It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Właśnie wystartował wielki finał Summer Sale na GOG.COM. Hitman: Absolution za darmo, 7 wersji demo nadchodzących gier i ponad 3000 okazji do 95% taniej!

Zacznij zwiedzanie naszej letniej galaktyki gier od odebrania gry Hitman: Absolution na stronie głównej GOG.COM – tytuł jest dostępny za darmo do 15 czerwca, do godz. 15:00 CEST. To także ostatnia szansa na zagranie w 7 niesamowitych wersji demonstracyjnych nadchodzących hitów, w tym taktycznego westernu Desperados III, szalonej gry akcji Destroy All Humans! i nowej wersji System Shock.

Czas na kosmiczną wyprawę! Odkryj Kolekcję: Uniwersum Wiedźmina w historycznie najlepszej cenie za serię i rabatami na poszczególne tytuły nawet do 90%. Stwórz własną bibliotekę jednego z wydawców: 11 bit studios, Activision, Daedalic, Devolver, EA, Kalypso, Paradox i tinyBuild. Kup trzy gry, aby zyskać dodatkowy rabat 5% albo złap pięć tytułów i dodatkowy rabat 10%. Nie martw się, jeśli masz już jakieś gry z pakietu w swojej bibliotece GOG, będą uwzględnione przy naliczaniu rabatów!

Zgarnij nasze niedawne premiery bez DRM w jeszcze lepszej cenie – Metro Exodus (-50%), Supreme Commander Gold Edition (-80%), Supreme Commander 2 (-75%), Life is Strange: Complete Season (-80%) i Life is Strange: Before the Storm (-80%). Nie zapomnieliśmy o takich klasykach jak Diablo + Hellfire (-15%) i Heroes of Might and Magic 3: Complete (-75%) oraz wybitnych współczesnych produkcjach jak Hellblade: Senua's Sacrifice (-66%), Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition (-50%) i nie tylko.

Summer Sale potrwa do 15 czerwca, do godz. 15:00 CEST.
Hej, mieliśmy dziś problemy ze ładowaniem strony, co z pewnością zauważyliście. Część z Was mogła mieć również kłopot ze znalezieniem kupionych gier w GOG GALAXY 2.0. Oba problemy zostały już rozwiązane, ale przywrócenie pełnego widoku gier w aplikacji może potrwać jeszcze kilka godzin. Bardzo Wam dziękujemy za cierpliwość i przepraszamy za wszelkie niedogodności.