It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Ponad 150 tytułów do 85% taniej w promocji na gry najczęściej dodawane do listy życzeń.

Zmyślony przez nas sondaż wskazuje, że długa lista życzeń jest kluczem do szczęścia każdego gracza. A skoro tak, to na GOG.com uruchamiamy wyprzedaż ponad 150 gier najczęściej dodawanych do listy życzeń przez naszych użytkowników.

Posiadanie listy życzeń może się opłacać. Da ona celne wskazówki prezentowe znajomym, rodzinie i bogatym nieznajomym z Internetu. Wygodnie prześlesz ją do wszystkich swoich kontaktów, a podczas wyprzedaży (na które wszyscy przecież czekamy) Twój ulubiony sklep z cyfrowymi grami na PC powiadomi Cię o najlepszych ofertach. Czuj się powiadomiony!

Co zatem dominuje na listach życzeń naszych użytkowników?

Na pierwszym miejscu mamy Wiedźmina 3: Dziki Gon i dodatki do niego! Zgarnij kompletną Edycję Gry Roku z 60% rabatem albo kontynuuj historię w dodatkach Serca z kamienia oraz Krew i wino - obu są przecenionych o 50%.

Zaraz za Wiedźminem mamy Planescape: Torment - edycja rozszerzona tego legendarnego RPG jest teraz dostępna z 67% rabatem. A na miejscu trzeciem definiujące gatunek RPG Baldur’s Gate II w edycji rozszerzonej tańszej o 75%.

Naszej społeczności nie można omówić dobrego gustu do gier, dlatego w promocji na najbardziej pożądane gry mamy również Divinity: Original Sin 2 (-15%), Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura (-35%), Darkest Dungeon (-60%), Vampire: The Masquerade - Bloodlines (-75%), SUPERHOT (-50%), Deus Ex (-85%) i ponad sto innych tytułów!

Najwyższa pora zamienić listę życzeń na listę gier w bibliotece - promocja na najbardziej pożądane gry trwa tylko do 23 kwietnia, do północy.
Nie dostałem nic.
Ale Homeworld remaster jest w przecenie... dobre i to
avatar
Slenderek: Ja nie dostalem nawet gry za 10 zl z mojej listy życzeń. Jest to stronghold. Chyba az tak biedni nie sa zeby 10 zl żałować a w strongholda zawsze zagrac chcialem tylko nie mam jak.

Licze ze kiedys stronghold bedzie za free
Trochę się spóźniłeś. Stronghold HD już był za darmo (w październiku 2017). Wątpię, żeby w najbliższym czasie mieli go rozdawać ponownie.
Naprawdę?? Szkoda ze byl juz rozdawany. Ale ostatnio na lowcach gier bylo ze na banankach byl rozdawany stronghold crusader hd, zrobilem wszystkie zadania i zamiast strongholda crusader hd byl stronghold crusader 2. Oszusty xDD
Dzięki za promocje gog nic nie dostałem , ale swojej du .....pie kupie .
avatar
Slenderek: Ja nie dostalem nawet gry za 10 zl z mojej listy życzeń. Jest to stronghold. Chyba az tak biedni nie sa zeby 10 zl żałować a w strongholda zawsze zagrac chcialem tylko nie mam jak.
Wiesz, można to też obrócić i zawsze zapytać, czy to Ty jesteś aż tak biedny żeby żałować zaledwie 10zł na grę w którą zawsze chciałeś zagrać? ;)
avatar
Slenderek: Ja nie dostalem nawet gry za 10 zl z mojej listy życzeń. Jest to stronghold. Chyba az tak biedni nie sa zeby 10 zl żałować a w strongholda zawsze zagrac chcialem tylko nie mam jak.
avatar
Lexor: Wiesz, można to też obrócić i zawsze zapytać, czy to Ty jesteś aż tak biedny żeby żałować zaledwie 10zł na grę w którą zawsze chciałeś zagrać? ;)
Jakbym miał jakiekolwiek konto w banku to bym kupił
avatar
Slenderek: Jakbym miał jakiekolwiek konto w banku to bym kupił
Nie potrzebujesz takiego normalnego konta w banku do tego, wystarczy np. karta pre-paid.
Jest gdzieś wątek kto co wygrał?
Tak z ciekawości co to za tysiące gier rozdano. Na razie widziałem tylko jeden wpis, chyba na "lowcach" i wygląda mi to raczej na jakąś krzywą akcję typu totoloto "a szczęśliwy tytuł wylosował..." z tym, że nie szukałem zbyt wnikilwie.
avatar
Slenderek: Ja nie dostalem nawet gry za 10 zl z mojej listy życzeń. Jest to stronghold. Chyba az tak biedni nie sa zeby 10 zl żałować a w strongholda zawsze zagrac chcialem tylko nie mam jak.

Licze ze kiedys stronghold bedzie za free
LOL! Naprawdę?
Serio nie masz 10zł na grę w którą "zawsze chciałeś zagrać"?
Cena kilku biletów tramwajowych? W McDonald's nie dostaniesz tak taniego nawet najmniejszego zestawu. To jest koszt rzędu paczki chipsów i piwka.
Tak że raczej to jest gra w którą chetnie zagrasz... jak Ci dadzą za darmo ;)

To ja takich gier mam na pęczki w kolejce, ale do nikogo nie mam żalu że mi za darmo nie dał.
A według mnie to raczej problem nakręcania całej tej przeceny, bo chyba stąd właśnie mogą pojawiać się tego typu "pretensje".
Post edited April 17, 2018 by Leuu
avatar
lorddestroyer: Serio nie masz 10zł na grę w którą "zawsze chciałeś zagrać"?
Już napisał, że to nie jest kwestia pieniędzy tylko samej płatności.
avatar
Leuu: Jest gdzieś wątek kto co wygrał?
Widziałem parę wpisów na GOGowym anglojęzycznym forum ogólnym, ale ogólnie ich jest faktycznie mało. Jak napisałem wyżej - być może ludzie "nie lubią się chwalić bo dostaną downvote" albo po prostu nie korzystają z forum. Tak czy siak, jak na "akcję promocyjną" to raczej słabo wypadło w/g mnie.
Post edited April 17, 2018 by Lexor
avatar
lorddestroyer: Serio nie masz 10zł na grę w którą "zawsze chciałeś zagrać"?
avatar
Lexor: Już napisał, że to nie jest kwestia pieniędzy tylko samej płatności.
avatar
Leuu: Jest gdzieś wątek kto co wygrał?
avatar
Lexor: Widziałem parę wpisów na GOGowym anglojęzycznym forum ogólnym, ale ogólnie ich jest faktycznie mało. Jak napisałem wyżej - być może ludzie "nie lubią się chwalić bo dostaną downvote" albo po prostu nie korzystają z forum. Tak czy siak, jak na "akcję promocyjną" to raczej słabo wypadło w/g mnie.
...ale gdyby nie zrobili takiej "akcji" to nie było by "żalu", bez względu na rodzaj płatności.
avatar
Leuu: ...ale gdyby nie zrobili takiej "akcji" to nie było by "żalu", bez względu na rodzaj płatności.
Idąc ta drogą to mogli ogólnie niczego nie robić. :P A tak ktoś tam może coś sobie kupi taniej.
Dokładnie, mogli nie robić, przecież i tak słabo wypadło :P.

Z funduszami obecnie nie za dobrze ale dzieki takiej akcji usunąłem swoją listę życzeń. O przecenach i tak zapewne się dowiem więc jak bedę miał fundusze (przydałby się też brak tytułów do ogrywania) to coś znajdę :)
avatar
lorddestroyer: Serio nie masz 10zł na grę w którą "zawsze chciałeś zagrać"?
avatar
Lexor: Już napisał, że to nie jest kwestia pieniędzy tylko samej płatności.
avatar
Leuu: Jest gdzieś wątek kto co wygrał?
avatar
Lexor: Widziałem parę wpisów na GOGowym anglojęzycznym forum ogólnym, ale ogólnie ich jest faktycznie mało. Jak napisałem wyżej - być może ludzie "nie lubią się chwalić bo dostaną downvote" albo po prostu nie korzystają z forum. Tak czy siak, jak na "akcję promocyjną" to raczej słabo wypadło w/g mnie.
Gdzieś mignęło mi, że to losowanie dla "aktywnych" osób, nie wiem czy to prawda i o jaką dokładnie aktywność chodzi ale raczej chodzi o osoby, które raczej by sie pochwaliły. Jednakże mogłem coś pomylić.
Tylko tak z ciekawości pytałem, co takiego rozdawali, bo niby w tysiącach a widziałem raptem jeden wpis.
Post edited April 17, 2018 by Leuu
Poza tym może "akcja" jest udana, mi po prostu wydaje się lipna. Ale nie drążę tematu, aż tak ciekawski nie jestem, i może stąd moje przekonanie.