It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Przez lata, gry z serii Dungeon Siege i Deus Ex zebrały ogromne grupy fanów wśród graczy na całym świecie. Dziś do naszego katalogu bez DRM dołączają Dungeon Siege Collection oraz Deus Ex: Human Revolution - Director’s Cut i Deus Ex: Mankind Divided!

Dungeon Siege Collection (-85%) zawiera trzy części kultowego RPG fantasy, wraz z dodatkiem Treasures of the Sun. Seria The Dungeon Siege powstała w 2002 i została stworzona przez pasjonatów gier RPG ze studia Gas Powered Games. Produkcje te porwały graczy na całym świecie dzięki bogatej oprawie fantasy, pięknej grafice 3D i przejrzystym zasadom, nawet dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z gatunkiem RPG. Niedługo potem, bo już w roku 2005, został wydany sequel, który dodatkowo rozwinął uniwersum i przedstawił bardziej złożoną fabułę.

Po latach, seria Dungeon Siege zyskała status kultowej, co doprowadziło do powstania kinowej adaptacji (z Jasonem Stathamem w roli głównej) oraz trzeciej odsłony gry. Została ona wyprodukowana przez Obsidian Entertainment (twórców Baldur’s Gate) i wydana przez Square Enix w 2011 roku. Trzecia część serii wprowadziła innowacyjny system walki, który sprawił, że rozgrywka stała się bardziej dynamiczna i angażująca.

Deus Ex: Human Revolution (-85%) to również doskonały przykład odświeżenia kultowej serii. Po premierze Deus Ex (2000) i Deus Ex: Invisible War (2003), seria zdobyła wielu fanów dzięki cyberpunkowemu klimatowi i elementom RPG.

W Human Revolution raz jeszcze odwiedzamy ten sam, dystopijny świat przyszłości, lecz akcja gry rozgrywa się kilka dekad wcześniej. Świat został podzielony na zwolenników i przeciwników modyfikacji ciała. Główny bohater gry, Adam Jensen to były członek SWAT i szef ochrony w firmie zajmującej się nowymi technologiami. Adam zostaje wplątany w sam środek wspomnianego konfliktu po tym, jak odnosi poważne rany, a jego ciało zostaje drastycznie zmodyfikowane, by ocalić mu życie. Podczas gry, gracz może wprowadzać wiele dodatkowych modyfikacji, które sprawią, że bohater stanie się jeszcze bardziej śmiercionośny.

W Deus Ex: Mankind Divided (-85%) poznasz dalsze losy Adama Jensena. Rozgrywka w tej części serii to połączenie gry akcji z elementami RPG i z możliwością podejmowania decyzji, które wpłyną na rozwój wydarzeń. Jednym z najbardziej docenionych elementów rozgrywki jest alternatywny tryb o nazwie Breach. Wisienką na torcie stał się również fakt, że na podstawie gier z serii Deus Ex, stworzono serię komiksów, które dodatkowo rozszerzają znane uniwersum.

Odwiedź raz jeszcze fantastyczne światy Dungeon Siege i Deus Ex i skorzystaj ze specjalnej oferty wydawcy Square Enix z rabatami do 85%. Promocja trwa do 4 maja, do godziny 15:00.
Jesteście Wielcy :D.
Wielka szkoda, że oryginalna wersja Human Revolution nie jest dostępna przynajmniej jako bonus do wersji DC.
Niemniej jest to tak cudowna gra, że poleciłbym ją w każdej możliwej formie :)
Szkoda, że Dungeon Siege i Dungeon Siege II bez dodatków, ale i tak za chwilę je kupuję. No i oczywiście Deus Ex 3 i 4 również, bo choć prawie wszystkie te gry (poza Deus Ex 4) mam w pudełku lub w wypożyczalni zwanej Steam, to i tak są to jedne z tych gier, na które czekałem, aż trafią na GOG.com. Dzięki!
avatar
Aramandur: Wielka szkoda, że oryginalna wersja Human Revolution nie jest dostępna przynajmniej jako bonus do wersji DC.
Niemniej jest to tak cudowna gra, że poleciłbym ją w każdej możliwej formie :)
A wiesz, że ostatnio silent przywrócił do edycji DC złoty filtr z wydania zwykłego? W tej chwili nie ma żadnego powodu aby wracać do oryginału z przed poprawek zawartych w DC.
https://cookieplmonster.github.io/2020/04/26/dxhr-dc-gold-filter/

Już chciałem kupować DS a tu paczę. że bez dodatków. Pogadamy jak collection w nazwie nie będzie wprowadzać w błąd, tymczasem pogram sobie trochę w DE :)
Post edited April 29, 2020 by Kamil_999666
Świetny dodatek do katalogu. I należy docenić świetne startowe ceny.
Najpierw chciałem zgarnąć wszystko, potem przyszedł zdrowy rozsądek. DE4 chyba u mnie nie pójdzie, a DS1 i DS2 nie wyglądają na ten typ crpg, który lubię...

PS. Bym zapomniał. Lista :D
2.99zł • -86% • Startopia
3.59zł • -86% • Anachronox
3.59zł • -86% • Conflict: Desert Storm
3.59zł • -86% • Daikatana
3.59zł • -86% • Deathtrap Dungeon
3.59zł • -86% • Deus Ex 2: Invisible War
3.59zł • -86% • Deus Ex GOTY Edition
3.59zł • -86% • Legacy of Kain: Blood Omen 2
3.59zł • -86% • Legacy of Kain: Defiance
3.59zł • -86% • Legacy of Kain: Soul Reaver
3.59zł • -86% • Legacy of Kain: Soul Reaver 2
3.59zł • -86% • Pandemonium!
3.59zł • -86% • Thief 2: The Metal Age
3.59zł • -86% • Thief Gold
3.59zł • -86% • Tomb Raider: The Angel of Darkness
3.69zł • -89% • Thief 3: Deadly Shadows
4.99zł • -86% • Omikron: The Nomad Soul
4.99zł • -86% • Tomb Raider: The Last Revelation + Chronicles
5.59zł • -75% • Gangsters: Organized Crime
5.59zł • -75% • Gex
5.59zł • -75% • Pandemonium 2
5.59zł • -75% • Project Eden
5.59zł • -75% • Revenant
5.59zł • -75% • Total Overdose: A Gunslinger's Tale in Mexico
8.99zł • -75% • Tomb Raider 1+2+3
10.79zł • -85% • Deus Ex: Human Revolution - Directors Cut
10.79zł • -85% • Dungeon Siege Collection
16.09zł • -85% • Deus Ex: Mankind Divided
24.29zł • -85% • Deus Ex: Mankind Divided - Digital Deluxe Edition
Post edited April 29, 2020 by ciemnogrodzianin
avatar
Kamil_999666: ...
Nie wiedziałem o tym, dzięki! Bardzo lubię ten złoty filtr, bez niego gra wydaje się taka... nijaka.
Jak się ma sprawa z:
- Legends of Aranna
- Broken World
- Throne of Agony
Czy one też będą dodane do kolekcji Dungeon Siege?
Post edited April 29, 2020 by erbello
avatar
erbello: Jak się ma sprawa z:
- Legends of Aranna
- Broken World
- Throne of Agony
Czy one też będą dodane do kolekcji Dungeon Siege?
Raczej wątpię.
Ten pakiet Dungeon Siege Collection to dokładnie to samo co na Steam, a tam Square Enix nie dodał dodatków od 2011 roku.
Niestety brak dodatków nie jest winą goga, bo na steamie też ich brak i tu raczej wina leży po stronie Square Enix. DS jest dostępny na steamie już kilka lat i nie dali rady tego uzupełnić więc ciężko się spodziewać, że teraz się uda.
Póki co pozostaje nam rozwiązanie zaproponowane przez jednego z użytkowników:
https://www.gog.com/forum/dungeon_siege_series/enabling_ds_1_2s_expansions_on_gogs_version
To skoro Square Enix dorzuca swoje nowsze produkcje, to ja czekam na serię Final Fantasy. :) Kto wie, może kiedyś się zdecydują. A serię Deus Ex polecam gorąco wszystkim miłośnikom gier RPG. To są praktycznie pełnoprawne RPG-i ze znakomitą fabułą. Wstyd ich nie znać. :)
avatar
Sarafan: To skoro Square Enix dorzuca swoje nowsze produkcje, to ja czekam na serię Final Fantasy. :) Kto wie, może kiedyś się zdecydują. A serię Deus Ex polecam gorąco wszystkim miłośnikom gier RPG. To są praktycznie pełnoprawne RPG-i ze znakomitą fabułą. Wstyd ich nie znać. :)
Własnie sie zastanawialem nad kupnem.Ale stwierdzilem ze mam tyle gier do przejscia ze zycia nie starczy.Kupilem skormnie tylko serie Dungeon Siege:)
avatar
Gotrekus: Własnie sie zastanawialem nad kupnem.Ale stwierdzilem ze mam tyle gier do przejscia ze zycia nie starczy.Kupilem skormnie tylko serie Dungeon Siege:)
A grałeś w jedynkę Deus Ex? Jeśli nie, to warto zacząć od niej. Budżetu Ci to specjalnie nie nadwyręży. :) A co do Dugeon Siege, to DS3 jest jedyną grą Obsidianu, w którą nie grałem. Być może czas nadrobić zaległości, ale powstrzymują mnie podobne powody, co w Twoim przypadku. :)
avatar
Gotrekus: Własnie sie zastanawialem nad kupnem.Ale stwierdzilem ze mam tyle gier do przejscia ze zycia nie starczy.Kupilem skormnie tylko serie Dungeon Siege:)
avatar
Sarafan: A grałeś w jedynkę Deus Ex? Jeśli nie, to warto zacząć od niej. Budżetu Ci to specjalnie nie nadwyręży. :) A co do Dugeon Siege, to DS3 jest jedyną grą Obsidianu, w którą nie grałem. Być może czas nadrobić zaległości, ale powstrzymują mnie podobne powody, co w Twoim przypadku. :)
Chętnie bym zagrał ale aktulanie gram w AC Odyysey,Dying light i WOTa:)Czasu brak:)
avatar
Sarafan: A grałeś w jedynkę Deus Ex? Jeśli nie, to warto zacząć od niej. Budżetu Ci to specjalnie nie nadwyręży. :)
Przechodziłem właśnie nie dalej niż parę miesięcy temu (pierwszy raz grałem lata temu, ale nie ukończyłem). Naprawdę nadal fajna rzecz. Daje sporą wolność w stylu gry (od czołgu po skradankę), interesującą fabułę i klimat. Przy czym raczej dla ludzi z pewną tolerancją na retro, bo jednak silnik się nieco zestarzał.

Aktualnie jest to jedyna część serii, w którą grałem :P ale może debiuty kolejnych odsłon na GOG coś tu zmienią.