It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Są dwie rzeczy, które dla nas graczy są najważniejsze: gry oraz ludzie, z którymi w nie gramy. Ponieważ jednak coraz więcej tytułów jest powiązanych z dedykowanymi klientami i platformami, nasze biblioteki gier i listy znajomych są rozproszone. Dzięki GOG GALAXY 2.0 połączysz swoje gry z różnych platform w jedną listę i zbierzesz wszystkich przyjaciół w jednej aplikacji!

Sami jesteśmy graczami i musimy skakać pomiędzy różnymi platformami, by mieć dostęp do swoich gier lub zobaczyć, w co grają nasi znajomi,” mówi Piotr Karwowski, Managing Director w GOG.
Wierzymy, że gracze zasługują na więcej oraz na partnerskie traktowanie, i to właśnie ta myśl stała się naszą ideą przy tworzeniu nowej odsłony klienta GOG GALAXY”, dodaje. “GOG GALAXY 2.0 zostało zaprojektowane z myślą o wszystkich graczach, nie tylko tych, którzy są użytkownikami GOG.COM, ale również graczach PC i konsolowych, którzy korzystają z innych platform.

Po połączeniu GOG GALAXY 2.0 z innymi platformami, aplikacja zaimportuje wszystkie twoje gry do jednej biblioteki. Będziesz mieć podgląd aktywności znajomych z połączonych platform i widzieć ich status online. Aplikacja została zaprojektowana tak, by chronić twoją prywatność - wszystkie dane należą do ciebie i nigdy nie będą udostępniane osobom trzecim. Naszym zdaniem tak powinno wyglądać kompleksowe i wygodne rozwiązanie dla współczesnych graczy.

Sprawdź, jak działa GOG GALAXY 2.0 — dołącz do testów beta na [url=https://www.gogalaxy.com?utm_medium=newspost&utm_source=gog.com&utm_campaign=gogalaxy_2_0" target="_blank]www.gogalaxy.com[/url] i zostań jednym z pierwszych użytkowników aplikacji!

***
Dowiedz się więcej o naszej wizji
Co przyniesie pełna wersja GOG GALAXY 2.0 po oficjalnej premierze?

Twoje gry
Dodaj swoje gry z różnych platform, w tym również konsol, i stwórz z nich jedną kolekcję. Instaluj i uruchamiaj dowolne gry na PC, niezależnie od platformy.

Śledź wszystkie swoje gry, osiągnięcia i czas rozgrywki.

Twórz własne widoki biblioteki, filtrując, sortując, oznaczając i dodając własne elementy graficzne, takie jak tapety i okładki gier.

Śledź nadchodzące premiery i odkrywaj gry popularne wśród twoich znajomych oraz doceniane przez członków społeczności.


Twoi znajomi
Dodaj znajomych z innych platform i śledź ich aktywność online.

Nieważne, na jakiej platformie masz znajomych, teraz możesz rozmawiać z nimi wszystkimi w jednym miejscu.

Śledź osiągnięcia znajomych z innych platform, czas rozgrywki i tytuły, w które ostatnio grali.

Przekonaj się, kto z twoich znajomych ma w sobie duszę kolekcjonera, kto ceni sobie rywalizację, a kto nie liczy czasu w grze i lubi się porozglądać.


Twoja prywatność
Nigdy nie będziemy dzielić się twoimi danymi osobowymi z osobami trzecimi.

Nie śledzimy danych z twojego komputera.

Jednym kliknięciem możesz usunąć dane dotyczące gier i znajomych z naszych serwerów.


Twój klient GOG
Wygodne, proste uruchamianie i aktualizacja twoich gier z GOG.COM.

Korzystaj z opcji zapisu w chmurze, nakładki klienta, trybu wieloosobowego oraz systemu doboru graczy i przywracania poprzedniej wersji gry.

Instalacja klienta nie jest wymagana do korzystania z gier z GOG.COM w wersji bez DRM.


Więcej
Twórz kolejne integracje z innymi platformami, które możesz rozwijać wspólnie ze społecznością graczy z całego świata w ramach open-source.

Wszystkie modyfikacje i zmiany twojej biblioteki są zapisywane w chmurze i synchronizowane na wszystkich twoich urządzeniach połączonych z GOG GALAXY 2.0.

Zapisz dowolny spersonalizowany widok swojej biblioteki, listę ulubionych gier lub listę znajomych, by mieć do nich natychmiastowy dostęp.


Aplikacja GOG GALAXY 2.0 będzie dostępna na systemy Windows i Mac za darmo.

Zapisz się już teraz do testów beta na [url=https://www.gogalaxy.com?utm_medium=newspost&utm_source=gog.com&utm_campaign=gogalaxy_2_0" target="_blank]www.gogalaxy.com[/url].
Czyli ze bede mogl iruchamiac gry np ze steama na Galaxy? :)
avatar
Gotrekus: Czyli ze bede mogl iruchamiac gry np ze steama na Galaxy? :)
Tak, dokładnie ;)
Linux?
avatar
obi_gl: Linux?
GOG GALAXY 2.0 będzie dostępne na Windows i macOS.
Długo czekałem na przełomową aktualizację klienta GOG Galaxy. Pozostaje teraz tylko pytanie, kiedy testy beta?
avatar
starchild.: Długo czekałem na przełomową aktualizację klienta GOG Galaxy. Pozostaje teraz tylko pytanie, kiedy testy beta?
Podpinam sie pod pytanie:)
avatar
Gotrekus: Czyli ze bede mogl iruchamiac gry np ze steama na Galaxy? :)
avatar
ponczo_: Tak, dokładnie ;)
No to epicko:) Jedna platforma do wszystkiego. Jeszcze tylko duzo nowych gier na GOGu i bedzie przecudnie:)
Post edited May 22, 2019 by Gotrekus
Mokry sen każdego PC-towego gracza zaczyna się spełniać. Przy tylu platformach jedna... One to rule them all. Brawo GOG :) Na to czekałem. Nie mogę doczekać się beta testów. Pozytywne zaskoczenie. Ostatnie dramy z Epic store - dodatkowym launcherem, chyba się do tego przyczyniły ;)
Post edited May 22, 2019 by ViPKiNG
avatar
obi_gl: Linux?
avatar
ponczo_: GOG GALAXY 2.0 będzie dostępne na Windows i macOS.
:| Pff.
avatar
starchild.: Pozostaje teraz tylko pytanie, kiedy testy beta?
Zapisz się do beta testów żeby być na bieżąco! :D
Super ! Długo czekałem na takie zmiany w GOG galaxy. nowy wygląd wygląda po prostu fantastycznie, nie mogę się doczekać by sam zobaczyć swoja bibliotekę w GOG Galaxy 2.0. Warto czekać, wyglad Steam zawsze mnie odrzucał, a tutaj nie dość że GOG daje przyjemny wygląd to jeszcze ważne funkcje których na próżno szukać u innych. Jak faktycznie będzie można trzymać w chmurze swoje modyfikacje to w końcu nie będę musiał non stop instalować spolszczenie i modów do gier do ktorych powracam :) Społeczność GOG w końcu będzie mogła żyć ! :)
Good Job :)
Interesująco zapowiada się ta aplikacja, czekam z niecierpliwością. Przyda się ona wielu osobom, bo póki co mam zainstalowane launchery Steam, Origin, Uplay, Batte.net, gog galaxy, Epic Games Launcher plus do tego dochodzi jeszcze sklep Microsoftu w Windows 10.
Krok świetny, ale linux nie może być tak pomijany! Jeśli was to parzy, to dajcie nam źródła - zrobimy za was, za darmo, dla wszystkich.
Jeden, by wszystkimi rządzić? :)