It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Są dwie rzeczy, które dla nas graczy są najważniejsze: gry oraz ludzie, z którymi w nie gramy. Ponieważ jednak coraz więcej tytułów jest powiązanych z dedykowanymi klientami i platformami, nasze biblioteki gier i listy znajomych są rozproszone. Dzięki GOG GALAXY 2.0 połączysz swoje gry z różnych platform w jedną listę i zbierzesz wszystkich przyjaciół w jednej aplikacji!

Sami jesteśmy graczami i musimy skakać pomiędzy różnymi platformami, by mieć dostęp do swoich gier lub zobaczyć, w co grają nasi znajomi,” mówi Piotr Karwowski, Managing Director w GOG.
Wierzymy, że gracze zasługują na więcej oraz na partnerskie traktowanie, i to właśnie ta myśl stała się naszą ideą przy tworzeniu nowej odsłony klienta GOG GALAXY”, dodaje. “GOG GALAXY 2.0 zostało zaprojektowane z myślą o wszystkich graczach, nie tylko tych, którzy są użytkownikami GOG.COM, ale również graczach PC i konsolowych, którzy korzystają z innych platform.

Po połączeniu GOG GALAXY 2.0 z innymi platformami, aplikacja zaimportuje wszystkie twoje gry do jednej biblioteki. Będziesz mieć podgląd aktywności znajomych z połączonych platform i widzieć ich status online. Aplikacja została zaprojektowana tak, by chronić twoją prywatność - wszystkie dane należą do ciebie i nigdy nie będą udostępniane osobom trzecim. Naszym zdaniem tak powinno wyglądać kompleksowe i wygodne rozwiązanie dla współczesnych graczy.

Sprawdź, jak działa GOG GALAXY 2.0 — dołącz do testów beta na [url=https://www.gogalaxy.com?utm_medium=newspost&utm_source=gog.com&utm_campaign=gogalaxy_2_0" target="_blank]www.gogalaxy.com[/url] i zostań jednym z pierwszych użytkowników aplikacji!

***
Dowiedz się więcej o naszej wizji
Co przyniesie pełna wersja GOG GALAXY 2.0 po oficjalnej premierze?

Twoje gry
Dodaj swoje gry z różnych platform, w tym również konsol, i stwórz z nich jedną kolekcję. Instaluj i uruchamiaj dowolne gry na PC, niezależnie od platformy.

Śledź wszystkie swoje gry, osiągnięcia i czas rozgrywki.

Twórz własne widoki biblioteki, filtrując, sortując, oznaczając i dodając własne elementy graficzne, takie jak tapety i okładki gier.

Śledź nadchodzące premiery i odkrywaj gry popularne wśród twoich znajomych oraz doceniane przez członków społeczności.


Twoi znajomi
Dodaj znajomych z innych platform i śledź ich aktywność online.

Nieważne, na jakiej platformie masz znajomych, teraz możesz rozmawiać z nimi wszystkimi w jednym miejscu.

Śledź osiągnięcia znajomych z innych platform, czas rozgrywki i tytuły, w które ostatnio grali.

Przekonaj się, kto z twoich znajomych ma w sobie duszę kolekcjonera, kto ceni sobie rywalizację, a kto nie liczy czasu w grze i lubi się porozglądać.


Twoja prywatność
Nigdy nie będziemy dzielić się twoimi danymi osobowymi z osobami trzecimi.

Nie śledzimy danych z twojego komputera.

Jednym kliknięciem możesz usunąć dane dotyczące gier i znajomych z naszych serwerów.


Twój klient GOG
Wygodne, proste uruchamianie i aktualizacja twoich gier z GOG.COM.

Korzystaj z opcji zapisu w chmurze, nakładki klienta, trybu wieloosobowego oraz systemu doboru graczy i przywracania poprzedniej wersji gry.

Instalacja klienta nie jest wymagana do korzystania z gier z GOG.COM w wersji bez DRM.


Więcej
Twórz kolejne integracje z innymi platformami, które możesz rozwijać wspólnie ze społecznością graczy z całego świata w ramach open-source.

Wszystkie modyfikacje i zmiany twojej biblioteki są zapisywane w chmurze i synchronizowane na wszystkich twoich urządzeniach połączonych z GOG GALAXY 2.0.

Zapisz dowolny spersonalizowany widok swojej biblioteki, listę ulubionych gier lub listę znajomych, by mieć do nich natychmiastowy dostęp.


Aplikacja GOG GALAXY 2.0 będzie dostępna na systemy Windows i Mac za darmo.

Zapisz się już teraz do testów beta na [url=https://www.gogalaxy.com?utm_medium=newspost&utm_source=gog.com&utm_campaign=gogalaxy_2_0" target="_blank]www.gogalaxy.com[/url].
avatar
Gotrekus: Czyli ze bede mogl iruchamiac gry np ze steama na Galaxy? :)
Tak, dokładnie ;)
avatar
obi_gl: Linux?
GOG GALAXY 2.0 będzie dostępne na Windows i macOS.
avatar
starchild.: Pozostaje teraz tylko pytanie, kiedy testy beta?
Zapisz się do beta testów żeby być na bieżąco! :D