It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Ponieważ przeżywamy teraz najkrótsze dni w roku, warto zawalczyć z zimową melancholią za pomocą nostalgii! W tym tygodniu, Wspominkowy Czwartek to tym razem coś więcej niż tylko nostalgia!

Nie tylko zachęcamy was do sprawdzenia tej gry, ale wręczamy wam ją w prezencie w ramach jednego z czterech limitowanych czasowo giveaway'ów. I Have No Mouth and I Must Scream będzie będzie gotowy do odbioru już 25 grudnia 2021, o godz. 15:00! Klasyk science fiction z 1995 roku, którego współautorem jest Harlan Ellison, autor powieści o tym samym tytule, słynie z wciągającej atmosfery i narracji oraz barwnych postaci.

Aby było jeszcze weselej, prezentowi temu towarzyszy specjalna paczka, dostępna do 5 stycznia, do godz. 15:00, zawierająca wspaniałe klasyki takie jak Warhammer 40,000: Chaos Gate i Darklands, za jedyne 25 PLN. Cały dochód ze sprzedaży paczki zostanie przeznaczony na wsparcie Fundacji The Video Game History. Dowiedz się więcej o fundacji z naszego wywiadu]https://www.gog.com/news/interview_bfrank_cifaldi_founder_of_the_video_game_history_foundationb">wywia du[/url] z jej założycielem. I nie przegap specjalnych gadżetów, które wydobyli ze swoich archiwów i dodali do wybranych gier na GOG (pełna lista poniżej)!

Zapomnij o zimowym chłodzie dzięki wydawnictwom Forthright Entertainment i Apogee Entertainment Inc – Shard of Spring z 1986 roku, i jej sequel, Demon's Winter z 1988 roku oraz dwie platformówki Secret Agent z 1992 roku - teraz dostępne na GOG!



Polecane przez Falrana z zespołu Customer Relations


[i]Gra stworzona przez legendarnego Harlana Ellisona, w której znacznie rozszerzył on uniwersum sci-fi, opisane przez niego w opowiadaniu o tym samym tytule. 5 unikalnych anegdot do rozegrania. Jeśli podobała ci się opowieść, to ta gra jest obowiązkowa.
Pozwalając ci popełniać błędy, ale karząc cię za nie, I Have No Mouth And I Must Scream naprawdę zmusza cię do zastanowienia się nad swoimi wyborami i czujności. Chociaż zawsze masz nadzieję na najlepsze i masz dobre intencje, tak jak w życiu, wyniki twoich działań w grze są zazwyczaj o wiele inne niż te, których się spodziewałeś. Bardzo często jesteś zmuszony do zrobienia czegoś, z czego nie jesteś zadowolony, ale jest to konieczne, aby posunąć fabułę do przodu.
Zmusi cię do myślenia, zastanowi cię, sprawi, że będziesz płakać. Wspaniałe dzieło sztuki.[/i]


Gadżety, w tym grafiki koncepcyjne i rendery, zostały dodane do Anachronox, Daikatana, Gangsters - Organized Crime, Nox, Omikron - The Nomad Soul, Revenant, Thief The Dark Project, Tomb Raider 3, Total Annihilation i Urban Chaos.

Seria Wspominkowy Czwartek jest realizowana we współpracy z The Video Game History Foundation, organizacją non-profit zajmującą się ochroną starszych gier i nauczaniem historii gier wideo. Jeśli podoba ci się to, co The Video Game History Foundation robi w zakresie ochrony gier i chcesz ich wspierać, zachęcamy do odwiedzenia ich strony dla wspierających.
I Have No Mouth and I Must Scream - idealna na święta xD
avatar
GOG.com: I Have No Mouth and I Must Scream będzie będzie gotowy do odbioru już 25 grudnia 2021, o godz. 15:00!
spoko spoko
avatar
GOG.com: Aby było jeszcze weselej, prezentowi temu towarzyszy specjalna paczka, dostępna do 5 stycznia, do godz. 15:00, zawierająca wspaniałe klasyki takie jak Warhammer 40,000: Chaos Gate i Darklands, za jedyne 25 PLN.
A mnie jakiś zaszczyt kopnął, bo mam ją za 21.99 zł, może PLN i zł inaczej się przelicza :P
Ale link żyleta ;)
avatar
GOG.com: Dowiedz się więcej o fundacji z naszego wywiadu
A ja spróbuję dowiedzieć się więcej z wywiadu

Nie przejmować się, to tylko klienci, to nie ma żadnego znaczenia
Post edited December 23, 2021 by topolla
avatar
GOG.com: I Have No Mouth and I Must Scream będzie będzie gotowy do odbioru już 25 grudnia 2021, o godz. 15:00!
avatar
topolla: spoko spoko
avatar
GOG.com: Aby było jeszcze weselej, prezentowi temu towarzyszy specjalna paczka, dostępna do 5 stycznia, do godz. 15:00, zawierająca wspaniałe klasyki takie jak Warhammer 40,000: Chaos Gate i Darklands, za jedyne 25 PLN.
avatar
topolla: A mnie jakiś zaszczyt kopnął, bo mam ją za 21.99 zł, może PLN i zł inaczej się przelicza :P
Ale link żyleta ;)
avatar
GOG.com: Dowiedz się więcej o fundacji z naszego wywiadu
avatar
topolla: A ja spróbuję dowiedzieć się więcej z wywiadu

Nie przejmować się, to tylko klienci, to nie ma żadnego znaczenia
O rany... Jaki świąteczny bigos.
Maszynowe tłumaczenie aż bolą zęby wgryzione w choinkę (bynajmniej nie przez bobra).

Pewnie to już wolne na Święta ;)
Post edited December 23, 2021 by KillingMoon
Gra rzeczywiście nie jest świąteczna (lekka, miła, odprężająca, familijna itp.), ale ją gorąco polecam :)


I Have No Mouth And I Must Scream
Harlan Ellison pomaga przerobić na grę swoje opowiadanie SF. Wychodzi - gra jak psychologiczna literatura; katastroficzna powieść, w której gracz cierpi traumy bohaterów, przeżywając je niczym własne przypadłości.

Bardziej rozbudowana rekomendacja
avatar
GOG.com: I Have No Mouth and I Must Scream będzie będzie gotowy do odbioru już 25 grudnia 2021, o godz. 15:00!
avatar
topolla: spoko spoko
avatar
GOG.com: Aby było jeszcze weselej, prezentowi temu towarzyszy specjalna paczka, dostępna do 5 stycznia, do godz. 15:00, zawierająca wspaniałe klasyki takie jak Warhammer 40,000: Chaos Gate i Darklands, za jedyne 25 PLN.
avatar
topolla: A mnie jakiś zaszczyt kopnął, bo mam ją za 21.99 zł, może PLN i zł inaczej się przelicza :P
Ale link żyleta ;)
avatar
GOG.com: Dowiedz się więcej o fundacji z naszego wywiadu
avatar
topolla: A ja spróbuję dowiedzieć się więcej z wywiadu

Nie przejmować się, to tylko klienci, to nie ma żadnego znaczenia
Czy ta gra jest lub była dostępna ? Napisane że " będzie będzie gotowy do odbioru już 25 grudnia 2021, o godz. 15:00!" jest godzina 17:53 i jakoś nie jest widoczna ? ocb ?
avatar
Oskar79: Czy ta gra jest lub była dostępna ? Napisane że " będzie będzie gotowy do odbioru już 25 grudnia 2021, o godz. 15:00!" jest godzina 17:53 i jakoś nie jest widoczna ? ocb ?
Musiał wkraść się jakiś błąd, bo gra była dostępna do odbioru od 23.12 15:00 do 25.12 15:00.
avatar
nowy: Musiał wkraść się jakiś błąd, bo gra była dostępna do odbioru od 23.12 15:00 do 25.12 15:00.
No to brawo GOG! :x

Moim zdaniem Oskar79 powinien teraz zrobić screena tej informacji i wysłać go do wsparcia GOGa, które powinno mu przyznać darmową wersję IHNMaIMS i przeprosić za wprowadzenie w błąd.

EDIT: Albo może zaczepić Framboos na forum, co w sumie może zadziałać szybciej (o ile nie wyjechała na dłuższy urlop).

EDIT: Sprawdziłem jak to wygląda w angielskiej wersji informacji. Zamiast:
I Have No Mouth and I Must Scream będzie będzie gotowy do odbioru już 25 grudnia 2021, o godz. 15:00!
jest:
I Have No Mouth and I Must Scream will be waiting for you as a merry gift until the 25th at 2 pm UTC.
Jeszcze raz brawa dla osoby (robota?), która/y to tłumaczył/a! :x
avatar
topolla: spoko spoko
A jednak nie wyszło z tego takie spoko. xD
Post edited December 25, 2021 by Lexor
avatar
nowy: Musiał wkraść się jakiś błąd, bo gra była dostępna do odbioru od 23.12 15:00 do 25.12 15:00.
avatar
Lexor: No to brawo GOG! :x

Moim zdaniem Oskar79 powinien teraz zrobić screena tej informacji i wysłać go do wsparcia GOGa, które powinno mu przyznać darmową wersję IHNMaIMS i przeprosić za wprowadzenie w błąd.

EDIT: Albo może zaczepić Framboos na forum, co w sumie może zadziałać szybciej (o ile nie wyjechała na dłuższy urlop).

EDIT: Sprawdziłem jak to wygląda w angielskiej wersji informacji. Zamiast:

I Have No Mouth and I Must Scream będzie będzie gotowy do odbioru już 25 grudnia 2021, o godz. 15:00!
avatar
Lexor: jest:

I Have No Mouth and I Must Scream will be waiting for you as a merry gift until the 25th at 2 pm UTC.
avatar
Lexor: Jeszcze raz brawa dla osoby (robota?), która/y to tłumaczył/a! :x
avatar
topolla: spoko spoko
avatar
Lexor: A jednak nie wyszło z tego takie spoko. xD
Zgłosiłem im ten problem ze screenem i dzięki za hint. Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt :)
avatar
Oskar79: Zgłosiłem im ten problem ze screenem i dzięki za hint. Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt :)
Daj znać kiedy dostaniesz odpowiedź, czy dostałeś grę i czy Cię przeproszono. Wzajemnie. ;)
avatar
Oskar79: ...
Mam jeden zbędny klucz, napisz na priv jak chcesz.