedźmin 3 w Geforce Now?
avatar
DUDi_m: Dołączam się do pytania.
Pracujemy cały czas nad wsparciem GeForce Now dla Wiedźmina 3, niestety nie jestem w stanie powiedzieć, na kiedy będzie ono gotowe. :( Prosimy o jeszcze chwilkę cierpliwości.