It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Długie, zimowe wieczory to idealny czas na granie. Dlatego właśnie łączymy siły z CORSAIR i organizujemy konkurs, w którym możecie wygrać rewelacyjne nagrody, które sprawią, że wasze zimowe wieczory staną się niezapomniane.

Zasady konkursu są proste: Wyobraź sobie, że długie, zimowe wieczory chcesz spędzić grając w swoją ulubioną grę. Jaką grę z katalogu GOG.COM wybierzesz?

Uzasadnij swój wybór w komentarzu pod tym postem lub na Twitterze dodając hashtag #MyWinterGame.

Swoje zimowe wieczory możecie opisywać do 2 stycznia 2020, do godziny 16:00. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni następnego dnia. Nie zwlekaj, spróbuj swoich sił i zyskaj szansę na wygranie jednej z nagród:

Pierwsze miejsce: mysz Corsair NIGHTSWORD + podkładka pod mysz Corsair MM300 Extended + bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Corsair VOID RGB ELITE + cyfrowa kopia opisanej przez ciebie gry dostępnej na GOG.COM

Drugie oraz trzecie miejsce: mysz Corsair NIGHTSWORD + podkładka pod mysz Corsair MM300 Extended + cyfrowa kopia opisanej przez ciebie gry dostępnej na GOG.COM

10 wyróżnień z nagrodą w formie losowej gry dostępnej na GOG.COM

Do wzięcia udziału w konkursie, konieczna jest akceptacja warunków regulaminu. Regulamin dostępny jest TUTAJ.
Post edited December 27, 2019 by ponczo_
Cóż, to pytanie bardzo trunde. Z jednej strony jest fenomenalny Wiedźmin 3 wraz z dodatkami które wciągają mnie jak i miliony osób na setki godzin zabawy przed monitorem, bacznie obserwując poczynania Rzeźnika z Blaviken a po drugiej strony są kapitalne Heroes 3 które przegrałem z kolegami lata temu jak jeden u drugiego nocował. Coś wspaniałego :P
#MyWinterGame
Post edited December 27, 2019 by MrPawlo112
avatar
GOG.com: Długie, zimowe wieczory to idealny czas na granie. Dlatego właśnie łączymy siły z CORSAIR i organizujemy konkurs, w którym możecie wygrać rewelacyjne nagrody, które sprawią, że wasze zimowe wieczory staną się niezapomniane.
Czy pula nagród jest wspólna razem z forami w innych językach i czy wszystkie zgłoszenia trafią do jednego koszyka bez względu na język, w którym zostaną napisane?
avatar
GOG.com: Długie, zimowe wieczory to idealny czas na granie. Dlatego właśnie łączymy siły z CORSAIR i organizujemy konkurs, w którym możecie wygrać rewelacyjne nagrody, które sprawią, że wasze zimowe wieczory staną się niezapomniane.
avatar
Sarafan: Czy pula nagród jest wspólna razem z forami w innych językach i czy wszystkie zgłoszenia trafią do jednego koszyka bez względu na język, w którym zostaną napisane?
Tak, pula nagród jest jedna dla forów we wszystkich językach. Zgłoszenia będą oceniane wszystkie razem, niezależnie od języka.
No to jest pytanie od którego mózg może wyskoczyć za okno w ten zimny zimowy wieczór aby się schłodzić :).
Oczywiście moje serducho bije w stronę Wiedźmina 3 z dodatkami, ale też ja teraz odkryłem fenomenalny świat gry Blade Runner, na zardzewiały trójząb Neptuna , to jest istne arcydzieło przygodówek i gier opartych na ekranizacji.
Klimat, dialogi, historia, kilkanaście zakończeń i mnogość wyborów , czynią to że każde ponowne przejście będzie inne,naprawdę ta gra jest nieliniowa i dla mniej zarwałem noc w Boże Narodzenie co jest chyba najlepszą rekomendacją i ukłonem dla twórców, którego studia nniestety już nie ma. :(
#MyWinterGame
Wspaniałych gier jest mnóstwo, ale skoro mam wybrać jedną wybieram Gothic!
Nie jest to jedna przygoda, oprócz wersji podstrawowej mamy do wyboru mnóstwo modów. Niedawno odkryłem ją na nowo instalując Edycję Rozszerzoną. Gra wygląda teraz o wiele lepiej, jest bardziej klimatyczna urozmaicono ją o dodatkowe questy itp.
Co by nie mówić w Kolonii czuję się jak w domu. Zawsze wracam do Gothica z sentymentem, ten klimat jest niepowtarzalny. Początkowa bezsilność, gdy niemal każdy obija nam mordy, okrada nas a my nic z tym nie mozemy zrobić oprócz powolnego rozwoju. Nikomu nie możesz ufać, każdy może nagle stać się Twoim wrogiem. Nigdy nie wiesz kto może stać się również Twoim przyjacielem. W kolonii jesteś nikim, ale w każdej chwili możesz to zmienić i robić co chcesz. Za każdym rogiem czai się nowa historia. Kiedy skończysz Gothica to nie zostajesz z niczym. Dzięki społeczności możesz przeżyć przygodę ponownie zupełnie z innej perspektywy. Jest to gra wypełniona wieloma treściami i na bardzo długo wystarcza.
Uwielbiam gry RPG. Ten rodzaj gier ma w sobie wszystko co najlepsze może dać gra: świetną fabułę, taktyczne potyczki z przeciwnikami czy angażujące twój umysł zadania i łamigłówki. Jeśli natomiast gra umożliwia stworzenie drużyny z przyjacielem od drugiej strony monitora, to zimowy wieczór nie może się nie udać. To wszystko zapewnia mi Divinity: Original Sin. Liczę, że przygoda z przyjacielem będzie kontynuowana przy kolejnej części.

#MyWinterGame
Post edited December 28, 2019 by kapturek
Jestem osobą, która kocha dobre, wymagające gry single player.
Jedną z takich gier jest Kingdom Come: Deliverance Royal Edition ponieważ jest wymagająca w innej formie niż każdy by się spodziewał. Posiada liczne utrudnienia pomagające wczuć się w świat gry i tym samym wzmacniające immersję. Autentyczność świata i sposób w jaki deweloperzy zadbali o to by gra wciągała na długie godziny są FENOMENALNE. Wersja Royal dodatkowo wydłuża zabawę o wiele godzin a zimą czasu na granie nie brakuje.
Czas wolny zimą=czas dobrze spędzony w świecie średniowiecza właśnie z grą Kingdom Come: Deliverance Royal Edition.
Post edited December 27, 2019 by AmatsukamiPL
Neverwinter Nights 2 poprostu najlepsza gra od Obsidian #MyWinterGame
Jeżeli lubisz spacery po lesie, ale nie lubisz zimna to najlepszym wyborem będzie gra firewatch.#MyWinterGame
Jeśli długie wieczory to tylko z Geraltem i Yennefer :) a jeśli mają być zimowe to tylko na wyspach Skellige. Piękne krajobrazy, niesamowita, nastrojowa muzyka potrafią wciągnąć wyobraźnię aż do świtu. Nawet nie będzie potrzebny wypchany jednorożec ;)
Zatem nie ma lepszej gry na długie, zimowe wieczory niż Wiedźmin 3
Post edited December 27, 2019 by FreeTibet79
Dungeon Keeper
Majstersztyk w swojej kategorii, prawie nie powtarzalny. Klimat straconych dziesiątek godzin z młodszych lat.:), Jak se przypomnę mojego P1 133MHz... monitor Hyundai cali 17 a na nim niekwestionowany król Rogaty Rozpruwacz... Ehhh
Jak na tamte czasy same intro robiło efekt ŁAŁ, Podkład muzyczny mroczny, ciężki krwisssty taki jaki powinien być ;]. Dźwięk polski na przyzwoitym poziomie :) Mahahaha. Sama rozgrywka czysta przyjemność, prosta, wartka krzepka polegająca na ...... werble zabij wszystkich, wypatrosz nabij na pal o Panie Ciemności. A jest gdzie się wykazać 20 poziomów + bonusowe levele ( naprawdę fajne :))) ). Nie powiem strategia nie w ciemię bita, mająca ten pazur a taka samotna nie doczekawszy się godnego następcy ( 2ga część nie powiem że zła ale na pewno pozbawiona tego czegoś aaaaaaaaa o tym czymś na androida hmm pominę )... Polecam na nowo przypomnieć se tamte piękne czasy gdzie grę tworzono z pasji nie dla zysku.... A zapomniał bym jak grać to tylko z FX ( Dungeon Keeper FX ver 0.4.7 ) oraz trochę inna bajka War for the Overworld.
Post edited December 27, 2019 by WilQ0708
Jak dla mnie, najlepszą grą byłby chyba Wiedźmin 3: Dziki Gon wersja GOTY.
Powodów jest kilka:
1. Poprzednie dwie części już za mną, więc ciekaw jestem fabuły kolejnej.
2. Na poprzednie dwie części poświęciłem duuużo godzin, więc liczę się z tym, że na części trzeciej spędzę jeszcze więcej, wypełniając czas długich zimowych wieczorów.
3. Słowiański klimat i bestiariusz :D
4. Krajobrazy jakie widziałem w zwiastunach pozwolą zapomnieć o słocie i chłodzie :)
5. Gdy zabraknie mi kompana do szklanki "napoju rozgrzewającego", "Wiesiek" i jego ekipa będą ze mną ;P
6. Niezmiernie lubię wczuwać się w rolę głównego bohatera.
7. Przechodzenie takiej gry jest lepsze, niż oglądanie serialu, czy filmu.

Mógłbym wymienić chyba jeszcze więcej, ale myślę, że to już są dobre powody :D
Granie w zimowy wieczór? Najlepiej w grę z zimowym klimatem, a moja ulubiona to Vikings: Wolves of Midgard.
Bardzo klimatyczny hack-and-slash o takim klimacie że grając wydaje ci się że zimę masz w pokoju, chociaż za
oknem deszcz i plucha. A tu śnieg, zimny wiatr, ślady butów na śniegu i jeszcze musisz się ogrzać co chwilkę żeby
nie zamarznąć. A ty grasz sobie w ciepłym pokoju za swoim biurkiem popijając gorące kakao, i jeszcze choinka
i klimat świąt Bożego Narodzenia MEGA!
#MyWinterGame

PS: Akceptuje warunki konkursu MyWinterGame i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
na potrzeby konkursu.
Post edited December 29, 2019 by artekok4
Od kilku lat zima nie rozpieszcza nas krajobrazem pokrytym białym puchem... Bynajmniej nie w mojej okolicy, a tej zimy nie doczekałem się jeszcze ani jednego opadu śniegu. Gdybym miał w tym momencie wybrać grę przy której spędziłbym najbliższe wieczory to byłaby to gra, której uniwersum osadzone jest w zlodowaciałej krainie by chociaż patrząc w monitor poczuć klimat prawdziwej zimy. Stąd mój wybór pada na Frostpunk. Uwielbiam strategie i dokonywanie wyborów, a ta gra ciągle stawia nas przed wyborami między przetrwaniem, a komfortem mieszkańców dzięki czemu można przejść ją na wiele sposobów. No i ten śnieg!