It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Night City jest na wyciągnięcie ręki! Od dzisiaj możecie wstępnie pobrać wszystkie pliki niezbędne do zainstalowania Cyberpunk 2077 przez aplikację GOG GALAXY 2.0. Dzięki temu, będziecie mogli zanurzyć się w najbardziej oczekiwanej grze RPG z otwartym światem od razu po premierze 10 grudnia.

A skoro już o tym mowa - obejrzyj nasz film poniżej! Stworzyliśmy go wspólnie z twórcami gry, aby pokazać, jak bardzo jesteśmy wdzięczni, że zdecydowałeś się zamówić Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży na GOG.COM, gdzie 100% Twoich pieniędzy trafia do Grupy CD PROJEKT.
To ja dziękuję wam!
Da rade pobrać wcześniej jak kupiłem kolekcjonerkę? Kodu nie mam, wiadomo w pudełku jest.
avatar
Firesoul_PL: Da rade pobrać wcześniej jak kupiłem kolekcjonerkę? Kodu nie mam, wiadomo w pudełku jest.
Nie da rady. Musisz mieć aktywowaną na GOG-u.
Szkoda. A wie ktoś ile ona dokładnie waży? Ile danych do pobrania na PC. 70 GB?
Post edited December 07, 2020 by Firesoul_PL
avatar
CGSHADY: Tu masz link do pobrania z pirackiej, sprawdzonej strony (cracka i tak nie ma, więc musisz mieć kupioną by grać, ale pobrać możesz od razu). To tak, jakbyś skopiował pliki od kogoś, kto ma pobrane. Waży 64,4GB
Widzę, że kolega prosi się o bana. :) U mnie pliki pobierane przez Galaxy ważyły 63 GB, więc nie wykluczam, że w tej pirackiej paczce jest jakaś "wartość dodana". Ja bym nie ryzykował z takim źródłem...
Post edited December 07, 2020 by Sarafan
avatar
CGSHADY: Tu masz link do pobrania z pirackiej, sprawdzonej strony (cracka i tak nie ma, więc musisz mieć kupioną by grać, ale pobrać możesz od razu). To tak, jakbyś skopiował pliki od kogoś, kto ma pobrane. Waży 64,4GB
avatar
Sarafan: Widzę, że kolega prosi się o bana. :) U mnie pliki pobierane przez Galaxy ważyły 63 GB, więc nie wykluczam, że w tej pirackiej paczce jest jakaś "wartość dodana". Ja bym nie ryzykował z takim źródłem...
Gdzie znalazłeś link do pobrania preloadu?
avatar
SQ2TMJ: Gdzie znalazłeś link do pobrania preloadu?
Pre-load można zrobić tylko za pośrednictwem GOG Galaxy. Offline'owe instalatory zostaną udostępnione 10 grudnia wraz z premierą gry. :)
Na litość... Żadnego piractwa, żadnych linków do pirackich stron. Mili państwo, to drastycznie łamie nasz regulamin.
Post z linkiem został usunięty.
Czyli znowu Ci, którzy kupili pre-order w paczce zostali potraktowani najgorzej. Nie ma to jak kupić grę rok wcześniej, pewnie 10.12. to dopiero ją wyślą do nas, przyjdzie ze dwa dni później podczas gdy Ci którzy kupili kod na Steamie, grę mają już na kompie, i 10 tylko klikną "PLAY" Nigdy więcej pre-orderów...
avatar
MaroZjankovic: Czyli znowu Ci, którzy kupili pre-order w paczce zostali potraktowani najgorzej. Nie ma to jak kupić grę rok wcześniej, pewnie 10.12. to dopiero ją wyślą do nas, przyjdzie ze dwa dni później podczas gdy Ci którzy kupili kod na Steamie, grę mają już na kompie, i 10 tylko klikną "PLAY" Nigdy więcej pre-orderów...
Ale to można było łatwo przewidzieć. Trudno spodziewać się, żeby pudełkowe wydania były dostarczone przed premierą. Trzeba było kupić edycję cyfrową na GOG-u i nie byłoby problemu, zwłaszcza że w pudełku i tak nie będzie płyt z grą.
avatar
Sarafan: Trzeba było kupić edycję cyfrową na GOG-u i nie byłoby problemu, zwłaszcza że w pudełku i tak nie będzie płyt z grą.
GOG natomiast nie wydaje figurek z edycji kolekcjonerskich. ;)

CP2077 mnie akurat nie interesuje ale rozumiem osoby, które chcą uzyskać jakieś fizyczne pamiątki po grze - kody GOG powinny właścicielom edycji fizycznych rozsyłane cyfrowo po ostatecznym potwierdzeniu zakupu.
avatar
Lexor: CP2077 mnie akurat nie interesuje ale rozumiem osoby, które chcą uzyskać jakieś fizyczne pamiątki po grze - kody GOG powinny właścicielom edycji fizycznych rozsyłane cyfrowo po ostatecznym potwierdzeniu zakupu.
To jest w sumie niezły pomysł. Zastanawiam się, dlaczego nikt na to nie wpadł w przypadku jakiejkolwiek produkcji. Być może w grę wchodzą jakieś przeszkody licencyjne. W końcu wydawcą wersji pudełkowej CP2077 jest Cenega, a sam GOG jest własnością CDP.