It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

Mamy przyjemność ogłosić, że GOG rozpoczyna współpracę z GeForce NOW, usługą grania w chmurze firmy NVIDIA. Oznacza to, że gracze będą mogli uruchomić Cyberpunk 2077 w wersji GOG.COM za pośrednictwem usługi GeForce NOW od dnia jej premiery (10 grudnia).

Gracze z całego świata, którzy posiadają grę Cyberpunk 2077 na GOG.COM, będą mogli w nią zagrać za pośrednictwem usługi grania w chmurze, zwiedzając ulice Night City na prawie każdym urządzeniu, w tym na laptopach o niskim poborze mocy lub niekompatybilnymi systemami Windows i Mac, Chromebookach i innych. Co więcej, subskrybenci GeForce NOW Founders będą mogli zagrać z RTX ON, dostarczającym piękną grafikę z obsługą ray tracingu z Night City.

Mamy nadzieję, że jesteście równie podekscytowani współpracą między GOG i NVIDIA, jak my. Uruchomienie Cyberpunk 2077 w wersji GOG.COM za pośrednictwem usługi GeForce NOW to dopiero pierwszy krok - spodziewaj się więcej informacji w najbliższej przyszłości.

Gra za pośrednictwem usługi GeForce NOW będzie dostępna w dniu premiery w języku angielskim, wkrótce potem będzie dostępna w innych językach.
oxina: Hej, porcja wieści - GFN już wspiera w Cyberpunk 2077 polski :)
Błagam powiedz że wspiera też polski dubbing.
oxina: Hej, porcja wieści - GFN już wspiera w Cyberpunk 2077 polski :)
Scyzoryk915: Błagam powiedz że wspiera też polski dubbing.
Ehem :) Tak!
Raszatzu: hmmm wszystko miło fajnie, tylko wyskakuje błąd przy przechodzeniu przez recaptcha
komunikat:
"Your computer or network may be sending automated queries. To protect our users, we can't process your request right now"
i tak od godziny :(
No cóż, nie wytrzymały serwery. Steam też padł.
GOG.com: Mamy nadzieję, że jesteście równie podekscytowani współpracą między GOG i NVIDIA, jak my.
Lexor: Czy to to samo GeForce NOW co to "zawłaszczyło" sobie parę tytułów różnych producentów gier, a potem producenci zaczęli opuszczać ową platformę?
Ale czemu "zawłaszczyli"? Oni w ogóle gier nie sprzedają. W zasadzie można traktować to jak wynajęcie zdalnego kompa. Zamierzasz za każdym razem jak chcesz zdalnie zagrać pytać producenta gry czy ci wolno :) ?
Post edited December 10, 2020 by Lehu84
Lehu84: Ale czemu "zawłaszczyli"? Oni w ogóle gier nie sprzedają. W zasadzie można traktować to jak wynajęcie zdalnego kompa. Zamierzasz za każdym razem jak chcesz zdalnie zagrać pytać producenta gry czy ci wolno :) ?
No własnie o to chodzi, że ponoć nie mieli podpisanych odpowiednich umów, a producentom gier nie spodobał się taki biznesowy sposób zarabiania przez GeForce Now.
Jak mam właczyć gry z GOG na GeForce Now?
Kiedy Wiedzmin 3 na GFN ?
Podbijam kiedy Wiedźmin 3 w Geforce Now?
Chyba jednak nie ma Cyberpunka 2077 i Wiedźmina 3 na Geforce Now... nie ma jak zsynchronizować konta. Oczywiście mowa o darmowym koncie Geforce Now.
Post edited December 14, 2020 by Akasei
Czy można poprosić o konkretne informacje czy jest już działająca integracja pomiędzy GOG a Geforce NOW, a jeżeli nie, to kiedy będzie ?

Wczoraj sprawdzałem i w darmowej subskrypcji Geforce NOW nie widzę możliwości integracji z GOG.

Rozważam zakup płatnej subskrypcji Geforce NOW oraz gry Cyberpunk 2077 za pośrednictwem GOG, ale niestety nigdzie nie mogę dostać żadnych konkretnych informacji.

Support GOG nie odpowiada na wiadomości (wczoraj dostałem automatyczną odpowiedź z linkami które nic nie wnoszą, oraz informację że człowiek może odpowiedzieć dopiero za kilka tygodni.
Z GOG nie ma kontaktu telefonicznego. Infolinia CD Projekt nie posiada żadnych informacji na ten temat.

Jest to trochę niepoważne - ogłaszacie sukces (integrację z GFN), a następnie nabieracie wody w usta.

Jak tak dalej pójdzie, nie będzie wyjścia i grę trzeba będzie kupić za pośrednictwem Steam, a zdecydowanie wolę aby to CD Projekt/GOG zarabiał zarówno na sprzedaży, jak i na dystrybucji.
Danthelos: Rozważam zakup płatnej subskrypcji Geforce NOW oraz gry Cyberpunk 2077 za pośrednictwem GOG, ale niestety nigdzie nie mogę dostać żadnych konkretnych informacji.
Działaj. Mam subskrypcję GeForce NOW i gram w CP zakupionego w GOG, da się.
Powodzenia,
K.
Da się uruchomić CP2077 wersję GOG na "bezpłatnej" subskrypcji GFN
czasami trzeba odczekać kilka minut zanim kolejka oczekujących spadnie ale ogólnie szybko to spływa
negrofalcon: Podbijam kiedy Wiedźmin 3 w Geforce Now?
Dołączam się do pytania.
negrofalcon: Podbijam kiedy Wiedźmin 3 w Geforce Now?
DUDi_m: Dołączam się do pytania.
Pracujemy cały czas nad wsparciem GeForce Now dla Wiedźmina 3, niestety nie jestem w stanie powiedzieć, na kiedy będzie ono gotowe. :( Prosimy o jeszcze chwilkę cierpliwości.
Frambooos: Pracujemy cały czas nad wsparciem GeForce Now dla Wiedźmina 3, niestety nie jestem w stanie powiedzieć, na kiedy będzie ono gotowe. :( Prosimy o jeszcze chwilkę cierpliwości.
Czy gdy uda się już z W3, będziecie pracować nad synchronizacją Wiedźmina 2?
Frambooos: Pracujemy cały czas nad wsparciem GeForce Now dla Wiedźmina 3, niestety nie jestem w stanie powiedzieć, na kiedy będzie ono gotowe. :( Prosimy o jeszcze chwilkę cierpliwości.
Dzięki za informację! Czekamy na dobre wieści. :)