It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Zakosztuj magii... bez użycia mocy! Za darmo!

SpellForce 3, epicka kontynuacja serii RTS/RPG, jest tuż za rogiem. Możesz ją zamówić przed premierą, bez DRM, na GOG.com. Ale zanim się zdecydujesz, może warto zakosztować rozgrywki bezpłatnie? I sprawdzić, jak to smakuje?

Dołącz do nas podczas bezpłatnego weekendu próbnego i rozegraj fragment gry za darmo. Wersja próbna zawiera 4 mapy potyczek, 1 misję dla pojedynczego gracza oraz w pełni działający tryb dla wielu graczy ze SpellForce 3.

Bezpłatny weekend próbny trwa do 27 listopada, godz. 23:59. Po zakończeniu akcji wersja ta zostanie automatycznie usunięta z Twojej biblioteki!
Goooooooood game verry nice :D<3
Fajna sprawa z tym przetestowaniem gry przed zakupem.:)Kolejna dobra rzecz ze steama wchodzi do GoGa:)Jeszcze tylko jak zaczniecie dodawac gry mmo to sream nym juz wykasowal:)
Ktoś pomoże? "Plik "setup_spellforce_3_open_beta_64_1._0_(16644) (1)-bin" nie został znaleziony na dysk "C:\Users\Janek\Desktop\Jachu". Proszę włożyć właściwy dysk lub wybrać inny folder." ,bo bardzo chcę zagrać, a jednak złośliwość rzeczy martwych nie pozwala...
Próbowałem wszystkich kombinacji (łącznie z folderem gdzie jest instalka do SP3... Ktoś/coś?
avatar
Zirichan: Ktoś pomoże? "Plik "setup_spellforce_3_open_beta_64_1._0_(16644) (1)-bin" nie został znaleziony na dysk "C:\Users\Janek\Desktop\Jachu". Proszę włożyć właściwy dysk lub wybrać inny folder." ,bo bardzo chcę zagrać, a jednak złośliwość rzeczy martwych nie pozwala...
Próbowałem wszystkich kombinacji (łącznie z folderem gdzie jest instalka do SP3... Ktoś/coś?
Musisz ściągnąć obie części instalatora i umieścić je w tym samym folderze. Upewnij się, że ich nazwy to:
setup_spellforce_3_open_beta_64_1.0_(16644).exe
setup_spellforce_3_open_beta_64_1.0_(16644)-1.bin
Mam te oba pliki, i są w wspólnym folderze, ale albo się coś źle ściągnęło, albo muszę tego "bin'a", za pomocą jakiegoś edytora otworzyć... Sorki, ale jestem zielony w tych sprawach
avatar
Zirichan: Mam te oba pliki, i są w wspólnym folderze, ale albo się coś źle ściągnęło, albo muszę tego "bin'a", za pomocą jakiegoś edytora otworzyć... Sorki, ale jestem zielony w tych sprawach
Na pewno nazywają się dokładnie tak samo? Komunikat mówi, że nie znaleziono pliku "setup_spellforce_3_open_beta_64_1._0_(16644) (1)-bin". To nie jest właściwa nazwa pliku, której instalator powinien szukać ("1._0" zamiast "1.0", jedynka w nawiasie itp.)
Upewnij się, że pierwszy plik to dokładnie:
setup_spellforce_3_open_beta_64_1.0_(16644).exe
A drugi:
setup_spellforce_3_open_beta_64_1.0_(16644)-1.bin
Nazwy muszą się zgadzać co do znaku, bo inaczej instalator się pogubi.

EWENTUALNIE
Zmień nazwę pliku bin na taką jakiej szuka instalator, czyli "setup_spellforce_3_open_beta_64_1._0_(16644) (1)-bin"
Post edited November 25, 2017 by Frozen
avatar
Zirichan: Ktoś pomoże? "Plik "setup_spellforce_3_open_beta_64_1._0_(16644) (1)-bin" nie został znaleziony na dysk "C:\Users\Janek\Desktop\Jachu". Proszę włożyć właściwy dysk lub wybrać inny folder." ,bo bardzo chcę zagrać, a jednak złośliwość rzeczy martwych nie pozwala...
Próbowałem wszystkich kombinacji (łącznie z folderem gdzie jest instalka do SP3... Ktoś/coś?
Ściągnij sobie GoG Galaxy https://www.gog.com/galaxy i tam zainstaluj grę. Galaxy zrobi wszystko automatycznie bo nie ściąga instalatorów tylko gotowe pliki działającej gry.
Działą jak natura chciała :) Mam nadzieję, że w przyszłości będzie spolszczenie SP3. Lekko mnie irytuje to, że chyba nie można robić grup, poruszanie mapy jest na strzałkach, a nie jak w poprzednich wersjach na WSAD oraz to, że w kilku momentach mi się gra bugowała (powtarzanie tych samych dialogów oraz bohaterowie pod koniec misji przerywali mimowolnie swoje akcje np. Kazałem im przebiec jakiś dystans, robili 2-3 kroki i stali w miejscu jak kołki). Jednak mam nadzieję, że wszystko to jakoś tam dopracują, a dla Panów wyżej lecą plusiki za pomoc.
P.S. Jak się tworzy tytana? xD
Post edited November 26, 2017 by Zirichan
avatar
Zirichan: Działą jak natura chciała :) Mam nadzieję, że w przyszłości będzie spolszczenie SP3.
Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej już w momencie premiery :)
Wizualnie gra jest śliczna. Poślesz oddział przez las, krzaki będą się uginać pod ich ciężarem i rozchylać na boki, po czym pobujają się chwilę jeszcze po wyjściu ludzi z gęstwiny. Zresztą można było się spodziewać graficznego cukierka (w dobrym znaczeniu - nic nie jest przesłodzone). Co więcej - na moim kilkuletnim sprzęcie pędzi na ultra bez zadyszki. Co było dla mnie sporym zaskoczeniem in plus.
Fajny rozwój postaci (bardzo podoba mi się koncept magii paradoksu u czarnego maga - odbijanie obrażeń w przeciwników i leczenie jednostek kosztem ubywającego zdrowia wrogów - takie odwracanie kota ogonem i igranie z prawami natury - fajna sprawa, zwłaszcza jak się wbija wojownikiem w oddział wroga, albo rzuci się to na swoje wojsko dostające właśnie łupnia - sytuacja potrafi się szybko odwrócić:)
Wszystkie kwestie wypowiadane na głos - nie mam nic przeciwko czytaniu jako stary fan Baldursów i pochodnych, ale słysząc rozmowę nawet z niezbyt ważną postacią napotkaną po drodze człowiek czuje się naprawdę dopieszczony i immersja na tym zyskuje, bo angielski podkład jest bardzo profesjonalnie zrobiony.
Uzbrajanie bohaterów w każdą broń czy zbroję jaką się znajdzie/zdobędzie - też super sprawa (pod warunkiem że spełnia wymagania np. odpowiedni poziom siły) - fajnie to wygląda, jak wojaka który zaczynał grę z dłuższym i krótszym mieczem wyposaży się w dwie jednoręczne dzidy zabrane z trupów meduz i koleś tłucze nimi wrogów jak Achilles w filmie "Troja".

Do momentu w którym gra skupiała się na elementach przygody/RPG, grało mi się bardzo dobrze.
Spędziłem przy tej grze cały dzień, zebrałem 4 osobową drużynę i jak dla mnie to fantastyczny materiał na porządne RPG... jednak czar prysł kiedy zaczęły się elementy RTS.
Czary czy umiejętności rzucane na innych członków drużyny fantastycznie się sprawdzały, ale okrąg wyboru czaru nad wybraną postacią można przywołać wyłącznie przez najechanie dokładnie na nią i wciśnięcie bodaj ALT. Na portrecie nie da rady - spróbuj teraz w ferworze bitwy wycelować kursorem w tego biednego wojownika który uwija się w roju wrogów, z drugiej strony wspierany przez rój swoich żołnierzy. Można sobie przyscrollować, ale gra nie ma aktywnej pauzy, więc takie "manewry" odbywają się kosztem utraty pola bitwy ze wzroku, podczas kiedy sytuacja zmienia się bardzo szybko.
Druga rzecz to budowanie - tylko tam gdzie scenariusz wskaże, często w niespodziewanych miejscach ni z tego ni z owego akurat tu musisz wybudować posterunek. Rozumiem że chodzi o powiększanie terytorium, ale dlaczego sam nie mogę zdecydować, tylko mam już zarys budowli tu i ani metra obok.
Od pojawienia się elementów RTS gra zaczęła najpierw mnie męczyć tempem i sposobem używania umiejętności, później po prostu nużyć. Szkoda, bo może później fabularnie rozwija skrzydła, ale znając życie oszczędzę sobie nerwów...
Może nie znam tej platformy, a może zapomnieli, ale już jest 7 grudnia, a SpellForce 3, jak nie ma, tak nadal nie ma...
A dobra na fb przeczytałem, ze od 19... zwracam honor
Post edited December 07, 2017 by Zirichan