It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Aby świętować 20 rocznicę studia CD PROJEKT RED, startujemy ze specjalnymi promocjami gier od CD PROJEKT RED ze zniżką do -85%! Możesz znaleźć gry takie jak GWENT: Rogue Mage - Deluxe Edition ze zniżką -20% po raz pierwszy.

To nie wszystko! Przez 72 godziny, oferujemy również CDPR Goodies Collection. Można tam odnaleźć cyfrowe dobroci z gier od CD PROJEKT RED.

Złap CDPR Goodies Collection do 11 sierpnia 2022, do godz. 15:00, i sprawdź obecne promocje z okazji rocznicy studia do 14 sierpnia 2022, do godz. 19:00.
Po pierwsze – "cyfrowe dobroci z gier", serio? :)
Po drugie – nie wiem, jak to działa i czy obecność w bibliotece podobnych paczek z przeszłości ma jakieś znaczenie, ale mi się to coś nigdzie w bibliotece nie pojawiło.
avatar
ciemnogrodzianin: Po drugie – nie wiem, jak to działa i czy obecność w bibliotece podobnych paczek z przeszłości ma jakieś znaczenie, ale mi się to coś nigdzie w bibliotece nie pojawiło.
O ile się nie mylę, to w skład pakietu wchodzi dokładnie to samo, co wchodziło w skład pakietu Wiedźmina i Cybepunka 2077. Nie dodało go do konta, bo prawdopodobnie posiadasz już oba zestawy.
avatar
Sarafan: Nie dodało go do konta, bo prawdopodobnie posiadasz już oba zestawy.
Co jest śmieszne, bo w newsletterze jaki dzisiaj dostałem wyraźnie jest zaznaczone, że teraz powinno być tam "coś nowego".

Cytuję:

CD PROJEKT RED's 20th Anniversary
Celebrate it by redeeming a gift - CDPR Goodies Collection, now with additional Next Gen content

PS. Jak ktoś ma Amazon Prime i nie potrzebuje darmowego kodu do Gwinta to chętnie przyjmę. :D
Post edited August 09, 2022 by Lexor
avatar
Lexor: ...
W community giveawayu są teraz jakieś fanty do Gwinta.
avatar
ssling: W community giveawayu są teraz jakieś fanty do Gwinta.
Chyba ktoś mnie tam ubiegł.