It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Są dwie rzeczy, które dla nas graczy są najważniejsze: gry oraz ludzie, z którymi w nie gramy. Ponieważ jednak coraz więcej tytułów jest powiązanych z dedykowanymi klientami i platformami, nasze biblioteki gier i listy znajomych są rozproszone. Dzięki GOG GALAXY 2.0 połączysz swoje gry z różnych platform w jedną listę i zbierzesz wszystkich przyjaciół w jednej aplikacji!

Sami jesteśmy graczami i musimy skakać pomiędzy różnymi platformami, by mieć dostęp do swoich gier lub zobaczyć, w co grają nasi znajomi,” mówi Piotr Karwowski, Managing Director w GOG.
Wierzymy, że gracze zasługują na więcej oraz na partnerskie traktowanie, i to właśnie ta myśl stała się naszą ideą przy tworzeniu nowej odsłony klienta GOG GALAXY”, dodaje. “GOG GALAXY 2.0 zostało zaprojektowane z myślą o wszystkich graczach, nie tylko tych, którzy są użytkownikami GOG.COM, ale również graczach PC i konsolowych, którzy korzystają z innych platform.

Po połączeniu GOG GALAXY 2.0 z innymi platformami, aplikacja zaimportuje wszystkie twoje gry do jednej biblioteki. Będziesz mieć podgląd aktywności znajomych z połączonych platform i widzieć ich status online. Aplikacja została zaprojektowana tak, by chronić twoją prywatność - wszystkie dane należą do ciebie i nigdy nie będą udostępniane osobom trzecim. Naszym zdaniem tak powinno wyglądać kompleksowe i wygodne rozwiązanie dla współczesnych graczy.

Sprawdź, jak działa GOG GALAXY 2.0 — dołącz do testów beta na [url=https://www.gogalaxy.com?utm_medium=newspost&utm_source=gog.com&utm_campaign=gogalaxy_2_0" target="_blank]www.gogalaxy.com[/url] i zostań jednym z pierwszych użytkowników aplikacji!

***
Dowiedz się więcej o naszej wizji
Co przyniesie pełna wersja GOG GALAXY 2.0 po oficjalnej premierze?

Twoje gry
Dodaj swoje gry z różnych platform, w tym również konsol, i stwórz z nich jedną kolekcję. Instaluj i uruchamiaj dowolne gry na PC, niezależnie od platformy.

Śledź wszystkie swoje gry, osiągnięcia i czas rozgrywki.

Twórz własne widoki biblioteki, filtrując, sortując, oznaczając i dodając własne elementy graficzne, takie jak tapety i okładki gier.

Śledź nadchodzące premiery i odkrywaj gry popularne wśród twoich znajomych oraz doceniane przez członków społeczności.


Twoi znajomi
Dodaj znajomych z innych platform i śledź ich aktywność online.

Nieważne, na jakiej platformie masz znajomych, teraz możesz rozmawiać z nimi wszystkimi w jednym miejscu.

Śledź osiągnięcia znajomych z innych platform, czas rozgrywki i tytuły, w które ostatnio grali.

Przekonaj się, kto z twoich znajomych ma w sobie duszę kolekcjonera, kto ceni sobie rywalizację, a kto nie liczy czasu w grze i lubi się porozglądać.


Twoja prywatność
Nigdy nie będziemy dzielić się twoimi danymi osobowymi z osobami trzecimi.

Nie śledzimy danych z twojego komputera.

Jednym kliknięciem możesz usunąć dane dotyczące gier i znajomych z naszych serwerów.


Twój klient GOG
Wygodne, proste uruchamianie i aktualizacja twoich gier z GOG.COM.

Korzystaj z opcji zapisu w chmurze, nakładki klienta, trybu wieloosobowego oraz systemu doboru graczy i przywracania poprzedniej wersji gry.

Instalacja klienta nie jest wymagana do korzystania z gier z GOG.COM w wersji bez DRM.


Więcej
Twórz kolejne integracje z innymi platformami, które możesz rozwijać wspólnie ze społecznością graczy z całego świata w ramach open-source.

Wszystkie modyfikacje i zmiany twojej biblioteki są zapisywane w chmurze i synchronizowane na wszystkich twoich urządzeniach połączonych z GOG GALAXY 2.0.

Zapisz dowolny spersonalizowany widok swojej biblioteki, listę ulubionych gier lub listę znajomych, by mieć do nich natychmiastowy dostęp.


Aplikacja GOG GALAXY 2.0 będzie dostępna na systemy Windows i Mac za darmo.

Zapisz się już teraz do testów beta na [url=https://www.gogalaxy.com?utm_medium=newspost&utm_source=gog.com&utm_campaign=gogalaxy_2_0" target="_blank]www.gogalaxy.com[/url].
Ciężko w to uwierzyć, by choćby takie EA zgodziło się na to, żeby np. Battlefielda odpalać przez GOG... poza tym jak niby to ma działać? Czy jak przeniosę gry z innej platformy np. Steama, czy Origina to będę mógł mieć te platformy odinstalowane, czy choćby wyłączone by zagrać przez GOG? A co z osiągnięciami czy statystykami, czy to wszystko będzie obsługiwane? Serio? No i pytanie czy GOG zostanie spolszczony w 100%?
Post edited May 23, 2019 by Zuchwalec
avatar
Zuchwalec: Czy jak przeniosę gry z innej platformy np. Steama, czy Origina to będę mógł mieć te platformy odinstalowane, czy choćby wyłączone by zagrać przez GOG?
Na stronie gogalaxy.com masz FAQ, które raczej nie pozostawia złudzeń – trzeba będzie mieć te inne launchery zainstalowane.
Attachments:
faq.png (17 Kb)
Post edited May 23, 2019 by PoNgO
avatar
Gotrekus: Czyli ze bede mogl iruchamiac gry np ze steama na Galaxy? :)
Tak będziesz mógł
Fajnie by było jak by nowy GOG miał porównywarkę cen gier ;)
avatar
ViPKiNG: Mokry sen każdego PC-towego gracza zaczyna się spełniać. Przy tylu platformach jedna... One to rule them all. Brawo GOG :) Na to czekałem. Nie mogę doczekać się beta testów. Pozytywne zaskoczenie. Ostatnie dramy z Epic store - dodatkowym launcherem, chyba się do tego przyczyniły ;)
Ale tamte inne launchery nadal będziesz musiał mieć zainstalowane więc... GOG Galaxy będzie takim dodatkowym launcherem.
avatar
ViPKiNG: Mokry sen każdego PC-towego gracza zaczyna się spełniać. Przy tylu platformach jedna... One to rule them all. Brawo GOG :) Na to czekałem. Nie mogę doczekać się beta testów. Pozytywne zaskoczenie. Ostatnie dramy z Epic store - dodatkowym launcherem, chyba się do tego przyczyniły ;)
avatar
poetivity: Ale tamte inne launchery nadal będziesz musiał mieć zainstalowane więc... GOG Galaxy będzie takim dodatkowym launcherem.
Zdaje sobie sprawę bo czytałem FAQ. Ale nie będę musiał tych wszystkich launcherów włączać by znaleźć konkretną grę, a to już dużo jak dla człowieka z bogatą biblioteką gier z każdej parafii - nie tylko steamowej.
I znowu brak obsługi Linuksa... Czyli nadal tylko Steam dla pingwina :(
Jak mogę włączyć GOG Galaxy 2.0? Zapisałem się do testów.
Jeśli to będzie działać w taki sposób, że wystarczy zainstalowana inna aplikacja np. Steam czy Origin i nie będę musiał tych aplikacji odpalać za każdym razem, by grę uruchomić przez GOG, to jest to dobry pomysł... inaczej będzie to trochę bez sensu. Dobrze, gdyby na GOGu było też więcej nowych gier. Inaczej wątpię, by platforma przyciągnęła więcej użytkowników, a chyba o to chodzi, bo podobno platforma GOG kiepsko zarabia...
Post edited May 23, 2019 by Zuchwalec
avatar
Whitie97: Jak mogę włączyć GOG Galaxy 2.0? Zapisałem się do testów.
Dopiero jak ruszy beta dostaniesz zapewne mozliwosc pobrania.