It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Odkryj gry niespodzianki w kapeluszach skrzatów • 300+ gier do 90% taniej

AKTUALIZACJA: Wyprzedaż wkracza w fazę finałową, w której do przecenionych tytułów dołączają m.in. gry z katalogu studia Daedalic, steampunkowy dungeon-crawler Vaporum i wiele innych. Nie przegap również okazji na fantastyczne gry niespodzianki za 9,99 zł! Wyprzedaż trwa tylko do 19 marca, do 23:59!

O`Hara! Murphy! Słyszeliście już wieści? Na GOG.com rozpoczyna się Wyprzedaż na św. Patryka, która potrwa przez cały tydzień!

Dołącz do obchodów - zebraliśmy 300+ gier z rabatem nawet do 90%, a do tego magiczne kapelusze skrzatów ze wspaniałymi grami niespodziankami!

W tym tygodniu wszyscy jesteśmy Irlandczykami, a więc warto się nieco zabawić i sprawdzić, co GOG-owe skrzaty ukryły w swoich magicznych kapeluszach! Każdy kapelusz za 9,99 zł zawiera grę niespodziankę, której jeszcze nie posiadasz - to doskonały sposób na poszerzenie horyzontów i spróbowanie czegoś nowego. Co więcej, każda gra niespodzianka jest dostępna w sprzedaży za cenę wyższą niż cena kapelusza, a więc każdy otwarty kapelusz jest świetną okazją!

A jeśli nie zamierzasz polegać na niespodziankach serwowanych przez skrzaty, to koniecznie sprawdź ponad 300 gier z rabatami sięgającymi 90%. Wybraliśmy dla was ponadczasowe klasyki, a także nieco nowsze gry, takie jak Little Nightmares (-50%), Ys SEVEN (-25%), ABZU (-50%), Vampire: The Masquerade - Bloodlines (-75%), Pillars of Eternity: Hero Edition (-40%), STAR WARS: Knights of the Old Republic II (nawet do -75%), Yooka-Laylee (-66%) i wiele innych.

Wyprzedaż na św. Patryka na GOG.com trwa do 19 marca, godz. 23:59.
avatar
Szeregowiec_Jogi: Dropło mi: /game/stonekeep
Genialny tytuł. Grałem w kopię dystrybuowaną kiedyś z CDA - genialny klimat. Kupiłem na GOG jakiś czas temu, w wielkim bundelku, jeszcze zanim ceny Interplaya popieprzyło. Chodzi za mną ostatnio ten tytuł.
avatar
emter_pl: ...
Dorzucacie coś na weekend do regularnej wyprzedaży? (:
Jest gdzieś lista gier, które można wyciągnąć z kapelusza? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę.
avatar
brodiczek: ...
Albo arkusz, który robi RWarehall,
albo ten post.
Post edited March 17, 2018 by ciemnogrodzianin