It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Aby uczcić 10. rocznicę wydania gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów oraz 6. rocznicę wydania gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, obniżamy ceny wszystkich gier z serii o Wiedźminie aż o 85%! Nie ma lepszego momentu, aby uzupełnić lub zacząć budować swoją kolekcję gier o zabijaniu potworów!

Mamy też kolejną niespodziankę dla wszystkich fanów Geralta z Rivii - Paczka Wiedźmińskich Gadżetów jest ponownie dostępna na GOG.COM za darmo. Zawiera ona wszystkie tapety, artbooki, soundtracki i inne wiedźmińskie gadżety od CD PROJEKT RED w jednej wygodnej paczce, wraz z nowymi grafikami ze specjalnego rocznicowego kolażu.

Rocznicowa wyprzedaż Wiedźmina potrwa do 24 maja, do godziny 15:00 UTC, natomiast giveaway Paczki Wiedźmińskich Gadżetów będzie dostępny przez 72 godziny - do 20 maja 2021, do godziny 15:00 UTC.

Uwaga: Kolekcja Wiedźmińskich Gadżetów jest dostępna tylko przez przeglądarkę - nie będzie widoczna w Twojej bibliotece GOG GALAXY.
100 lat Wiedźmin! :)
W Wiedźmina 2 zagrałem po raz pierwszy późno, bo dopiero w 2016 roku. Choć uważam tę część za najsłabszą z całego cyklu, to na pewno nie jest to słaba gra. Wręcz przeciwnie, oferuje unikatowy klimat dla całej serii, przywodzący na myśl dark fantasy. Z pewnością to zasługa dosyć specyficznej palety barw. Co ciekawe graficznie gra się zestarzała tylko nieznacznie. Z wyjątkiem kiepskiego LOD (roślinność wyskakująca tuż przed nosem), Wiedźmin 2 wygląda naprawdę przyzwoicie i aż trudno uwierzyć, że ma na karku 10 lat. :)
Fabularnie i dialogowo to dwójka myślę najlepsza z serii. Gameplay ma swoje bolączki, ale to samo można powiedzieć o 1 i 3.
avatar
ssling: Fabularnie i dialogowo to dwójka myślę najlepsza z serii. Gameplay ma swoje bolączki, ale to samo można powiedzieć o 1 i 3.
Mnie akurat zniechęcał mocno wyeksponowany aspekt polityczny. Najmilej wspominam pierwszy akt - Flotsam, gdzie wiedźmińskiej polityki praktycznie nie było. Ale to nie przeszkodziło mi w ukończeniu gry dwukrotnie, w tym raz na najwyższym poziomie trudności. Ile to ja się namęczyłem, żeby wykonać jeden z unikatowych dla tego poziomu trudności zestawów w trzecim akcie... :) Więcej tego nie powtórzę, choć pewnie do samej gry jeszcze kiedyś wrócę.
Post edited May 17, 2021 by Sarafan
Dołączylem "Paczkę Wiedźmińskich Gadżetów" i w bibliotece gier nie widzę jej, gdzie ta paczka się znajduje?
Dodam, że GOG Galaxy nie używam.
avatar
comendante77: ...
Poszukaj na liście w https://www.gog.com/account hasłem "witcher".
Post edited May 19, 2021 by Lexor
avatar
comendante77: ...
avatar
Lexor: Poszukaj na liście w https://www.gog.com/account hasłem "witcher".
Aj no tak, za dużo gier i się gubię ;)
The Witcher Goodies Collection było już do pobrania w 2020 r., teraz znalazłem paczuszkę którą dołączyłem w marcu 2020 r. Jeśli chodzi o to co teraz klikałem to w zamówieniach mam: podarowano....... za darmo (jeszcze nie zrealiowano) no i pewnie się już nie zrealizuje jeśli taką paczkę posiadam od dawna.
avatar
comendante77: Jeśli chodzi o to co teraz klikałem to w zamówieniach mam: podarowano....... za darmo (jeszcze nie zrealiowano) no i pewnie się już nie zrealizuje jeśli taką paczkę posiadam od dawna.
Zrealizuje się jak komuś to podarujesz - wiele osób może nie zdążyć na czasową promocję GOGa.