It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Często otrzymujemy wiadomości z pytaniami, jak radzimy sobie jako zespół, firma, sklep i platforma. Dlatego postanowiliśmy przedstawić nieco więcej informacji na temat naszej działalności i zeszłorocznych osiągnięć.

Miniony rok był dla nas wszystkich dużym wyzwaniem ze względu na trwającą globalną pandemię. Od marca 2020 roku nasz zespół pracuje w trybie zdalnym, co nie zawsze jest łatwe. Biorąc tę przeszkodę pod uwagę, jesteśmy jeszcze bardziej dumni i szczęśliwi, mogąc podzielić się z wami naszymi osiągnięciami.[Grafika w pełnej rozdzielczości]

Przedstawiona infografika jest nową formą dzielenia się z wami takimi informacjami, dlatego prosimy was o wrażenia, komentarze i sugestie.
Post edited April 27, 2021 by Frambooos
avatar
robert0073: Witam. GOG jest super. Na prezentowane gry wydałem niemało grosza i ogólnie jestem bardzo zadowolony. Ale żeby nie było tak super - dwie łyżki dziegciu.

1. Ciągnące się niemiłosiernie ściąganie gier. Przy zakupie Cyberpunka bite ponad 7 godzin, prędkość ściągania niestety około 2-2,5 MB/s.

2. Więcej polskich lokalizacji językowych. Wiele gier odpuściłem sobie ze względu na brak języka polskiego. Ok, znam jako tako angielski, ale są jeszcze dzieciaki czy osoby, które nie znają języków i wbrew pozorom nie jest ich tak mało. Wiem, że to kosztuje, ale sami pokazujecie niezłe zyski za rok 2020, więc można zainwestować :).
Cześć,

1. Taka prędkość pobierania nie jest u nas standardem. Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym Zespołem Pomocy, który postara się rozwiązać problem.

2. Tak jak wspominałam ostatnio w innych wątkach - GOG działa na rynku międzynarodowym i ze względu na to nasze licencje pochodzą bezpośrednio od twórców lub ich globalnych wydawców. W przypadku wydań pudełkowych gier często licencja na dany tytuł na dany kraj należy do lokalnego wydawcy lub dystrybutora. Cały czas aktywnie pracujemy nad pozyskiwaniem tych licencji, po prostu niestety nie jesteśmy w stanie dzielić się postępami w szczegółach i każdymi podejmowanymi krokami. Wszystko to jest zwyczajnie zbyt skomplikowane, głównie od strony prawnej. Zapewniam jednak, że zdajemy sobie sprawę z braku polskich lokalizacji w wielu grach i aktywnie się o nie staramy, nawet jeśli od strony gracza jest to mało widoczne. Pieniądze w tym przypadku nie mają znaczenia.
Z reguły nie udzielam się w dyskusjach na forum ale chcę skorzystać z okazji i powiedzieć, że robicie kawał dobrej roboty. I o ile nie nie kupuję masy gier, bo zwyczajnie mam więcej gier niż czasu żeby w nie zagrać to bardzo doceniam waszą pracę. Jeśli gra jest dostępna na GOG to na 100% kupię ją na GOG, a gier dostępnych jest coraz więcej. Jest jeszcze kilka na które mam nadzieję, że pojawią się w przyszłości. Jeśli będą dostępne gry, które już mam na innych platformach, a finanse pozwolą chętnie kupię ponownie.
A GOG Galaxy to w ogóle sztos! Jest piękny, przejrzysty, korzystanie z niego to przyjemność. W przeciwieństwie do zła koniecznego Origina. Co prawda ze Steam i EG aż tak dobrze się nie znam ale i nie mam na to ochoty. Spełnieniem marzeń byłoby posiadanie samego GOG Galaxy.
Pozdrawiam, życzę sukcesów, trzymam kciuki!
avatar
Frambooos: 2. Tak jak wspominałam ostatnio w innych wątkach - GOG działa na rynku międzynarodowym i ze względu na to nasze licencje pochodzą bezpośrednio od twórców lub ich globalnych wydawców. W przypadku wydań pudełkowych gier często licencja na dany tytuł na dany kraj należy do lokalnego wydawcy lub dystrybutora. Cały czas aktywnie pracujemy nad pozyskiwaniem tych licencji, po prostu niestety nie jesteśmy w stanie dzielić się postępami w szczegółach i każdymi podejmowanymi krokami. Wszystko to jest zwyczajnie zbyt skomplikowane, głównie od strony prawnej. Zapewniam jednak, że zdajemy sobie sprawę z braku polskich lokalizacji w wielu grach i aktywnie się o nie staramy, nawet jeśli od strony gracza jest to mało widoczne. Pieniądze w tym przypadku nie mają znaczenia.
Rozumiem, że raczej nie ma możliwości, aby lokalizować sklep? Chodzi o to, że np. w Polsce mieć polskie wersje niektórych gier, a na rynku międzynarodowym pozostawić tak, jak jest teraz.

Jeśli raczej nie ma takiej możliwości, pozostaje cierpliwie czekać i wspierać was, bo chyba jako jedyni staracie się dostarczyć coś unikatowego.