It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Rabaty do 80%

Witaj w przyszłości!

To powitanie się nie starzeje – podobnie jak gry z tej edycji oferty tygodnia. Znajdziesz w niej tak smakowite kąski jak Jagged Alliance, FlatOut, czy niepokonane Combat Chess.

Ponadto mamy dla Ciebie mroczne wizje przyszłych dystopii, takie jak Orwell, Hacknet, czy Think of the Children... a także nieco nostalgii w Crawl oraz Screencheat.

Pierwsza oferta tygodnia w tym roku obowiązuje do poniedziałku 14 stycznia, do godziny 23:59!
Ruszamy z pierwszą w tym roku ofertą tygodnia! :)
4.49zł • -80% • Combat Chess
4.49zł • -80% • Disciples: Sacred Lands Gold
4.49zł • -80% • Enemy Engaged: Apache vs Havoc
4.49zł • -80% • Enemy Engaged: Comanche vs Hokum
4.49zł • -80% • FlatOut
4.49zł • -80% • Ghost Master
4.49zł • -80% • Jagged Alliance
4.49zł • -80% • Jagged Alliance: Deadly Games
4.49zł • -80% • O.R.B.: Off-World Resource Base
4.49zł • -80% • Patrician 3
6.99zł • -75% • King of Dragon Pass
7.59zł • -80% • Combat Mission: Beyond Overlord
7.59zł • -80% • Darkstar One
7.59zł • -80% • Disciples 2 Gold
7.59zł • -80% • FlatOut 2
7.59zł • -80% • Jagged Alliance 2
8.69zł • -75% • Tempest
10.49zł • -70% • Hacknet
14.39zł • -60% • Orwell
17.99zł • -50% • Think of The Children
21.57zł • -60% • Orwell Deluxe Edition
24.59zł • -59% • Hacknet Complete Edition
26.79zł • -50% • Crawl
26.79zł • -26% • Orwell: Ignorance is Strength
26.79zł • -50% • Screencheat
28.09zł • -67% • Hacknet Ultimate Edition
40.49zł • -25% • Orwell: Ignorance is Strength Season 2 Deluxe
40.49zł • -25% • Orwell: Ignorance is Strength Seasons Complete
Chyba spustoszyliście portfele w ramach Winter Sale i wszyscy się rozeszli.

Jest kilka rzeczy wartych uwagi. Flatout 2 mam wiecznie zainstalowany. To jest po prostu nadgra jeśli chodzi o miodność.

Szkoda, że nie macie serii Comanche - grało się kiedyś... Enemy Engaged to coś bliższego symulacji, prawda?
avatar
ciemnogrodzianin: Szkoda, że nie macie serii Comanche - grało się kiedyś... Enemy Engaged to coś bliższego symulacji, prawda?
Z tego, co pamiętam to faktycznie symulatory. Dla kogoś oczekującego raczej arcadowej strzelanki za bardzo się nie nadają. :)
avatar
ciemnogrodzianin: Jest kilka rzeczy wartych uwagi. Flatout 2 mam wiecznie zainstalowany. To jest po prostu nadgra jeśli chodzi o miodność.
Z taką opinią na temat tej gry chyba jeszcze się nie spotkałem. Jasne, wiele razy słyszałem że jest dobra ale chyba jeszcze nikt nie nazwał ją "nadgrą" ;) Teraz poważnie zacząłem się zastanawiać nad zakupem.
avatar
Sarafan: ...
Ale dobre? Bo za większe zaawansowanie bym ich jednak nie przekreślał.
Choć w Comanche fajne było to, że to jednak było arcade. To były czasy, kiedy nie było Internetu i znikąd pomocy, więc zdarzały się symulotory, w których nie byłem w stanie poderwać maszyny do lotu :P
avatar
Aramandur: Z taką opinią na temat tej gry chyba jeszcze się nie spotkałem. Jasne, wiele razy słyszałem że jest dobra ale chyba jeszcze nikt nie nazwał ją "nadgrą" ;) Teraz poważnie zacząłem się zastanawiać nad zakupem.
Nie chcę, żebyś poczuł się rozczarowany, bo nie mam zbyt wielkiego doświadczenia z tego rodzaju grami, ale ktoś mi podsunął F2, gdy grałem w F1 i powiem szczerze, że mi bardzo podoba się gameplay. To totalne arcade, ale jakoś trafia do mnie ten poziom złożoności i fizyka jazdy :) Ponadto gra wygląda chyba bardzo efektownie, jak na swoje lata i wymagania sprzętowe. Nadal może się podobać.
avatar
ciemnogrodzianin: Ale dobre? Bo za większe zaawansowanie bym ich jednak nie przekreślał.
Choć w Comanche fajne było to, że to jednak było arcade. To były czasy, kiedy nie było Internetu i znikąd pomocy, więc zdarzały się symulotory, w których nie byłem w stanie poderwać maszyny do lotu :P
Nie za bardzo pamiętam. Grałem w to jakieś 18-19 lat temu, a wtedy bardziej bezkrytycznie podchodziłem do gier. :) Gdyby jednak to była jakaś kaszana, to pewnie bym pamiętał.