It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Długie, zimowe wieczory to idealny czas na granie. Dlatego właśnie łączymy siły z CORSAIR i organizujemy konkurs, w którym możecie wygrać rewelacyjne nagrody, które sprawią, że wasze zimowe wieczory staną się niezapomniane.

Zasady konkursu są proste: Wyobraź sobie, że długie, zimowe wieczory chcesz spędzić grając w swoją ulubioną grę. Jaką grę z katalogu GOG.COM wybierzesz?

Uzasadnij swój wybór w komentarzu pod tym postem lub na Twitterze dodając hashtag #MyWinterGame.

Swoje zimowe wieczory możecie opisywać do 2 stycznia 2020, do godziny 16:00. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni następnego dnia. Nie zwlekaj, spróbuj swoich sił i zyskaj szansę na wygranie jednej z nagród:

Pierwsze miejsce: mysz Corsair NIGHTSWORD + podkładka pod mysz Corsair MM300 Extended + bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Corsair VOID RGB ELITE + cyfrowa kopia opisanej przez ciebie gry dostępnej na GOG.COM

Drugie oraz trzecie miejsce: mysz Corsair NIGHTSWORD + podkładka pod mysz Corsair MM300 Extended + cyfrowa kopia opisanej przez ciebie gry dostępnej na GOG.COM

10 wyróżnień z nagrodą w formie losowej gry dostępnej na GOG.COM

Do wzięcia udziału w konkursie, konieczna jest akceptacja warunków regulaminu. Regulamin dostępny jest TUTAJ.
Post edited December 27, 2019 by ponczo_
Oczyma swojej wyobraźni przenoszę się o dokładnie rok, gdzie w zimę spadł w końcu śnieg. Po prawej stronie gorąca herbata, po lewej różne przekąski. Właśnie przechodzę pewną grę po raz czwarty, aby odkryć nie odkryte jeszcze ścieżki fabularne, ukryte zadania i przeróżne easter eggi. Tą grą jest oczywiście Cyberpunk 2077, czyli gra która zgarnęła niemal wszystkie nagrody jakie były do zgarnięcia. Ostatnio udało mi się znaleźć ciekawostkę nawiązująca do innej gry CD Projekt Red. Teraz wyruszam moim nowo zdobytym autem na dalszą eksplorację Night City, oczywiście za dnia, ponieważ nocą nie można oderwać wzroku od świecących się wszędzie dookoła neonów i świateł samochodów. Być może dzisiaj wstąpię do fryzjera, aby zmienić fryzurę, bądź odwiedzę sklep z ciuchami, albo najlepiej jedno i drugie.

Akcentuję warunki regulaminu

#MyWinterGame
Nie powiem, zaskoczyliście nas kreatywnością i tym razem forum dowiozło bardzo <3 Dziękujemy Wam za wszystkie zgłoszenia konkursowe! Już niebawem poznamy zwycięzców:)
Post edited January 02, 2020 by oxina
Czas poznać zwycięzców konkursu!

1. miejsce: http://bit.ly/TheSadFaceMyWinterGames
2. miejsce: http://bit.ly/CiemnogrodzianinMyWinterGames
3. miejsce: Marc-Andre Roy [FB]

GRATULUJEMY<3
Ekstra, przeogromne dzięki! :D

Przy okazji dziękuję Panu Tadeuszowi, który pozostaje dla mnie niedoścignionym wzorcem, jak również proszę o wybaczenie Pana Adama M. za wykorzystanie fragmentów jego utworu bez formalnej zgody ;))
Gratulacje dla zwyciezców! Kawał niezłej liryki napisaliście! A mi przypadło wyróżnienie i dostałem w prezencie PoE2, za co bardzo dziękuję. :)
Gratulacje! Fantastycznie czytało się ten temat, nabierając inspiracji do gier ^
avatar
Sarafan: ...
Super! :D To teraz zbieraj drużynę i w drogę! ;)
Gratulacje!
avatar
ciemnogrodzianin: Super! :D To teraz zbieraj drużynę i w drogę! ;)
Gratulacje!
Dzięki. :) Ogólnie konkurs bardzo mi się podobał, a zwłaszcza swoboda, którą dano uczestnikom. Oby więcej takich.
avatar
Sarafan: ...
Grunt to niska bariera wejścia, bo jak trzeba ulepić coś z plasteliny a potem zrobić sobie z tym zdjęcie, to zawsze porządnie odstrasza :)

avatar
oxina: ...
Chyba zapomnieliście puścić info na anglojęzycznym forum: link. Bo zaraz się zrobi flejm :)
avatar
oxina: Czas poznać zwycięzców konkursu!

1. miejsce: http://bit.ly/TheSadFaceMyWinterGames
2. miejsce: http://bit.ly/CiemnogrodzianinMyWinterGames
3. miejsce: Marc-Andre Roy [FB]

GRATULUJEMY<3
Gratulujemy & dziękuję za ten konkurs !!
Gratulacje dla zwycięzców.
avatar
ciemnogrodzianin: Grunt to niska bariera wejścia, bo jak trzeba ulepić coś z plasteliny a potem zrobić sobie z tym zdjęcie, to zawsze porządnie odstrasza :)
Nie tylko. Na sukces składało się m.in. to, że zasady od początku były jasne i dawały możliwości udziału bez zakładania/posiadania innych kont niż konto gog i konieczności upubliczniania danych osobowych. Poza tym konkurs został ogłoszony odpowiednio wcześnie pozwalając tym samym szerszemu gronu trafić na informacje o nim zanim się skończy. Oczywiście, jak to na gogu, musiał być mały zgrzyt w formie regulaminu tylko w jęz. angielskim.
Zdarzyło się to chyba pierwszy raz, przynajmniej ja nie pamiętam takiej sytuacji.
Post edited January 13, 2020 by topolla
avatar
topolla: ...
Był jeszcze zgrzyt z publikacją wyników, na które anglojęzyczne forum czekało na tyle mocno, że wykopało wyniki opublikowane na forum PL, co też jakoś nie do końca dobrze wypadło... :)